projekt

Akcesorium Belkin do iPada – praktyczne trio do kuchni

kuechen idea ipad akcesorium z uchwytu belkin

iPad to fantastyczna książka kucharska do wykorzystania w kuchni, ale zawsze jest problem, gdzie ją umieścić podczas gotowania. Belkin pomyślał o tym i skutecznie rozwiązał problem, wprowadzając trzy nowe pomysły na Akcesorium Belkin do iPada dla kuchni.

Akcesorium firmy Belkin do iPada — podstawka szefa kuchni

Pierwszym akcesorium do iPada firmy Belkin jest podstawka Boss Stand i rysik. Jest to zmywalny stojak pod różnymi kątami. Dostępny jest również dopasowany długopis z prostym uchwytem i magnetyczną końcówką. Te akcesoria zostały zaprojektowane tak, abyś mógł kontynuować pracę z iPadem, nawet gdy masz tłuste ręce.

Akcesorium Belkin do iPada — stojak szefa kuchni z rysikiem 

rysik gumowy uchwyt na akcesoria do iPada blat kuchenny

Drugim akcesorium do iPada firmy Belkin jest uchwyt do szafki kuchennej. Jest łatwy w użyciu i można go cudownie przymocować bez wiercenia przez zaciskanie. Twój iPad jest na wysokości oczu i możesz kontynuować gotowanie, nie martwiąc się o nic. Bo teraz wiesz, że Twój iPad jest bezpieczny i w dobrych rękach.

Uchwyt do szafki kuchennej — praktyczne akcesorium do iPada

Wspornik szafki kuchennej pomysł na akcesoria do iPada firmy belkin

Trzecim akcesorium do iPada firmy Belkin jest uchwyt na lodówkę. Można go łatwo przymocować do drzwi lodówki za pomocą magnesów, a sam możesz określić wysokość. Następnie można do niego wcisnąć iPada 2.

Uchwyt na lodówkę do iPada Belkin

uchwyt na lodówkę akcesorium do iPada z magnesu belkin

Każde akcesorium Belkin do iPada jest zaprojektowane specjalnie dla iPada, z wyjątkiem drugiego akcesorium. To uniwersalny uchwyt na tablety. Ceny wahają się od 39,99 USD za stojak szefa kuchni i 49,99 USD za wspornik szafki kuchennej. Nie znajdziesz tego taniego?

iPad w pozycji leżącej na stojaku szefa

akcesorium do iPada z książki kucharskiej firmy Belkin

Czytaj przepisy z łatwością dzięki akcesorium Chef Stand do iPada

belkin szef stoisko pomysł akcesoria ipad

Produkt z Belkin.