projekt

10 fajnych aplikacji do rysowania i planowania pomieszczeń 3D na telefon komórkowy

Planer pomieszczeń Technologia Handy Designs 2013

Przedstawiamy 10 fajnych Aplikacje do rysowania i planer pokoju 3D, dzięki któremu sam możesz zostać projektantem wnętrz.

Planery pomieszczeń 3D i aplikacje do rysowania pomagają w konfiguracji

Magiczny plan

Magiczny plan szybko staje się jednym z najpopularniejszych Aplikacje do rysowania – Plany pięter można naszkicować za pomocą sprytnej aplikacji. Po prostu zrób kilka zdjęć pomieszczenia i masz dość dokładny plan piętra, który możesz wysłać jako rysunek w formacie PDF, DXF lub JPG.

papier

Magiczna moc aplikacji papier jest bezsporne – możesz opanować i zapisać wiele rysunków. Projekt został nagrodzony przez Apple nagrodą Design of the Year. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala na szybką pracę – a to świetna zabawa dla młodszych i starszych.

 Album

Sketchbook to aplikacja podobna do Paper – bardzo łatwa w użyciu, a wiele funkcji, takich jak różne rozdzielczości obrazu i rozmiary arkuszy, jest dostępnych i pozwala na swobodne szkicowanie.

Top 10 projektantów pokoi 3D online za darmo i bez pobierania

22 darmowe planery ogrodów 3D na komputery, tablety i smartfony

Planowanie aranżacji wnętrz w 3D – 5 wskazówek dotyczących bezpłatnego oprogramowania

Ślad Morfolio

Projektant salonu Morpholio Trace Design

Morfolio jest dowodem na to, że nowoczesna technologia i wyobraźnia programistów nie znają granic. Aplikacja może być używana jako planer pomieszczeń 3D lub jako narzędzie do rysowania. Mianowicie możesz importować zdjęcia i rysować na nich! Różne kolory i style wyróżniają każdy rysunek – praktyczny i funkcjonalny.

Aplikacje do rysowania i planowania pomieszczeń 3D oferują użytkownikom nowe możliwości

 Graphisoft BIM

Graphisoft to duża ulga dla projektantów wnętrz – zwłaszcza, gdy nad projektem pracuje zespół. Tutaj pomysły można szybko wymieniać. Obsługa jest bardzo łatwa. Dokładne szkice można stworzyć w krótkim czasie.

Pomysły Adobe

Narysuj designerskie meble Planer pokoju 3D Iphone

Ze wszystkich Aplikacje do rysowania jest Pomysły Adobe  idealny wybór dla wszystkich projektantów hobbystów – podobnie jak Sketchbook, jest łatwy w obsłudze i ma przejrzyste menu.Jeśli chcesz mieć mebel wykonany według własnych wymiarów, możesz po prostu stworzyć szkic za pomocą aplikacji, a następnie przynieś go do kilku sklepów meblowych.

Autocad 360

Zawsze niezawodny – dzięki aplikacji Autocad 360 możesz importować i edytować swoje rysunki CAD na telefonie komórkowym. Oczywiście możesz też wyrazić je ze swojego iPhone’a.

iRhino 3D

Aplikacja na telefon komórkowy rysująca fajny pomysł projektanta wnętrz

Masz z planerem pomieszczeń 3D i oprogramowaniem do rysowania Nosorożec 3D stworzył model? Teraz możesz go również pobrać z telefonu komórkowego i pokazać współpracownikom. Wersja mobilna jest bardzo praktyczna i oferuje wiele dodatkowych funkcji.

Autodesk Revit

Twórz modele 3D budynków – za pomocą Autodesk Revit. Następnie możesz je zmieniać, zapisywać i udostępniać innym. Niezależnie od tego, czy interesują Cię zabytkowe budynki, czy też planujesz własny dom rodzinny – w aplikacji każdy znajdzie coś dla siebie.

Fotosynteza

Ok, Photosynth nie jest w rzeczywistości ani narzędziem do rysowania, ani planerem pokoju 3D – ale pomysł jest tak fajny, że aplikacja zdecydowanie powinna znaleźć się na liście. Jeśli zrobisz kilka zdjęć obszaru za pomocą oprogramowania, możesz utworzyć panoramę 3D krajobrazu.