Projekt paznokci

Zrób sobie przechowywanie lakieru do paznokci – 10 łatwych pomysłów na majsterkowanie

Przechowywanie lakieru do paznokci -szkło-pastelowe-kolory-świąteczny-chic

Butelki z lakierem do paznokci to jeden z wielu przedmiotów kosmetycznych, które kobieta zbiera z biegiem czasu. Szczerze mówiąc, trudno się z nim rozstać, bo bez względu na to, ile lat ma lakier do paznokci, można go użyć ponownie do jednego lub drugiego zdobienia paznokci. Ale kiedy wszyscy leżą w bałaganie, trudno jest znaleźć potrzebny kolor. W takich przypadkach istnieje Przechowywanie lakieru do paznokci poproszony o utrzymanie kolekcji lakierów w porządku i na pierwszy rzut oka.

Przechowywanie lakieru pięknie zaaranżowane – w puszce

Przechowywanie lakieru do paznokci-szkło-śruba-szkło-dekoracja-herbatnik-kolor

Słoik na herbatniki zawsze sprawia, że ​​jego zawartość wydaje się smaczna i słodka, bez względu na to, czym jest faktycznie wypełniony. Poza przechowywaniem ciasteczek i wszelkiego rodzaju smakołyków, świetnie nadaje się do utrzymywania porządku w małych przedmiotach. Dlaczego nie kosmetyki takie jak makijaż i przybory do makijażu lub lakier do paznokci? słoik na ciasteczka jest naszym ulubionym pomysłem na przechowywanie lakieru do paznokci, ponieważ wygląda po prostu dziewczęco i szykownie. Wypełnij lakierami do paznokci w kolorach z tej samej rodziny kolorystycznej i ułóż dekoracyjnie.

Przechowywanie lakieru do paznokci jako harmonijna dekoracja – dziewczęca i szykowna

Przechowywanie lakieru do paznokci -deko-szkło-słoik na herbatniki

Kolejny pomysł na przechowywanie lakieru doskonale sprawdzi się jako dekoracja świąteczna, ale także jako kreatywny prezent dla dobrej przyjaciółki. Kolory pastelowe są w tej chwili bardzo aktualne i radzimy je wybrać. Wybierz 2-3 lakiery do paznokci w pastelowych odcieniach, także coś z brokatem, zdobądź bombki, perełki i mini choinkę. Ułóż wszystko gustownie w pięknym, dużym, zakręcanym słoiku. Możesz również bogato ozdobić pokrywkę.

Ładnie prezentuj przechowywanie lakieru do paznokci – Sortuj według koloru

Przechowywanie lakieru do paznokci -tabletka-porcelanowa-płyta-biała-szykowna

Butelki z lakierem do paznokci, jeśli są ładnie posortowane według koloru, wyglądają bardzo dekoracyjnie. Zaprezentuj swoją kolekcję i umieść lakiery w prostokątnej ozdobnej płytce z brzegiem. Wybierz odpowiedni rozmiar, decydując, ile butelek z lakierem do paznokci powinien pomieścić. Odmierz i zacznij szukać odpowiedniego talerza ozdobnego.

Zrób sobie przechowywanie lakieru do paznokci – od dwóch tabletek

Instrukcje przechowywania lakieru do paznokci-zrób to sam-taca-tort-dzwonek

Podobnie jak w ozdobnej płytce, kolorową kolekcję lakierów do paznokci można pięknie zaprezentować na tacy. Tabletki mają zazwyczaj owalny kształt, więc nie zmieszczą się w wielu butelkach z lakierem do paznokci. Aby rozbudować opracowany przez siebie system przechowywania, możesz przymocować dwie tace jedna na drugiej, umieszczając między nimi stopę. Należy stworzyć rodzaj pawilonu na tort. Na przykład świecznik może być użyty jako stopa między dwoma talerzami.

Łatwe przechowywanie lakieru do paznokci – bardzo niedrogi pomysł

Przechowywanie lakieru do paznokci -kreatywny-bez pomysłów-gu% cc% 88nstig-pudełko z czekoladą

Bardzo niedrogą opcją jest użycie pięknego pudełka czekoladek do przechowywania lakieru do paznokci. Jedyne, na co trzeba uważać, to podziały – butelki z lakierem do paznokci powinny się do nich zmieścić. Byłoby dobrze, gdyby pudełko czekoladek było wykonane z mocnego materiału – na przykład plastiku lub mocnego kartonu.

Zrób sobie przechowywanie lakieru do paznokci – urozmaicaj stare pudełka na herbatę

Przechowywanie lakieru do paznokci-zrób to sam-drewniane pudełko-dopraw-żółty

Do przechowywania lakieru można używać wszelkiego rodzaju małych pudełek i pudełek. Jeśli masz jeden w odpowiednim rozmiarze, możesz go bez większego wysiłku doprawić i szybko przekształcić w prawdziwe pudełko na biżuterię. weź pudełko herbaty i zdejmij pokrywkę. Udekoruj nudny spód pudełka papierem ozdobnym lub opakowaniowym. Możesz ustawić pudełko zarówno w pionie, jak i w poziomie i używać go do przechowywania lakieru do paznokci.

Umieść lakier do paznokci w ramce 

Przechowywanie lakieru do paznokci - zrób to sam - ramka na zdjęcia - półka ścienna - dekoracja ścienna - kreatywna

Jeśli jesteś prawdziwym kolekcjonerem dowolnej marki lakierów do paznokci, opłaca się zaprezentować swoją kolekcję w najlepszy możliwy sposób. Precyzyjnie zaaranżowana różnorodność kolorów inspiruje i przyciąga uwagę. Taki właśnie efekt uzyskuje się dzięki bujnej fototapecie wykonanej z kolorowych butelek lakieru do paznokci. Najpierw zdobądź ramkę na zdjęcie z ładnym profilem – nie powinna być bardzo wąska i odpowiednio zrób sobie małą półkę ścienną. Używasz do tego tylko lekkich materiałów, takich jak profile styropianowe lub elementy stiukowe. Na plecy można użyć kawałka styropianu. Używaj tylko odpowiednich klejów i farb, które są odpowiednie do plastiku.

Zrób sobie przechowywanie lakieru do paznokci – sam zbuduj małe drewniane pudełka

lakier-do-paznokci-zrób-to-sam-instrukcje-drewno-budowlane

Jeśli chcesz przechowywać swoją kolekcję lakierów do paznokci w określonym miejscu, warto odpowiednio zaprojektować własne opcje przechowywania. W rezultacie butelki z lakierem do paznokci nie ważą zbyt wiele – zwykle nie więcej niż 50 g na butelkę, z powodzeniem można stosować lekkie materiały. Zalecamy tylko drewno na podłogę, można również użyć styropianu na boki i sekcje środkowe.

Pomysłowe i praktyczne przechowywanie lakieru do paznokci

Polskie-do-przechowywania-zrób-to-sam-instrukcje-drewniane-pudełka

Jeśli chcesz ułożyć jeden na drugim pudełka z lakierem do paznokci, powinieneś również zmierzyć wysokość największej butelki z lakierem do paznokci i odpowiednio zbudować pudełka. Wykonaj wstępny rysunek i określ pożądane wymiary magazynu lakieru do paznokci. Na życzenie w sklepie z narzędziami można przycinać deski drewniane i inne materiały budowlane.

Zrób sobie schowek na lakier do paznokci dla całej kolekcji lakierów do paznokci – zbuduj wąską półkę ścienną

lakier-do-przechowywania-zbuduj-sam-biała-półka-ścienna

Masz kilkadziesiąt butelek z lakierem do paznokci i chcesz mieć przegląd wszystkich? Następnie zbuduj sobie całą półkę ścienną do swojej kolekcji lakierów do paznokci. Wszystko czego potrzebujesz to dokładne pomiary, kilka cienkich drewnianych desek i trochę umiejętności manualnych.

Sam zbuduj magazyn na lakier do paznokci – zmierz, zdobądź materiały, zmontuj

lakier-do-przechowywania-półki-zbuduj-sam-drewno-instrukcje

Najpierw określ dokładne wymiary zgodnie z zapewnioną przestrzenią i zastanów się, ile powinno być półek. Na koniec potrzebne będą: tylna ściana, X półek, dwie deski na długie zewnętrzne boki i dwie na szerokie. Wszystko to można przyciąć na wymiar w sklepie z narzędziami.

Przechowywanie lakieru do paznokci z kilkoma wąskimi półkami – stabilne i bezpieczne

lakier do paznokci

Poszczególne półki mocujesz albo klejem na gorąco, jak w powyższym przykładzie, albo cienkimi gwoździami i młotkiem. Na koniec pomaluj na biało lub w innym wybranym kolorze. Zawieś się lub oprzyj o ścianę, którą sam zbudowałeś.

Przechowywanie lakieru, gdy brakuje miejsca – organizer

Nail-do-przechowywania-drzwi-torebki-wiszące-plastikowy-organizator

Na rynku istnieje wiele opcji przechowywania drobnych przedmiotów. Ale aby Twoja kolekcja lakierów do paznokci była przejrzysta i uporządkowana, nawet jeśli nie ma dużo miejsca, radzimy wybrać Ogranizer do zawieszenia na pionowej powierzchni.