Projekt paznokci

Zrób sobie paznokcie z kwarcu różanego – instrukcje i wskazówki

Kwarc różowy wyglądają długie paznokcie w kształcie migdałów

Odkąd Pantone wybrał różowy kwarc obok pastelowego błękitu Serenity jako kolor roku 2016, wszyscy zwariowaliśmy na punkcie tego delikatnego odcienia różu. Oczywiście od razu wkomponowaliśmy je w naszą garderobę i własne cztery ściany, a teraz w tym stylu można również stylizować nasze paznokcie. Paznokcie z różowego kwarcu to teraz ogromny trend! Wszystko zaczęło się od marmurowego wyglądu, a następnie ten jasnoróżowy kamień podbił świat stylizacji paznokci. Zainspirowany pięknem minerału ten trend manicure można zobaczyć wszędzie w Internecie lub na ulicy. Jeśli i Ty zakochałaś się w gwoździach z różowego kwarcu, możesz przeczytać nasz poradnik o tym, jak łatwo jest to zrobić również w domu. Delikatna stylizacja paznokci wygląda szczególnie ładnie wiosną i latem.

Paznokcie z różowego kwarcu są modne

Paznokcie dekoracyjne z różowego kwarcu Heitlstein Optik

Przede wszystkim warto wyjaśnić, jak wygląda manicure z kwarcem różanym. Kwarc różowy charakteryzuje się nie tylko delikatnym, mlecznym kolorem, ale także drobnym ziarnem. W minerale znajdują się cienkie, mikroskopijne żyły przypominające marmurkowanie. Zwykły kwarc jest bardzo mętny, półprzezroczysty lub nieprzezroczysty.

Zgodnie z logiką paznokcie z różowego kwarcu powinny imitować to piękne ziarno minerału. Efekt końcowy jest bardzo elegancki i wyjątkowo szykowny. Nawiasem mówiąc, kwarc różowy uważany jest za kamień miłości i serca. W ezoteryce jest to jeden z najważniejszych kryształów leczniczych do otwierania i uzdrawiania czakry serca. Nic dziwnego, że ten trend na paznokcie sprawia, że ​​serca kobiet biją szybciej!

Różany kwarc paznokcie sól himalajska pomarańczowy ton

Manicure z różowego kwarcu jest również znany jako „Himalayan Rock Salt Nails”. Wyjaśnia to podobieństwo kryształów soli himalajskiej do kwarcu różowego. Sól himalajska ma natomiast kolor pomarańczowy, który jest cieplejszy niż róż. Ale niezależnie od inspiracji modnej stylizacji paznokci, wiele kobiet podejmuje ten styl i interpretuje go zgodnie z własnym gustem.

Gwoździe do trumien w kolorze różowego kwarcu w połączeniu ze złotem

Zapewne już zadajesz sobie pytanie: Do jakich rodzajów paznokci najlepiej nadaje się wzór z kwarcu różanego? Ze względu na delikatną i kobiecą estetykę tego mlecznoróżowego odcienia, stylizację można doskonale zastosować na wszystkich długościach paznokci. Niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie paznokcie, możesz nosić wspaniały trend manicure. To samo dotyczy kształtu paznokci. Kwadratowy, okrągły, owalny czy migdałowy – wygląd kwarcu różowego pasuje do wszystkich kształtów paznokci.

Niektórzy uważają, że paznokcie z różowego kwarcu wyglądają trochę dziwnie

Różowe paznokcie kwarcowe bez żelu ze złotym akcentem

Większość kobiet uwielbia delikatny wygląd i zwiewny, lekki efekt koloru. Paznokcie z kwarcu różowego wyglądają pięknie z bliska, ale czy z daleka nie wyglądają dziwnie? Jak niezdrowe i łuszczące się paznokcie z błyszczącą warstwą nawierzchniową? Najlepiej spróbować samemu i zdecydować, czy podoba Ci się wygląd, czy nie.

Samouczek projektowania paznokci z różowego kwarcu

Wykonaj samodzielnie paznokcie z kwarcu różanego Instrukcje za pomocą cienkiego pędzla

Zrób sobie paznokcie z kwarcu różanego

Stylizacja paznokci na krótkie owalne paznokcie o wyglądzie kwarcu różowego

Czego potrzebujesz:

Lakier do paznokci w kolorze różowo-białym

zmywacz do paznokci

średniej wielkości pędzel do zdobienia paznokci

cienki pędzelek do detali

Baza i warstwa wierzchnia

Jak zrobić paznokcie z kwarcu różanego:

-Nałóż warstwę podkładu.

– Po wyschnięciu lakieru bazowego stosuje się różowy lakier do paznokci. Możesz również użyć bezbarwnego, różowego lakieru do paznokci, który jest odpowiedni do paznokci typu french.

Instrukcja paznokci różowy kwarc z pędzelkiem krótkie owalne paznokcie

– Użyj cienkiego pędzelka i białego lakieru do paznokci, aby wyczarować kilka cienkich falistych kresek na paznokciach. Narysuj linię po przekątnej od prawej do lewej, a następnie dodaj jeszcze dwie małe kreski. Zbyt wiele linii sprawi, że Twój projekt będzie wyglądał na niechlujny.

– Użyj środkowego pędzla, aby delikatnie rozmazać krawędzie, aby przejścia wyglądały płynniej.

– Nałóż kolejną warstwę różowego lakieru do paznokci i pozostaw do wyschnięcia.

-Paznokcie są następnie malowane topem.

-Powtórz powyższe kroki na pozostałych paznokciach, ale zmień wzór.

Różnice w technice

Najłatwiej to zrobić bardzo cienkim pędzlem. Ale są też inne sposoby na nałożenie różowego kwarcu na paznokcie. Wzór możesz wykonać za pomocą zmiętej folii spożywczej lub gąbeczek do makijażu. Aby ułatwić rysowanie linii, możesz najpierw zanurzyć pędzel w zmywaczu do paznokci. Eksperymentuj z różnymi technikami!

Urozmaicić paznokcie z różowego kwarcu ze złotymi akcentami

Paznokcie z różowego kwarcu w połączeniu ze złotym brokatem

Gwoździe z różowego kwarcu są bardzo dyskretne i dlatego idealnie nadają się do codziennego użytku. Jeśli jednak chcesz trochę więcej blasku, wybierz złoto! Złoty listek, złoty brokatowy lakier, złote paski, cyrkonie – wszystko jest dozwolone! Róża i złoto to naprawdę fajne połączenie. To też nie wygląda tandetnie, ponieważ kolory równoważą się nawzajem.

Co sądzisz o tym trendzie – tak lub nie?!

Paznokcie z kwarcu różowego szpilka szpiczasta żelem

Paznokcie w kolorze kwarcu różanego wyglądają z żelowymi zdobieniami

Zrób sobie paznokcie z kwarcu różanego spiczasty brokat

Różowe paznokcie kwarcowe spiczaste krótkie złote akcenty

Zrób sobie stylizację na krótkie paznokcie z kwarcu różanego

Paznokcie z kwarcu różowego blady różowy biały

Różowe paznokcie kwarcowe kwadratowe diy

Paznokcie z różowego kwarcu z efektem żelowego marmuru

Paznokcie z różowego kwarcu w kształcie trumny żelowej

Paznokcie z różowego kwarcu efekt zanikania palca serdecznego

Spraw, aby kamień z różowego kwarcu wyglądał sam

Różowe kwarcowe paznokcie szpilki żelowe paznokcie

Różowe wzory paznokci kwarcowe krótkie paznokcie kobiece