Projekt paznokci

Zrób piękne paznokcie syreny samodzielnie – wskazówki i inspiracje do modnego projektowania paznokci

Stylizacja paznokci inspirowana syreną i morzem z muszelkami i rozgwiazdami

Przynajmniej tak popularna jak jednorożec jest syrena jako motyw i motyw. I oczywiście stylizacja paznokci nie jest wyjątkiem. Syreny są mistyczne i baśniowe, a ich połączenie z morzem sprawia, że ​​marzymy o lecie i plaży. Istnieje kilka opcji motywów i technik tworzenia stylizacji paznokci inspirowanej syrenką. I niezależnie od tego, czy szukasz tylko pomysłów na kolejną wizytę u stylistki paznokci, czy też chcesz spróbować samemu w domu, inspiracje i wskazówki, które dla Ciebie mamy, na pewno Ci pomogą. Zamień swoje paznokcie w prawdziwy przyciągający wzrok, wybierając paznokcie syreny.

Zaprojektuj paznokcie syreny w odpowiednich kolorach

Paznokcie syrenki w pastelowych odcieniach dla efektu łupieżu w różowym koralowym żółtym i szarym

Wiele odcieni i niuansów nadaje się do tworzenia paznokci syreny. W zasadzie projekt powinien po prostu przypominać morze lub ryby. W związku z tym bardzo pomocny jest pewien przebłysk tego, jak można go znaleźć na rybich łuskach. Efekt kameleona jest nie tylko możliwy, ale wręcz pożądany. Nie oznacza to jednak, że nie są dozwolone warianty jednokolorowe. Używaj kolorów takich jak niebieski, zielony i pomarańczowy oraz ich niuansów, odcieni szarości, różu lub innych pastelowych tonów. Warto również wspomnieć o złocie, srebrze i masie perłowej, ponieważ również imitują wygląd łusek lub emanują pewną elegancją typową dla syren. Piękne efekty ombre są bardzo mile widziane na paznokciach syrenki i sprawiają, że i tak już atrakcyjny wzór jest jeszcze bardziej interesujący i romantyczny.

Wzory paznokci inspirowane Arielle w kolorze różowym, fioletowym i turkusowym lub zielonym

Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować paznokcie i zainspirować się filmem Disneya „Ariel, Syrenka”, odpowiedni bohaterowie lub motywy kolorystyczne z filmu są oczywiście odpowiednie. Wtedy nie powinno zabraknąć kolorów żółtego i niebieskiego (dla Fabiusa), czerwonego (dla Arielle lub Sebastiana) oraz zielonego i fioletowego (także dla Arielle). Czy z brokatem czy bez, to wyłącznie Twoja decyzja.

Ekstrawaganckie paznokcie syrenki w neonowo żółtym, zielonym i jasnoniebieskim kolorze z ombre i złotymi akcentami

Oczywiście możesz też bawić się innymi kolorami i tworzyć bardziej ekstrawaganckie stylizacje na paznokcie. Jeśli więc lubisz jasne, neonowe kolory, możesz z nimi poeksperymentować, jeśli chcesz stworzyć paznokcie syreny. W końcu zasady nie zawsze muszą być przestrzegane. Jeśli użyjesz bardziej nietypowych kolorów, wystarczy wykorzystać niektóre z poniższych motywów, wzorów i dekoracji, aby nadal uzyskać efekt syreny.

Wzory i motywy na paznokcie z efektem syreny

Paznokcie syreny z efektem ombre w kolorze niebieskim i turkusowym

Najważniejszym wzorem dla paznokci syrenki jest oczywiście wzór łuski. Można go poznać z mebli, gdzie można go znaleźć w postaci kafelkowych pryszniców i kafelkowych luster, ale także zdobi podłogę. Wzór w skali jest również bardzo popularny w przypadku paznokci i może zdobić wszystkie paznokcie lub być używany tylko tu i tam jako akcent.

Paznokcie szpilki syrenka z brokatem i różnymi zdobieniami

Ale to nie wystarczy. Istnieją również inne motywy na paznokcie syreny, które przywodzą na myśl morze. Należą do nich muszle, rozgwiazdy, koralowce, perły, koniki morskie i tym podobne. Syrenę można również przedstawić na gwoździu. Możesz także imitować muszle za pomocą gruboziarnistego lakieru brokatowego w masie perłowej. Na paznokciach będzie wyglądać, jakby były na nich połyskujące kawałki muszli.

Efekty na paznokcie syreny

Lakier do paznokci z efektem kameleona w kolorze różowym, niebieskim, pomarańczowym i zielonym

Wspomnieliśmy już wyżej, że nie powinno zabraknąć migotania ani brokatu. Do tego nadają się lakiery metaliczne lub brokatowe. Ale są też inne ciekawe produkty, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz samodzielnie wykonać paznokcie syreny. Z jednej strony pigment syreny z efektem brokatu, który stosuje się do paznokci żelowych.

Ciemnoniebieski i złoty świetnie komponują się - pomysł z rozgwiazdami i perłami

A może imitujesz piasek na swoich paznokciach? Działa to również z lakierem do paznokci w odpowiednim kolorze, ale w tym wariancie wciąż brakuje tego czegoś. Tu również świetnym pomysłem są pudry pigmentowe. W jasnym beżu wyglądają jak prawdziwy piasek, a jeśli zrezygnujesz też z warstwy nawierzchniowej, efekt jest jeszcze lepszy.

Dodatkowe ozdoby na paznokcie syreny

Niebieski i miętowy z konikami morskimi, rozgwiazdami i muszlami

Możesz tworzyć efekty brokatu nie tylko za pomocą brokatowego lakieru do paznokci, ale także za pomocą dżetów. Jest to więc świetny wariant do projektowania paznokci syreny. Ale także perły, które, jak wiadomo, naturalnie występują w morzu, okazują się bardzo odpowiednią ozdobą paznokci, jeśli są zaprojektowane z efektem syreny. Perełki są dostępne nie tylko w różnych rozmiarach, ale także w różnych kolorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz odpowiedni model do indywidualnej stylizacji paznokci.

Bujne paznokcie syrenki z muszelkami, perłami, kamieniami i brokatem w kolorze ciemnozielonym

Inne odpowiednie dekoracje to te, które odpowiadają wyżej wymienionym motywom. Istnieją różne ozdoby 3D, które po prostu nakleja się na paznokieć. Ponieważ jednak mogą się one okazać dość niezgrabne, są bardziej polecane do paznokci żelowych, ponieważ tam są lepiej utrwalane. Na zwykłej farbie prawdopodobnie odpadną zbyt szybko. Ale ostatecznie zależy to również od twoich codziennych czynności i tego, jak bardzo obciążasz paznokcie.

Heksagonalny brokat przypomina łuski i nadaje się do manicure syreny

Drobne pigmenty brokatowe w formie sześciokątów lub w innych kształtach nie są typowymi syrenami, ale nadal nadają się do uzyskania efektu syreny, pod warunkiem, że użyjesz odpowiedniego koloru. Możesz łączyć kilka kolorów lub odcieni na jednym paznokciu zamiast używać tylko jednego koloru. Spróbuj. Będziesz zaskoczony wynikiem! Za pomocą pęsety lub szpiczastych szczypiec można precyzyjniej umieścić poszczególne elementy na paznokciu.

Techniki „zrób to sam”

Dzięki odpowiednim akcesoriom do zdobienia paznokci możesz samodzielnie pomalować wzór skali

Jeśli się odważysz, możesz oczywiście ręcznie pomalować wszystkie wzory i motywy wymienione na twoich paznokciach. Ale jeśli się spieszysz lub po prostu nie masz talentu do malowania tak małych obrazków, w dzisiejszych czasach możesz liczyć na szczęście, ponieważ jest wielu pomocników, z którymi nawet początkujący mogą tworzyć piękne projekty paznokci. Z jednej strony są oczywiście naklejki, które po prostu nakleja się na gotowy i wysuszony lakier do paznokci. Jest to prawdopodobnie najszybsza i najłatwiejsza technika nie tylko w przypadku paznokci syrenki, ale także wielu innych stylizacji paznokci

Pomysły na paznokcie syrenki w pasujących kolorach oraz z motywami stempli i zdobieniami

Istnieją również stemple do paznokci, do których są specjalne szablony z motywami i za pomocą których można przenieść pożądany motyw z szablonu na paznokieć. Ponieważ paznokcie syreny są obecnie bardzo modne, z pewnością nie będzie Ci trudno znaleźć odpowiedni szablon, aby jak najszybciej rozpocząć swój osobisty projekt. Jeśli sam regularnie projektujesz paznokcie, zdecydowanie powinieneś rozważyć zainwestowanie w pieczątkę i tym samym poszerzenie swoich akcesoriów do zdobienia paznokci.

Zaprojektuj efekt syreny w typowych kolorach oceanu, takich jak zielony, niebieski i turkusowy

Do tego dochodzą też szablony, które przykleja się do paznokcia, a na końcu ponownie usuwa. Ważne jest, aby lakier do paznokci dobrze wysechł. W przeciwnym razie odkleiłbyś go później szablonem. Takie szablony są również odpowiednie, jeśli chcesz mieć ładny i równy wzór skali, co jest bardzo trudne z wolnej ręki. Po naklejeniu szablonu na paznokieć nałóż żądany lakier i od razu go odklej, jeszcze zanim lakier wyschnie, w przeciwnym razie pociągnie nitki.

Ciemnoniebieski i jasny jasnoniebieski łączą się dla wzoru w skali syreny

Ciemnoniebieski brokatowy lakier do paznokci i łuski czarnej farby

Eleganckie paznokcie syrenka w kolorze zielono-niebieskim z brokatem i dżetów

Połyskujące lakiery do paznokci z efektem metalicznym świetnie nadają się do paznokci syren

Zdobienia paznokci dla kobiet z wyrazistymi akcentami inspirowanymi morzem

Ombre w kolorze różowym, fioletowym, jasnoniebieskim i zielonym z brokatem i łuskami

Pastelowe odcienie, takie jak koral, brzoskwinia i jasnoniebieski z akcentami w kolorze złotym dla tej stylizacji paznokci o kroju syreny

Wzór diamentowy jako alternatywa dla wzoru łuskowego na paznokcie syreny

Fantastyczne paznokcie żelowe w kolorze turkusowym i fioletowym z syrenkami i łuskowym wzorem

Te ciemnoniebieskie paznokcie imitują noc i mają motyw syreny

Modne szpilki są szczególnie kobiece i idealne do projektów o kroju syreny

Paznokcie syreny można łączyć z pasującym kolorem włosów

Subtelna stylizacja paznokci w kolorze niebiesko-fioletowym z łuskowym wzorem jako akcentem

Figlarne paznokcie syrenki z wzorami i motywami

Oryginalny wzór łuski paznokci w kolorze niebieskim z patchworkowym wzorem

Błyszczący pomysł na zdobienie paznokci w kolorze fioletowym i niebieskim na krótkie paznokcie

Paznokcie żelowe z efektem ombre i akcentami z brokatem w kolorze złotym

Efektowne zdobienie paznokci w kolorze różowym i fioletowym z dużą ilością dżetów

Paznokcie syrenki w kolorze ciemnoniebieskim i jasnoniebieskim z wzorem łuski

Ułóż długie paznokcie na różowo z efektem masy perłowej, aby uzyskać wygląd syreny

Sztuczne paznokcie i pomysły na manicure z ozdobami i brokatem

Korale jako motywy do samodzielnego manicure

Połączenie wzoru łusek, brokatu i połysku w miętowej zieleni

Połączenie zieleni i fioletu oraz motywu syreny na palcu serdecznym

Pomysł na krótkie paznokcie z jasnym pastelowym błękitem

Połącz paznokcie syreny z manicure francuskim

Gruby brokat może służyć do projektowania paznokci syreny i imitacji muszelek