Projekt paznokci

Trend w projektowaniu paznokci 2016 – Skuteczne tatuaże naskórka

trend 2016 stylizacja paznokci jasnoniebieskie złote motywy stylizacja glamour

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowy trend w stylizacji paznokci, który otwiera się na nadchodzący rok 2016. Są to mini tatuaże, które przykleja się do naskórka i w szczególny sposób zdobią palce i paznokcie. Jak dokładnie te tatuaże jak Trend w stylizacji paznokci 2016 mogą być używane, a niektóre wskazówki dotyczące stylizacji są przedstawione w kolejnych wierszach i galerii zdjęć.

Trend w stylizacji paznokci 2016 – Skuteczne wzornictwo paznokci

Trend w projektowaniu paznokci 2016 eleganckie fioletowe paznokcie tatuaż w stylu gotyckim

Tatuaże są w różnych kolorach i wzorach. Często występuje jeden i ten sam tatuaż w różnych rozmiarach. Wybierz ten, który ma taki sam rozmiar jak twój gwóźdź, aby uzyskać pewną symetrię. Tatuaże są oferowane między innymi przez Douglas i są szczególnie łatwe w aplikacji. Zasadniczo ten trend w stylizacji paznokci 2016 działa jak zmywalne tatuaże, które prawdopodobnie znasz z dzieciństwa. Ale zanim sam zaczniesz tatuaż, zalecamy pomalowanie paznokci na dowolny kolor.

Trend w stylizacji paznokci 2016 – instrukcje

Trend 2016 projekt paznokci prosty tatuaż naskórek punte biały lakier do paznokci

1. Z grubsza wytnij wybrany tatuaż nożyczkami.

2. Trend w projektowaniu paznokci 2016-usuń folię ochronną i umieść tatuaż na obszarze pod paznokciem.

3. Następną najlepszą rzeczą do zrobienia jest użycie gąbki lub szmatki. Zwilż gąbkę i tatuaż dużą ilością wody. Następnie mocno dociśnij tatuaż gąbką przez około 10 sekund.

4. Teraz możesz usunąć papier z tatuażu. Zwykle też samo się zsuwa, gdy tatuaż jest dobrze przyklejony do skóry.

5. Nałóż na tatuaż warstwę przezroczystego lakieru do paznokci. W ten sposób tatuaż będzie trwał dłużej.

Wkładka do tatuażu do projektowania paznokci

trend w projektowaniu paznokci 2016 tatuaż liner serca różowy wzór rusztu rybnego

Innym wariantem trendu stylizacji paznokci 2016 jest użycie tak zwanej wkładki do tatuażu. Myśli specjalnie w tym celu i przypomina eyeliner. Dzięki temu wariantowi możesz tworzyć indywidualne projekty.

Użyj jasnego lakieru do paznokci

trend 2016 pomysły na paznokcie paznokcie damskie tatuaże inspiracje

Jeśli użyjesz jasnego lakieru do paznokci w tym trendzie w stylizacji paznokci 2016, atrakcyjny tatuaż stanie się sam w sobie. Dotyczy to zwłaszcza lżejszych wariantów, na przykład w kolorze złotym lub srebrnym.

Kolorowe wzornictwo paznokci

trend 2016 stylizacja paznokci kolorowe kolory sugestii tatuażu pierścionki

W przypadku różnie pomalowanych paznokci, możesz również pobawić się wzorami z Trendu Nail Design 2016 zamiast używać jednego i tego samego dla wszystkich paznokci. To tworzy bezczelny i modny wygląd.

Efektowne wzornictwo paznokci

trend 2016 stylizacja paznokci srebrny pomysł białe strzałki finder design glamour silver

Tatuaż jako trend w stylizacji paznokci 2016 można wybrać na specjalne okazje w kolorze srebrnym. Dzięki temu możesz stworzyć idealny projekt na sylwestra w tym kolorze i stworzyć prawdziwy przyciągający wzrok.

Trend w złocie

trend 2016 projekt paznokci złoty tatuaż różowy pastelowy lakier do paznokci

To samo dotyczy złotego wzoru. Praktyczne jest łączenie złotego tatuażu jako trendu w stylizacji paznokci 2016 z dowolnym kolorem, a tym samym stworzenie idealnego wzoru na każdą porę roku i na każdą okazję.

Ekstrawagancki pomysł na paznokcie

Trend 2016 zdobienie paznokci ozdoba na palce złote trójkąty brokatowy lakier

Ten pomysł jest również interesujący dla trendu stylizacji paznokci 2016. Zamiast nakładać tatuaże bezpośrednio pod paznokciem, możesz ozdobić nimi większość palców i ponownie stworzyć ciekawe podkreślenie.

Pomysł na kombinację kolorów

trend w projektowaniu paznokci 2016 turkusowy złoty projekt tatuaż palec glamour

W tym przykładzie dla nowego trendu stylizacji paznokci 2016 zastosowano dwa kolory, które powtarzają się zarówno na paznokciu, jak i na skórkach, tworząc w ten sposób pewną równowagę w wyglądzie. Szczególnie interesujące jest powtórzenie turkusowego koloru w formie tatuażu, a także ładny motyw na całym środkowym palcu.

Tatuaże w kolorze złotym i wzory paznokci w kolorze różowym i żółtym

trend w projektowaniu paznokci 2016 złoty tatuaż skórek fioletowy lakier do paznokci

Złote tatuaże można również wspaniale łączyć ze złotymi pierścionkami. W ten sposób projekt zostaje rozszerzony. Popularne kolczyki do paznokci mogą również znaleźć zastosowanie w trendzie stylizacji paznokci na 2016 rok.

Stylizacja paznokci z efektem końcówki

trend 2016 projekt paznokci koronki wzór czarny tatuaż henna

W trendzie stylizacji paznokci 2016 w postaci ozdób naskórka możesz również użyć farby henną. Trwa to szczególnie długo. Podobnie jak w przypadku wkładki do tatuażu, możesz również samodzielnie wybrać i zaprojektować motyw.

Trend w postaci półksiężyca

trend 2016 projekt paznokci półksiężyc pomysł tatuaż lakier w kolorze skóry

Wreszcie mamy ciekawy pomysł na stworzenie trendu stylizacji paznokci 2016. Weź tatuaż (na przykład w kształcie półksiężyca) i nałóż go nie tylko na skórę paznokcia, ale także na sam paznokieć, gdzie można go zabrać ze sobą naprawić przezroczystym lakierem. Wygląda bardzo ładnie, nie sądzisz??