Projekt paznokci

Pomysły i instrukcje na efektowne zdobienie paznokci ze złotą folią

czerwone paznokcie i akcenty ze złotą folią

Czy próbowałeś użyć folii do paznokci na swoim manicure? Jeśli nie, tracisz całą zabawę! A jeśli tak, to wiesz, jak szybko i łatwo wyczarujesz z nim eleganckie stylizacje. Jedną z głównych zalet złotej folii do zdobienia paznokci jest to, że wygląda fascynująco na paznokciach i dodaje szyku każdemu wyglądowi. Niezależnie od tego, czy wolisz manicure na całej powierzchni, czy subtelną stylizację, w której złota folia jest tylko akcentem, Twoje paznokcie na pewno nie pozostaną niezauważone. Złota folia oferuje nieskończoną liczbę możliwości projektowania!

czerwone paznokcie kwadratowy złoty akcent foliowy elegancki

Folia złota dostępna jest w wielu odmianach. Zarówno luźne złote płatki do zdobień i dekoracji, jak i płatki złotej folii w małych pudełkach nadają się do zdobienia paznokci. Ale są też specjalne folie transferowe do paznokci, które są kupowane i przycinane na wymiar jako rolka. Aby to zrobić, musisz zdobyć klej do folii do paznokci. Po wyschnięciu ma lepką powierzchnię, do której przylega folia. Możesz więc tworzyć piękne wzory.

Oderwij cienkie kawałki złotej folii i przyklej

Ta folia do zdobienia paznokci nie blaknie! Jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga specjalnego lakieru nawierzchniowego. Możesz użyć dowolnego topu – żelu, szelaku lub tradycyjnego lakieru nawierzchniowego. Ze względu na niewielką grubość materiału folię można bez problemu wbudować.

Płatki złotej folii różne kolory

Złota folia jest cienka i nie czujesz jej na paznokciach. Kolejny duży plus: folia do paznokci jest bardzo łatwa w użyciu, jeśli wiesz, jak to zrobić. Po prostu nałóż folię na wciąż lepką powierzchnię, uszczelnij ją górną warstwą i gotowe!

Poniżej przedstawimy kilka prostych instrukcji. Wygląd można łatwo skopiować w domu i dowolnie zmieniać.

Zrób sobie półksiężycowy manicure ze złotą folią

Paznokcie w kształcie migdałów Fioletowo-złoty akcent foliowy

Manicure w kształcie półksiężyca również wywołuje poruszenie i fascynuje swoją wszechstronnością. W przeciwieństwie do klasycznych francuskich paznokci, akcent nie jest kładziony na czubku paznokcia, ale na dolnej połowie paznokcia. Ten wygląd opiera się na silnym kontraście między dwoma kolorami.

Projekt paznokci w starym i czarnym ze złotą folią do manicure księżyca

Ten wzór paznokci wygląda niesamowicie w czerni i złocie. Aby uzyskać lepsze utrwalenie i pielęgnację, najpierw pomaluj paznokcie przezroczystym podkładem. Następnie za pomocą cienkiego pędzelka nałóż trochę kleju do folii na tylną część paznokcia. Naciśnij na nią złotą folię i ponownie ją odklej. Posmaruj dolną połowę paznokcia czarną farbą. Pozwól lakierowi dobrze wyschnąć i uszczelnij lakierem nawierzchniowym.

Złoto i róża

różowe szpilki paznokcie złota folia akcenty mały palec brokat

Nawiasem mówiąc, złoto i róża to szczególnie popularne połączenie w eleganckiej stylizacji paznokci. Delikatne różowe paznokcie full cover nadają czarujący akcent złotą folią. Mały palec pomalowany złotym brokatem ponownie nabiera koloru i skutecznie uzupełnia ogólny obraz.

Zrób sobie żelowe paznokcie ze złotą folią

Nail design paznokcie w kształcie migdałów czarne i złote

Wypróbuj ten elegancki czarno-złoty manicure inspirowany samą Królową Pszczół! W instrukcji zastosowano produkty Gelish MINI.

1. Przygotuj paznokcie do modelowania.

2. Nałóż trochę taśmy na paznokcie, aby stworzyć kształt litery V.

Naklej taśmę na paznokcie w kształcie litery V

3. Używając narzędzia punktowego, ostrożnie nałóż złote płatki w kształcie litery V, aż całkowicie się pokryją. Ostrożnie odklej taśmę.

Zastosuj płatki złotej folii

4. Nałóż czarny żelowy lakier do paznokci. Pozostaw kolor do utwardzenia w lampie UV do paznokci przez 45 sekund. Powtórz proces, aby uzyskać pełne pokrycie.

Projekt paznokci ze złotą folią i taśmą samoprzylepną czarne złoto

5. Nałóż cienką warstwę żelu uszczelniającego na cały paznokieć, pamiętając o uszczelnieniu końcówek paznokcia. Pozostaw żel do wyschnięcia w lampie UV przez 45 sekund. Po utwardzeniu usuń lepką warstwę potu z paznokcia czyścikiem i ściereczką do czyszczenia. I zrobione!

czarne paznokcie żelowe nago palec serdeczny złota folia brokat

Urozmaicić paznokcie w marmurowym wyglądzie złotą folią

szare paznokcie w marmurze wyglądają ze złotymi akcentami

Gwoździe w stylu klejnotów są teraz modne. Na przykład marmurowe paznokcie można wspaniale doprawić złotą folią. Używaj jednak tylko subtelnych akcentów, które podkreślają marmurowy wygląd i nie odwracają od niego uwagi.

Marmurowe wzory paznokci różowe złote płatki z akcentami

Jeśli używasz płatków ze złotej folii, upewnij się, że wszystkie drzwi i okna są zamknięte. Najmniejsza bryza sprawia, że ​​rzeczy fruwają wszędzie! Wyjmij pęsety i ostrożnie wyciągnij małe kawałki folii z pudełka i dociśnij je losowo do lepkiej powierzchni. Jeśli używasz zwykłego lakieru, musisz nałożyć bardzo cienką warstwę podkładu i przykleić folię, gdy nie jest całkowicie sucha.

Paznokcie akwarelowe

Letnie paznokcie w białych i pastelowych kolorach

Delikatne pastelowe tony nie tylko pięknie prezentują się na wiosnę, ale doskonale sprawdzają się również w lekkich i świeżych letnich zestawieniach.

Tak to jest:

1. Nałóż 3 warstwy białego lakieru na wszystkie paznokcie i nałóż 1 warstwę szybkoschnącego lakieru nawierzchniowego. Pozostaw wszystko do wyschnięcia na 15-20 minut.

2. Pracuj po jednym gwoździu na raz. Zrób trzy punkty na środku paznokcia, każdy z jasnoróżowego, pomarańczowego i kremowego lakieru do paznokci.

3. Zanurz płaski, szeroki pędzel do zdobienia paznokci w acetonie i nałóż kroplę na każdy punkt. Delikatnie przetrzyj go pędzelkiem, aby aceton mógł rozprowadzić i rozmazać kolory. Powtórz kroki 2 i 3 dla wszystkich paznokci.

Nail design biała letnia akwarelowa złota folia

4. Podnieś pęsetą kilka małych kawałków folii z płatków złota i umieść je na każdym gwoździu. Jeśli chcesz, możesz urozmaicić projekt biżuterią do paznokci.

5. Następnie uszczelnij swój wzór paznokci 2 warstwami przezroczystego lakieru.

Wskazówka: Krok 1 jest bardzo ważny. Jeśli nie pozwolisz, aby Twoje paznokcie wyschły po nałożeniu podkładu, aceton nie stworzy pożądanego efektu akwareli.

Wykonuj pociągnięcia pędzlem metodą suchego pędzla

Złota Folia Płatki Pudełko Letni Projekt Paznokci Kolorowy

Oto kolejna abstrakcyjna stylizacja paznokci ze złotymi płatkami, idealna na lato. Ten prosty projekt został wyczarowany metodą suchego pędzla. Jak sama nazwa wskazuje, ta technika zdobienia paznokci polega na tym, że pędzel do paznokci powinien być prawie suchy.

Biel, róż i jasnoniebieski doskonale komponują się ze złotem i wyglądają ładnie i świeżo. Ten wygląd po prostu emanuje radosnym nastrojem! Możesz oczywiście użyć do tego innych kombinacji kolorów.

Projekt paznokci ze złotej folii pastelowy różowy niebieski różowy

W tej stylizacji złota folia jest zastosowana bardziej dyskretnie, ale podkreśla każdy szczegół. Dodatkowo złote akcenty w połączeniu ze złotą biżuterią do paznokci tworzą szykowny i jednocześnie wyrafinowany wygląd.

białe paznokcie kwadratowy złoty akcent foliowy

Wzory paznokci na krótkie paznokcie Nagie pociągnięcia pędzlem Białe pomarańczowo-złote akcenty foliowe