Projekt paznokci

Piękne wzory paznokci i aktualne trendy w lakierowaniu paznokci: Glass Nails and Co.

Piękne wzory paznokci trend-szkło-paznokcie-nude-tony-różowe

Trendy w lakierach do paznokci zmieniają się szybko i zawsze oferują nowe, urocze pomysły na nowoczesny styl. Korea stała się w ostatnich latach krajem wyznaczającym trendy w urodzie i wyznacza trendy w świecie manicure. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w zdobieniu paznokci, to dobrze trafiłeś. W artykule znajdziesz wiele fascynujących pomysłów i pomocnych wskazówek na temat piękne wzory paznokci z najnowszymi trendami w lakierowaniu paznokci, takimi jak Glass Nails, Diamond Nails i Chrome Nails.

Piękne zdobienia paznokci – szklane paznokcie popularnym trendem w zdobieniu paznokci

Piękne wzory paznokci różowe-paznokcie-szklane-paznokcie-akcent

Chociaż trendy w świecie stylizacji paznokci szybko się zmieniają, niektóre z nich pozostają dłużej. Moda na szklane paznokcie wciąż kwitła pod koniec 2015 roku, ale nadal jest jednym z najpopularniejszych projektów paznokci przez wiele kobiet na całym świecie. Trend zdobienia paznokci pochodzi z Korei i nadaje paznokciom efektowny wygląd potłuczonego szkła.

Piękne wzory na krótkie paznokcie

Piękne wzory paznokci folia-szkło-paznokcie-nocne niebo-nailart

Najlepsze w nowych trendach lakierów do paznokci jest to, że nadają się zarówno do długich, jak i krótkich paznokci. Aby uzyskać modny wygląd, niekoniecznie potrzebujesz sztucznych paznokci lub modelowania paznokci, ponieważ obecne stylizacje wyglądają stylowo i elegancko również na krótkich, naturalnych paznokciach.

Szklane paznokcie jako nowoczesna stylizacja paznokci

Piękne wzory paznokci ciemne-paznokcie-szklane-paznokcie-zrób to sam

Szklane paznokcie wyglądają jak prawdziwe odłamki szkła na paznokciach. Efekt uzyskuje się za pomocą folii holograficznej lub odpowiednich folii do paznokci, a to tworzy piękne refleksy świetlne, szczególnie pod promieniami słońca. Więc jeśli zależy Ci na modnej i efektownej stylizacji paznokci, Glass Nails to zdecydowanie właściwy wybór.

Zrób sobie szklane paznokcie lub idź do salonu paznokci

Piękne paznokcie szklane paznokcie po prostu zrób to sam

Nie musisz koniecznie iść do salonu paznokci, aby uzyskać piękne zdobienia paznokci. Mając pewną rękę i odpowiednie materiały, trend na lakiery do paznokci można naśladować również w domu, a także zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wykonać własne szklane paznokcie.

Czego potrzebujesz do szklanych paznokci?

piękne-wzory-na-paznokci-szkło-paznokcie-diy-materiały-folia

Jeśli zdecydowałeś się samodzielnie wykonać piękne zdobienia paznokci z Glass Nails w domu, będziesz potrzebować następujących materiałów:

  • folia opalizująca
  • Nożyczki do paznokci
  • pinceta
  • lakier do paznokci
  • Lakier bezbarwny

Instrukcje — samodzielne wykonanie szklanych gwoździ

piękne-wzory-na-paznokci-modne-szklane-paznokcie-zrób-to-sam-instrukcje

Szklane paznokcie można zwykle wykonać zwykłym lakierem, ale w tym przypadku efekt utrzymuje się krócej. Dlatego zaleca się stosowanie lakierów żelowych oraz lampy UV. Najpierw z opalizującej folii wycina się i przygotowuje „odłamki szkła”. Następnie pomaluj paznokcie na dowolny kolor i za pomocą pęsety nałóż przygotowaną folię na miękki lakier do paznokci. Wreszcie uszczelnij bezbarwnym lakierem i błyszczący wygląd jest gotowy.

Alternatywy dla folii opalizującej

piękne-wzory-na-paznokci-celofan-folia-szkło-paznokcie-efekt-szkła

Oprócz folii opalizującej do tego wzoru można również użyć kolorowej folii celofanowej lub folii holograficznej. Można również znaleźć gotowe folie i naklejki na paznokcie, które mają ten szklany wygląd i odpowiedni kształt.

Ładne wzory paznokci z kolorowymi foliami

piękne-wzory-na-paznokci-szklane-paznokcie-dramatyczny-efekt-ciemny

Folie holograficzne i opalizujące posiadają specjalny połysk, z których każdy tworzy inny efekt w zależności od koloru bazowego. Dodatkowo oferowane są kolorowe folie, dzięki którym można wyczarować piękne stylizacje z doskonałymi efektami.

Piękne wzory paznokci ze szklanymi paznokciami dla glamour look

piękne-wzory-paznokci-błyszczące-szklane-paznokcie

Jeśli uważasz, że trend Glass Nails jest nieco tandetny i nieco przeładowany dla wszystkich paznokci, możesz go użyć tylko do podkreślenia manicure. Szklane paznokcie pięknie łączą się zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi lakierami, dzięki czemu piękne zdobienia można wykonać również na specjalne okazje.

Samodzielnie twórz świąteczne wzory na paznokcie

piękne-wzory-paznokci-świąteczne-paznokcie-zrób to sam-szklane-paznokcie

Szklane paznokcie to idealny wybór do świątecznej stylizacji paznokci. Niezależnie od tego, czy jest to Silverster, urodziny, czy nawet wesele, małe odłamki szkła zapewniają efektowny wygląd na twoich paznokciach. A co najważniejsze, możesz je łatwo zrobić w domu.

Nowy trend na piękne paznokcie – Diamond Nails

piękne-wzory-paznokci-diamentowe-paznokcie-tendencja-folia-szklane-paznokcie

Rok po szumie wokół Glass Nails pojawił się nowy trend w zdobieniu paznokci. Diamentowe paznokcie natomiast pochodzą z Korei i wyglądają jak przedłużenie mody na szklane paznokcie. Nie używa się tu dżetów, ale na paznokciach przykleja się małe kawałki folii, które zamieniają paznokcie w małe diamenty.

Różnica między gwoździami diamentowymi a gwoździami szklanymi

piękne-wzory-paznokci-lakier-do-paznokci-trendy-diamentowe-paznokcie-błysk

W przeciwieństwie do Glass Nails, w przypadku Diamond Nails całe paznokcie pokryte są opalizującym filmem. W celu dalszego zintensyfikowania efektu i uzyskania diamentowego wyglądu jako podkład nakładany jest lakier z efektem holograficznym, który sprawia, że ​​paznokcie lśnią jak prawdziwe klejnoty.

Paznokcie diamentowe jako akcent dla pięknych stylizacji paznokci

piękne-wzory-na-paznokci-nowy-lakier-do-paznokci-diamentowe-paznokcie

Jeśli chcesz uzyskać efektowny manicure, zdecydowanie masz rację z Diamond Nails. Diamenty można nosić również na co dzień, ale trend na lakiery do paznokci najlepiej sprawdza się na specjalne okazje i na imprezowe wieczory. Wygląd można wyczarować na wszystkich paznokciach lub po prostu jako akcent na kilku paznokciach.

Zrób sobie Diamentowe Paznokcie

piękne-wzory-paznokci-diamentowe-paznokcie-matowa-czarna-kombinacja

Jeśli chcesz samodzielnie wykonać piękne zdobienia paznokci z Diamond Nails, możesz wykorzystać nasze pomysły jako inspirację. Oprócz folii holograficznej taśma samoprzylepna o tym samym efekcie może być również użyta do uzyskania wyglądu diamentu. Paznokcie diamentowe można łączyć z różnymi kolorami, a także świetnie wyglądają z lakierem do paznokci w matowym wyglądzie.

Diamentowe paznokcie na krótkie paznokcie

piękne-wzory-na paznokcie-krótkie-paznokcie-diamentowe-zrób-sam-zrób-sam-paznokcie

Na krótkich paznokciach można również wyczarować piękne stylizacje według najnowszych trendów lakierniczych. Diamentowe i Szklane Paznokcie zamieniają nawet najmniejsze paznokcie w mieniące się klejnoty i zapewniają efektowny wygląd.

Połącz trendy w lakierach do paznokci, aby uzyskać piękne wzory paznokci

Piękne-wzory-paznokci-szklane-paznokcie-diamentowe-paznokcie-glamour

Najpopularniejsze trendy w lakierach do paznokci można łączyć w celu uzyskania specjalnej stylizacji paznokci. Ponieważ Glass Nails i Diamond Nails wyglądają podobnie, możesz z nich wyczarować naprawdę piękne wzory paznokci. Użyj kontrastowych kolorów do podkładu i folii, aby oddzielić różne efekty.

Lustrzane paznokcie dla lustrzanego wyglądu

piękne-wzory-na-paznokci-chrom-lakier-lustro-paznokcie-zrób-sam-zrób-sam

Paznokcie chromowane czy lustrzane to jeden z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, który cieszy się dużą popularnością na pokazach mody. Błyszczące, metaliczne paznokcie mają czarujący efekt lustrzanego odbicia, który nie błyszczy, ale po prostu mieni się jak metal. Paznokcie lustrzane pięknie łączą się ze srebrną biżuterią i są uznawane za jeden z największych trendów w lakierach do paznokci 2017.

Piękne zdobienia paznokci z efektem odblaskowym

piękne-wzory-na-paznokci-lustrzane-paznokcie-chrom-proszek-elegancki

Choć najczęstszym trendem są paznokcie chromowane ze srebrnym połyskiem, możesz uzyskać ten look w innych kolorach, takich jak nude, różowy, a nawet złoty. Dzięki metalicznemu wyglądowi ten trend na lakier do paznokci jest idealnym dodatkiem do biżuterii.

Twórz piękne paznokcie samodzielnie z Chrome Nails

piękne-wzory-na-paznokci-diy-chrom-na-paznokcie-nałóż-proszek

A jak właściwie działają lustrzane paznokcie? Sekretem tej stylizacji jest specjalny puder brokatowy, zwany również pudrem chromowanym. Tworzy to lustrzaną warstwę, która daje pożądany efekt lustra. Chromowany proszek posypujemy na już pomalowane paznokcie żelowe i wcieramy aplikatorem do cieni. Ponieważ ta technika jest szczególnie złożona, najlepiej pozostawić ten projekt paznokci profesjonalistom.

Puder chromowy na ciemnych paznokciach

piękne-wzory-paznokci-zrób-zrób-ciele-lustrzane-na paznokcie-instrukcje-pudrowe

Proszek chromowy do paznokci lustrzanych można nakładać zarówno na jasne, jak i ciemne podkłady. Z odcieniem nude jako bazą uzyskuje się srebrny efekt, natomiast z czarnym lakierem paznokcie zyskują metaliczny połysk.

Mirror Nails dla uroczej stylizacji paznokci

piękne-wzory-paznokci-lustro-paznokcie-chrom-paznokcie-proszek

Paznokcie chromowane zdecydowanie przyciągają wzrok i nadają się zarówno na letnie, jak i zimowe miesiące. Zamiast proszku chromowego możesz również użyć farby efektowej z efektem lustra. Aby spotęgować efekt, na gotowe chromowane paznokcie możesz nałożyć top coat z połyskiem.

Połącz prawidłowo gwoździe lustrzane

piękne-wzory-paznokci-lustrzane-paznokcie-chrom-paznokcie-palce z akcentem

Jeśli lustrzane paznokcie to dla Ciebie za dużo jako całości, możesz tylko podkreślić modny efekt na poszczególnych paznokciach. Piękne wzory na paznokciach lustrzanych lub chromowanych najlepiej łączyć z ciemniejszymi kolorami, ponieważ tworzą wspaniały kontrast.

Zrób sobie chromowane paznokcie z efektownym lakierem

piękne-na paznokcie-zrób to sam

Aby uzyskać piękny efekt lustra, należy dobrze wmasować proszek chromowy w paznokcie, co czasem nie jest takie proste. Jeśli chcesz samodzielnie wykonać lustrzane paznokcie w domu, zamiast pudru do paznokci polecamy efekt lakieru.

Paznokcie hologramowe jako trend na lakiery do paznokci

piękne-wzory-na-paznokci-lakier-do-paznokci-hologram-na paznokcie

Ten trend w lakierowaniu paznokci z pewnością Cię zahipnotyzuje. Tak zwane paznokcie holograficzne to najnowszy trend w świecie stylizacji paznokci i fascynują swoim przestronnym wyglądem. Paznokcie z hologramem mienią się jak brokatowy lakier, ale mają połysk metalu.

Zrób sobie paznokcie holograficzne z efektem lakieru

piękne-wzory-na-paznokci-hologram-efekt-lakier-na paznokcie

Najprostszym sposobem na naśladowanie pięknych stylizacji z efektem hologramu jest zastosowanie odpowiedniego lakieru efektowego. Takie lakiery można znaleźć w każdej drogerii i idealnie nadają się do uroczej stylizacji paznokci, którą z łatwością wykonasz samodzielnie w domu.

Piękne wzory paznokci z holograficznymi paznokciami

piękne-wzory-na-paznokci-na-paznokcie-hologram-lakier-do-paznokci

Paznokcie holograficzne są modne i można z nich tworzyć piękne stylizacje. Efekt hologramu wygląda szczególnie pięknie przy paznokciach nude lub ciemnych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się ciemną lub nawet czarną bazę pod paznokcie z hologramem.

Piękne wzory na paznokcie z hologramowym proszkiem do paznokci

piękne-wzory-na-paznokci-holograficzne-lakier-na-paznokci

Hologramowy lakier do paznokci wyczaruje na Twoich paznokciach tęczowy połysk, sprawiając, że Twój manicure będzie naprawdę przyciągał wzrok. Innym wariantem modnej stylizacji paznokci jest tzw. hologramowy puder do paznokci, który działa podobnie do pudru chromowego.

Instrukcje dotyczące paznokci hologramowych z pudrem

piękne-wzory-paznokci-hologram-na paznokcie-zrób-zrób-to-instrukcje-puder

Hologramowy puder do paznokci nakłada się z kolei na paznokcie pomalowane lakierem żelowym za pomocą aplikatora. Drobne drobinki dobrze wciera się w paznokcie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Projekt jest następnie uszczelniany przezroczystym lakierem.

Umiejętnie łącz trendy lakierów do paznokci

piękne-wzory-na-paznokci-pomysły-łącznik-lakierów-trendów

Jeśli chcesz samodzielnie wyczarować piękne wzory na paznokciach, możesz połączyć najnowsze trendy w lakierowaniu paznokci w jednej stylizacji. Możesz łączyć gwoździe diamentowe i szklane z folią holograficzną z paznokciami chromowanymi i samodzielnie tworzyć kreatywne zdobienia paznokci.