Projekt paznokci

Jak prawidłowo pomalować paznokcie – 5 przydatnych wskazówek

piękne-paznokcie-wskazówki-malowanie-manicure

Zadbane manicure to w dzisiejszych czasach żaden problem dla każdej dbającej o modę kobiety. Możesz stworzyć pięknie wyglądające paznokcie w domu za pomocą prostego i niedrogiego procesu. Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy, podczas malowania paznokci mogą wystąpić pewne komplikacje, ale należy je traktować jako prawdziwe wyzwanie. Nasza rada to: zachowaj spokój, a napotkasz wszelkie problemy. I jeszcze jedno: lepiej używać wysokiej jakości lakieru do paznokci! Dzięki temu zaoszczędzisz trochę stresu podczas malowania! Aby uniknąć dalszych niedogodności, chcielibyśmy udzielić kilku dodatkowych porad na ten temat Maluj paznokcie prawidłowo dawać.

Odpowiednio pomaluj paznokcie i zdobądź ładny manicure

1. Unikaj zbyt mocnych kosmetyków

Maluj paznokcie prawidłowo, tipsy-nails-usuń

Pierwszy krok w tworzeniu pięknego manicure jest bardzo ważny. Najpierw musisz dokładnie usunąć stary lakier z paznokci. Wskazane jest późniejsze umycie rąk, aby na paznokciach nie pozostały żadne resztki zmywacza do paznokci.

Warto wybrać taki zmywacz do paznokci, który nie zawiera acetonu i znacznie mniej uszkodzi paznokcie.

2. Prawidłowo pomaluj paznokcie – Przygotuj paznokcie

skórki-push-back-usuń-piękny-manicure

Jednak przed malowaniem paznokci nie musisz zapominać o jeszcze jednym ważnym kroku w przygotowaniu. Następnie musisz usunąć skórę palców. Następnie możesz zwrócić się do paznokci. Przed malowaniem należy je skrócić do wymaganej długości, a następnie spiłować. W zasadzie nie robi się tego po malowaniu, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia świeżo nałożonego lakieru do paznokci. I oczywiście nikt tego nie chce!

3. Zawsze używaj podkładu dla lepszego utrwalenia

podkład-podkład-powłoka-aplikacja-piękny-manicure

Baza jest niezbędnym produktem specjalnym do perfekcyjnego manicure. Dzięki temu lakier do paznokci utrzymuje się dłużej i jest równomiernie nakładany. Te cechy sprawiają, że baza jest po prostu niezbędna do perfekcyjnego manicure. Dodatkowo, jeśli masz problemy z paznokciami, możesz użyć bardziej specjalistycznych produktów, które są obecnie na rynku, a także użyć ich jako podkładu. (np. naprawcze lakiery przeciwodpryskowe zapobiegające odpryskiwaniu paznokci)

4. Nałóż lakier do paznokci w dwóch warstwach

paznokieć-poprawny-wskazówki-nałóż-drugi-lakier-do-paznokci

Zawsze lepiej jest nakładać lakier do paznokci w dwóch warstwach. W ten sposób uzyskasz odpowiedni kolor, a trwałość manicure gwarantowana. Po nałożeniu pierwszej warstwy zaleca się chwilę odczekać przed przystąpieniem do nakładania drugiej warstwy. W przeciwnym razie na naskórku mogą pojawić się małe pęcherze i plamki.

5. Lepiej poczekać

paznokieć-prawidłowo-lakier-nałożyć-lakier-paznokci

Musisz być przygotowany na to, że malowanie paznokci zajmie trochę czasu.

Spodziewaj się, że malowanie paznokci zajmie co najmniej godzinę. W tym czasie nie musisz robić nic więcej. Ponieważ nawet najmniejszy kontakt z powierzchnią może zrujnować całą twoją wydajność i kosztować cię dużo stresu.

Jak prawidłowo pomalować paznokcie tipsy-czerwony-paznokieć