Projekt basenu

Pomysły na projekt basenu i idealnego basenu?

projektowanie basenów-cement-w-w-hirlpool-TSWIM-- TOPCRET-ITALIA -AXXIHOME

Basen jest niemal koniecznością w każdym ogrodzie. Zapewnia orzeźwienie, którego potrzebujesz w upalne lato, a także jest doskonałym sposobem na utrzymanie formy podczas pływania. Oprócz czasu na relaks masz również wystarczająco dużo ruchu, co również jest zabawne. Jeśli jesteś w trakcie planowania swojego basenu, na pewno masz ich kilka Pomysły na projekt basenu być wdzięcznym.

Pomysły na projekt basenu od Indalo Piscine

pomysły-pool-design-in-ground-elongated-form-szezlong-modern

Firma Indalo Piscine oferuje świetne pomysły na projekt basenu. Niezależnie od tego, czy jest to basen bez krawędzi, wydłużony czy falisty wzór, każde Twoje życzenie zostanie odczytane z Twoich ust. Powyżej widać na przykład wydłużony basen specjalnie zaprojektowany do wygodniejszego pływania. Do basenu „w ziemi” można wejść z dwóch stron.

Pomysły na projekt basenu – basen z efektem plaży

pomysły-projekt-basen-fali-kształt-indalo-ryba-naturalny-wygląd-kamień-egzotyczny

Innym wariantem tego modelu jest ten o abstrakcyjnym kształcie. Takie pomysły na projekt basenu tworzą organiczny wygląd w ogrodzie. Sposób, w jaki wchodzisz do basenu, jest również oryginalny. W pewnym sensie okolica przypomina plażę, na której stopniowo zanurzasz się coraz głębiej w wodę.

Naturalny projekt basenu

pomysły-projektowanie-basenu-indalo-piscine-skały-dekoracyjne-naturalny-taras-kamienny-płytki

Dzięki takiemu projektowi basenu poczujesz się jak w odludziu wakacyjnego miejsca. Basen otoczony jest atrakcyjnymi skałami, a basen bez krawędzi służy jako orzeźwienie. Jego nagły koniec sprawia wrażenie, jakby zamienił się w wodospad i stoczył w kanionie. Aby uzyskać takie pomysły na projekt basenu, możesz ponownie skontaktować się z Indalo Piscine.

Mini basen z efektem wellness

pomysły-pool-design-bl-818-whirlpool-beauty-luksusowa-krawędź-drewno-optyka

BL-818 od Beauty Luxury

Chociaż prawie każdy właściciel domu chce mieć basen, często jest on rezygnowany z powodu braku miejsca. Nie musi być koniecznie duży, aby mógł być praktyczny. Niektóre pomysły na projekt basenu są dobrą alternatywą. Są świetne baseny w miniaturze, ale są też minibaseny, które mogą być dla Ciebie równie przydatne, pod warunkiem, że nie chcesz za bardzo pływać w basenie.

Czysty relaks

pomysły-projektowanie-basenu-lustro-620-teuco-whirlpool-szara-taras-relaks

Lustro 620 od Teuco

W tym artykule chcielibyśmy również przedstawić pomysły na zaprojektowanie basenu z minibasenem. Zasadniczo stanowią one jacuzzi i zapewniają naprawdę dobry relaks i pozbycie się nagromadzonego stresu po ciężkim dniu pracy.

Mini basen z zucchetti

pomysły-projektowanie-basenu-mini-basen-cuchetti-szara-okrągła-projekt

Minibasen firmy Zucchetti ma niemal rzeźbiarski wygląd dzięki okrągłemu kształtowi z gładką, szarą powierzchnią. Oferuje przyjemny hydromasaż, dzięki któremu dysze można regulować w różny sposób i jest świetną opcją, jeśli szukasz pomysłów na projekt basenu o artystycznym wyglądzie. Do tego atrakcyjne oświetlenie LED, które sprawia, że ​​kąpiel jest przyjemna nawet w nocy.

Basen i jacuzzi w jednym?

pomysły-pool-design-bl-856-uroda-luksusowa-nowoczesny-wellness-ogród

BL-856 od Beauty Luxury

Nie możesz wybrać między basenem a jacuzzi, ale nie masz miejsca na jedno i drugie? Nie martw się o to, ponieważ tutaj znajdziesz oryginalne pomysły na projekt basenu, które pomogą Ci ponownie. Jest świetny wariant, który łączy oba te elementy. Z modelem od Beauty Luxury nawet 6 osób może cudownie odpocząć, ale wydłużony kształt zapewnia również wystarczająco dużo miejsca do pływania.

Brak ryzyka poślizgnięcia

pomysły na zaprojektowanie basenu z hydromasażem połączenie hydromasażu

Można zobaczyć podobny projekt jak w powyższym modelu Indalo Piscine z efektem plażowym. Producent jest znowu ten sam. Przy atrakcyjnym basenie znajduje się również kącik wellness z jacuzzi. Powierzchnia podłogi jest szorstka, więc nie ma ryzyka poślizgu: ważna właściwość, którą należy wziąć pod uwagę podczas burzy mózgów nad pomysłami na projekt basenu.

Wykafelkować basen

pomysły-projektowanie-basenu-appiani-klasyczna-niebiesko-biała-mozaika-projektowanie-schody

Projekt autorstwa Appiani

Pomysły na projekt basenu obejmują również projekt wnętrza basenu. Projekt mozaiki jest bardzo popularny. Do wyboru w klasycznym zestawieniu kolorystycznym niebiesko-białym lub w dowolnym innym kolorze.

Pomysły na projekt basenu – płytki z Appiani

pomysły na projekt basenu mozaika-mozaika-appiani-niebiesko-żółta-zmiana rozmiaru

Dwa modele z Appiani „Wellness&Basen ”i„ Laguna Blu ”. Dzięki projektowi mozaiki możesz ozdobić różne obszary. Możesz połączyć oba modele lub wybrać jeden z dwóch przedstawionych pomysłów na projekt basenu.

Brzeg basenu

pomysły-projekt-basen-carobbio-krawędzi-beton-projekt-atrakcyjny

Przy projektowaniu basenu bardzo ważna jest również krawędź. Powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale także nie powinien mieć ostrych narożników ani krawędzi, aby nie było niebezpieczeństwa podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Na przykład ten projekt Carobbio jest szczególnie odpowiedni. Firma oferuje wiele innych pomysłów na projekt basenu z atrakcyjną krawędzią, spośród których możesz wybrać ten idealny.

Podłoga w strefie basenu

pomysły na projekt basenu nowoczesny-brukowiec-benacus-pietra-lavica-szara

Benacus z Ferrari BK

Ale nie tylko sam basen jest ważny podczas planowania. Wykładzina podłogowa otaczająca basen również powinna być odpowiednio dobrana i uwzględniona w pomysłach na projekt basenu. W dzisiejszych czasach dostępny jest szeroki wybór, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem czegoś, co dokładnie pasuje do Twojego gustu.

Projekt betonu

pomysły-basen-design-sassoitalia-beton-beżowy-kolor-śródziemnomorski-antypoślizgowy

Podłogi Sassoitalia od Ideal Work

Jeśli wybierzesz beton na podłogę, uzyskasz jednolity wzór. Ale nie musisz od razu wyobrażać sobie typowego szarego wzoru. Na przykład firma Ideal Work oferuje pomysły na projekt basenu w różnych odcieniach kolorystycznych, które można nawet łączyć ze sobą, tworząc ciekawą wzorzystą wykładzinę podłogową.

Płytki gresowe o wyglądzie kamienia

pomysły-base-design-buxy-flame-cotto-deste-stone-grey-minimalistic

Nowoczesną strefę basenu można również zaprojektować za pomocą płytek o wyglądzie kamienia. Użyj na przykład wzoru takiego jak Cotto D’este. Płytki gresowe Buxy Flammé są szczególnie odporne nie tylko na mróz, ale również na uderzenia. Chcesz więcej pomysłów na projekt basenu? Następnie czytaj dalej!

Płytki porcelanowe imitujące drewno

pomysły-basen-projekt-nowy-tek-realonda-płytki-wood-look-ławka-step-mozaika

Te atrakcyjne płytki jako pomysły na projekt basenu to doskonały wybór, jeśli podoba Ci się wygląd drewna, ale nie chcesz używać materiału na podłogę zewnętrzną. Model nazywa się New Tek-Pool i jest oferowany przez Realonda.

Pomysły na projekt basenu – Elementy dekoracyjne

pomysły-base-design-indalo-piscine-waterfall-deco-waterfall-balustrada

Basen z wodospadem Indalo Piscine

Możesz sprawić, że basen będzie szczególnie ładny, dodając różne dekoracje. Szczególnie popularne są małe, ale i większe wodospady. Działają również uspokajająco dzięki dźwiękowi pluskania. Pomysły na projekt basenu związane z naturą są często bardzo popularne.

Łuk wykonany z kamienia

pomysły-pool-design-deco-falls-artman-italiana-waterfall-arch-stone

Upadki z Artman Italiana

Ten wodospad z naszej listy pomysłów na projekt basenu jest również imponujący. Reprezentuje grunt, z którego spada woda. Jeśli wodospad jest ustawiony tak, jak w tym przykładzie, wchodząc do basenu dostajesz dawkę świeżości.

Zbuduj slajd

pomysły-projekt-basen-zjeżdżalnia-zabawa-zjeżdżalnie-artman-italiana-żółty-niebiesko-czerwony

Jeśli naprawdę chcesz się dobrze bawić spędzając czas na basenie lub chcesz uszczęśliwić swoje dzieci, to zjeżdżalnie są jednymi z idealnych pomysłów na projekt basenu. „Water Chutes” Artman Italiana również ma żółty kolor, który już od samego patrzenia wprawia w radosny nastrój. Jest również dostępny w kolorze czerwonym lub niebieskim.

balustrada

pomysły na projekt basenu poręcz-szkło-stal-zabezpieczenie-parkiet dziecięcy

W tym kraju nie jest to wymagane przez prawo jak w Australii, ale jeśli nadal chcesz dodać ochronę dla dzieci, naprawdę odpowiednia jest balustrada od SMEC. Z estetycznego punktu widzenia bardzo dobra może być również szklana balustrada. Bez względu na powód, balustrady jako pomysły na projekt basenu sprawiają, że basen wygląda znacznie nowocześniej, zwłaszcza gdy jest wykonany ze szkła.

pomysły-projektowanie-basenu-indalo-piscine-infinity-dark-obszar-basenu-drewniana-podłoga