Projekt basenu

Instrukcje jak zbudować basen

nowoczesny-basen-okrągły-kształty

W tym artykule uwzględniono wszystkie cechy konstrukcyjne basenu, jego optymalną wielkość i lokalizację, wyposażenie i system wentylacji. Zgodnie z wymaganiami klienta uwzględniane jest również wyposażenie specjalne, jacuzzi, fontanny, wodospady, zjeżdżalnie, trampoliny i inne akcesoria. Najodpowiedniejszą porą roku na budowę basenów jest lato.

Budowa basenu – optymalna wielkość i lokalizacja

kształt basenu do budowy basenu

Budowa i budowa basenu zacznij kopać dół. Prowadzone są dalsze prace odwadniające i uszczelniające. Betonowa płyta posadzkowa jest wylewana w kształt roboczy. Aby zwiększyć wytrzymałość płyty i zapobiec powstawaniu pęknięć w betonie, często dodawane są specjalne plastyfikatory. Po stwardnieniu płyty podstawowej umieszcza się na niej plastikowe szyny profilowe. Potrzebny do tego sprzęt basen: Pompy do uzdatniania wody, ogrzewania i dezynfekcji, automatyka, czujniki itp. – zwykle umieszcza się je w specjalnym pomieszczeniu (wał pompy).

Instrukcja budowy basenu

instrukcje budowy basenu

Rurociąg w basen jest wykonany z materiałów odpornych na chlor. Ważne jest, aby studnia znajdowała się w pobliżu basenu. Uszczelnienie i podszewka pozwalają nam nadać misce reprezentacyjny i wygodny wygląd. Według ekspertów aktualnym trendem wśród klientów jest hydroizolacja basenów folią PCV?

ciekawy projekt basenu

ciekawy projekt basenu

Jakość basenu zależy od jakości instalacji. Przestrzeganie tego procesu pomoże Ci w przestrzeganiu warunków operacji. Zazwyczaj budowa standardowego basenu trwa od początku do końca około miesiąca.

nowoczesny dom z basenem

nowoczesny dom-basen

Odkryty basen o luksusowym designie i oświetleniu

Luksusowe oświetlenie zewnętrzne basenu