Prace ogrodowe

Stwórz ogród w donicy – ​​proste pomysły na projekt ogrodu

pomysły na projekt ogrodu ogród w donicy tulipany

Czerp inspirację z tych prostych i ciekawych Pomysły na projekt ogrodu, i stwórz ogród w donicy. Czekaj na nadchodzące wiosenne dni i zbieraj pomysły i sugestie na oryginalny projekt ogrodu. Tulipany, żonkile i hiacynty to perednica wiosny. W ceramicznej doniczce można posadzić różową diazję otoczoną tulipanami. Najlepiej wybierać rośliny o zamkniętych pąkach. Te na pewno otworzą się za kilka dni i wypełnią Twój pojemnik kolorem.

Pomysły na projekt ogrodu – zakochane w różu

pomysły na projekt ogrodu ogród w doniczce dwupak

Jeden z najprostszych, ale najskuteczniejszych Pomysły na projekt ogrodu polega na połączeniu dwóch donic ocynkowanych poprzeczką. To idealne miejsce do sadzenia wieloletnich goździków. Stymuluj wzrost goździków, aby zawsze mieć świeże kwiaty i paprocie w doniczkach. Ten ogród w donicy zakwitnie szczególnie latem pod słońcem i regularnym podlewaniem.

Pomysły na projekt ogrodu – piękny wygląd

pomysły na projekt ogrodu ogród w donicy różowy czerwony

Wahacz wykonany z drewna w kolorze czerwonym może łatwo stać się akcentem. Sadź roczne goździki i pełzające dichondry, aby nadać swojemu ogrodowi bujny wygląd. Nie zapomnij uszczelnić dna pojemnika ciężkim plastikiem.

Zapach wiosny

pomysły na projekt ogrodu ogród w koszu z tkaniny doniczkowej

Sprawdź tę sugestię z tego Pomysły na projekt ogrodu w. Pięknie pachnące rośliny są szczególnie ważne w ogrodzie w donicy. Wyplatany koszyk i uchwyt mogą służyć jako pojemnik na pachnący kwiat. Możesz powiesić te naturalne perfumy w dowolnym miejscu, aby cieszyć się zapachem. Do wyboru jest wiele opcji pachnących roślin, a także wszystkie możliwe kombinacje kolorów, takie jak biały, różowy, fioletowy, czerwony lub żółty.

Doniczka jako kołyska

pomysły na projekt ogrodu ogród w doniczce kołyski

Połączenie biało-fioletowej pelargonii i różowego bratka ogrodowego to prawdziwa rozkosz dla oczu i jedna z naprawdę pięknych Pomysły na projekt ogrodu. Możesz umieścić rośliny w doniczce w kształcie kołyski. Kołyska została zabezpieczona przed wilgocią warstwą uszczelniacza. W przypadku roślin, które wytrzymają więcej, możesz wywiercić małe otwory w doniczce. Jeśli nie jest to możliwe, po prostu polej trochę ziemi odrobiną wody.

Trwała elegancja

pomysły na projekt ogrodu w skrzynce narzędziowej do sadzarki

W starej skrzynce narzędziowej można stworzyć idealny ogród w donicy. Stwórz piękną kombinację krwawiącego serca, rocznej rośliny Diascia i zielonych liści i stwórz tę piękną mieszankę w starym zestawie narzędzi. Po rozkoszowaniu się tą piękną dekoracją możesz przesadzić kwiaty do ziemi, aby stały się nieodłączną częścią twojego ogrodowego krajobrazu.

Słodkie perfumy

pomysły na projekt ogrodu ogród w doniczce doniczkowej

Szukaj wstępnie schłodzonych cebul, które są już zasadzone i rosną. Hiacynt to naprawdę fajny wybór Pomysły na projekt ogrodu. Roślina pięknie pachnie i będzie działać jak naturalny zapach.

Mocno posadzone

pomysły na projekt ogrodu ogród w donicy białej

Przesadzając rosnące cebule, upewnij się, że są mocno sadzone, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Rustykalny urok

pomysły na projekt ogrodu ogród w donicy narcyz

Jako doniczkę zawsze można użyć starego metalowego pojemnika. Możesz użyć takiej doniczki na przykład dla narcyzów i stworzyć ogrodową dekorację o rustykalnym uroku.

Niektóre zasady, których należy przestrzegać podczas przesadzania kwiatów