Prace ogrodowe

Rośliny do terrarium jako idealna dekoracja ogrodu i wnętrza

Dekoracja zewnętrzna – rośliny do terrariów szklanych

Chociaż urocze Rośliny do terrariów są bardzo małe i w miniaturowych słoiczkach, mogą być naprawdę oryginalnym pomysłem na wystrój Twojego domu. Zielone i świeże, symbolizują najnowsze ekologiczne trendy w sztuce i aranżacji wnętrz i mogą całkowicie odmienić zwykły układ domu.

Rośliny do terrarium jako dekoracja domu

Szklane rośliny terrarium oranżeria

Zapraszamy do zapoznania się z najpiękniejszymi projektami terrariów West Elm Studio. ten Rośliny do terrariów, zwykle widziane w zoo może być również fascynującym dziełem sztuki do dekoracji domu. Piękne terraria są naprawdę wyjątkowe. Pasują do każdego pomieszczenia – dużego lub małego. Stawiasz je jako ważne akcenty we wnętrzu i starasz się zrobić z nimi duże wrażenie.

Rośliny do terrarium – idealny pomysł na naturalny wygląd w mieszkaniu

Terrarium z kaktusami roślin szklanych

Jeśli nie masz tarasu lub dużego ogrodu, możesz chcieć mieć w domu więcej zielonych roślin. Rośliny pasują do każdego pomieszczenia – do salonu lub tuż obok łóżka w sypialni, nadają również kuchni elegancki wygląd. Mały Rośliny do terrariów to oryginalny pomysł na Twój wewnętrzny ogród tej zimy.

Zielone rośliny – akcent w aranżacji wnętrz

piękne pomysły na ogród zimowy

Kreatywne West Elm Studio ma niezwykle ciekawe pomysły na wykorzystanie wewnętrznego ogrodu Rośliny do terrariów może pozować. Możesz powiesić terraria na ścianie, zostawić je na podłodze lub na drewnianym stoliku. Połączenie ze szkłem-kamieniem-drewnem jest ściśle związane z naturą i tworzy naturalną, niezrównaną atmosferę.

Zorganizuj oranżerię

Ułóż szklane rośliny do terrarium

Pomóż stworzyć wspaniały mini ogród Rośliny do terrariów, Kaktusy lub długowieczne rośliny zielone w połączeniu z piaskiem i kamieniami młyńskimi. Można też znaleźć niepowtarzalne szklane naczynia o niekonwencjonalnych kształtach – np. owalnych lub wannowych i stylowo ustawić je na minimalistycznych półkach. Niech poniższe zdjęcia Cię zainspirują.

Stylowa aranżacja ogrodu zimowego

Ułóż terraria rośliny-domowy ogród

Ciekawa dekoracja stołu

Pomysł na ogród zimowy wazon terrarium

Projekt ogrodu w pomieszczeniach

Ciekawy pomysł na projekt ogrodu w pomieszczeniach

Niektóre zasady, których należy przestrzegać podczas przesadzania kwiatów