Pomysły na świąteczne dekoracje

Zrób to sam: samodzielnie twórz kartki świąteczne i projektuj je kreatywnie

Zrób sobie kartki świąteczne - pomysł-cyrkonie-anioł-motyw-czerwone-jagody

Trzeba przyznać, że do świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu. Ale jeśli chcesz oszczędzić sobie typowego świątecznego stresu w grudniu tego roku, powinieneś pomyśleć teraz o czymś ważnym: kartkach świątecznych dla najbliższych. A kreatywność jest nagradzana, ponieważ przyjaciele i krewni są szczególnie zadowoleni z wariantu domowej roboty. Samodzielne robienie kartek świątecznych nie jest trudne i jest świetną zabawą dla dzieci i dorosłych.

Twórz samodzielnie kartki świąteczne – zlecaj wydrukowanie kartek online

Zrób samodzielnie kartki świąteczne i zrób je wydrukowane

Jeśli nie masz ochoty na majstrowanie przy kartach lub nie masz na to czasu, nadal nie musisz uciekać się do zakupionych kart. Na przykład można kliknąć www.weihnachtskarten-druck.com wydrukuj piękne kartki świąteczne online. Dostępne są szablony w szerokiej gamie wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście możesz sam zdefiniować tekst. Zaproszenia na Boże Narodzenie, karty na stół lub karty menu można również wydrukować na portalu poligraficznym online. Dobra metoda dla tych, którzy nie lubią rękodzieła!

Samodzielnie twórz i udekoruj kartki świąteczne

DIY kartki świąteczne - pomysły

Zdjęcie: © istock.com/cclickclick

Miłośnicy rękodzieła mogą sami złapać papier i nożyczki. Chociaż jest to bardziej czasochłonne, jest to świetna zabawa. W przypadku rękodzieła zdecydowanie powinieneś mieć w domu:

  • Papier budowlany w różnych kolorach i grubościach (czerwony, zielony, srebrny, złoty, granatowy są szczególnie odpowiednie jako kolory)
  • Klej i nożyczki
  • ołówek
  • pieczątka
  • małe aplikacje lub naklejki z motywami świątecznymi
  • Brokat
  • wszystko, co można znaleźć w lesie zimą (gałęzie, szyszki, żołędzie)
  • Taśmy materiałowe
  • Taśmy maskujące (kolorowe taśmy samoprzylepne)

DIY-kartki-świąteczne-zrób-to-sam-pomysły-papier

Kto stempluje? Motywy świąteczne do kart należy używać czerwonego lub zielonego wkładu atramentowego. To najlepiej pasuje do czasu kontemplacji.

Jeśli brakuje Ci pomysłów, również tutaj możesz zaczerpnąć inspiracji. Znajdziesz również stylowe szablony w tym artykule.

Zdjęcie jako kartka z życzeniami na Boże Narodzenie

DIY-kartki-swiateczne-zrób-to-sam-foto-projekt

Szczególnie oryginalnym pomysłem jest przesłanie zdjęcia na Boże Narodzenie. Niezależnie od tego, czy zdjęcie rodzinne, czy śmieszne selfie świąteczne – zdjęcie jako kartka zawsze jest dobrze odbierane. Jeśli nie chcesz, aby listonosz zobaczył zdjęcie, po prostu włóż kreatywną „kartkę” do koperty. Są na przykład kreatywne przykłady zdjęcia pary na Pintereście.

Zaprojektuj-kartki-swiateczne-wlasne-zdjecie-zdjecia-dla-dzieci

kartki-swiateczne-projekt-rodzinne-zdjecia-boze Narodzenie-motywy