Pomysły na świąteczne dekoracje

Zaprojektuj nowoczesne wieńce adwentowe, aby uzyskać fantazyjną dekorację

nowoczesne wieńce adwentowe białe wzornictwo srebrne akcenty eleganckie talerze kule

Jeśli chciałbyś w tym roku wypróbować nieco inny wieniec adwentowy, który nie składa się z typowej zieleni jodłowej, szyszek sosnowych i kokardek, to mamy dla Ciebie kilka świetnych inspiracji, dzięki którym możesz nowoczesne wieńce adwentowe może zaprojektować. Jeśli wolisz kupić gotowe, to przynajmniej da ci wyobrażenie, na co zwrócić uwagę.

Nowoczesne wieńce adwentowe – pomysł w czerwieni i bieli

wieniec adwentowy nowoczesny prosty pomysł talerz czerwony biały srebrny

Możesz szybko i łatwo wykonać nowoczesne wieńce adwentowe, bez konieczności zdobywania specjalnych materiałów. Połóż świece na talerzu i udekoruj przedmiotami w tym samym kolorze. W tym przypadku wybrano tekstylne płatki śniegu i ozdobne kule wykonane z naturalnego materiału.

Nowoczesne wieńce adwentowe z tradycyjnymi akcentami

wieniec adwentowy nowoczesne pudełko pomysł białe jodłowe zielone świece stołowe

Czy nowoczesne wieńce adwentowe są dla Ciebie lepsze, jeśli masz tradycyjne akcenty? Następnie dodaj trochę sosnowej zieleni. Białe lakierowane pudełka, które zostały w oryginalny sposób wygięte, służą jako świeczniki. Aby odróżnić każdy adwent, możesz również oznaczyć puszki numerami.

Bombki choinkowe na wieniec adwentowy

wieniec adwentowy nowoczesne niebieskie srebrne bombki deco lampiony

Możesz również wykonać nowoczesne wieńce adwentowe, używając małych lub dużych bombek choinkowych. W tym przypadku użyto do tego celu błękitu, srebra i połysku. Są też inne figurki świąteczne, które zostały pomalowane na srebrno. Ponadto świece nie stoją swobodnie na podstawie, ale są w ładnych lampionach w dopasowanym kolorze.

Wieniec adwentowy na metalowym stojaku

nowoczesne wieńce adwentowe fioletowy kolor szare lampiony brązowe świece metalowy stojak

Metalowy stojak ze świecznikami idealnie nadaje się do tworzenia nowoczesnych wieńców adwentowych. Możesz udekorować wnętrze wspomnianymi powyżej bombkami choinkowymi lub cokolwiek innego. Tutaj też świece są w lampionach i mają nowoczesny brązowy kolor.

Prosty i minimalistyczny

wieńce adwentowe nowoczesny metalowy pomysł minimalistyczne świeczniki

Oczywiście możesz również użyć ramki bez żadnych dodatkowych ozdób. W ten sposób otrzymujesz nowoczesne wieńce adwentowe o eleganckim wyglądzie, które idealnie pasują do minimalistycznego stylu umeblowania.

Wieniec adwentowy w talerzu

wieniec adwentowy nowoczesny talerz czerwone kokardki świąteczne bombki złota mozaika akcent

Weź nowoczesne talerze, takie jak ten kwadratowy w kolorze czerwonym, i użyj ich do ułożenia nowoczesnych wieńców adwentowych. Rezultat może być taki. Czerwone kokardki i nieliczne akcenty z jodłową zielenią nadają wiankowi elegancki, a zarazem romantyczny wygląd.

Kora, aby zaprojektować wieniec adwentowy

nowoczesne wieńce adwentowe czerwone świece poinsecja kora majstrować

Jeśli lubisz majstrować przy naturalnych materiałach, na pewno spodoba ci się ten pomysł. Za pomocą kory ukształtuj nowoczesne wieńce adwentowe, które następnie wypełnisz ozdobami, takimi jak bombki choinkowe czy poinsecje. Świece są pośrodku.

DIY wieniec adwentowy

wieniec adwentowy nowoczesna aranżacja diy czerwone świece stołowe jemioła

Na odmianę w projektowaniu nowoczesnych wieńców adwentowych wybierz różę, bluszcz, jemiołę i poinsecję. Możesz ułożyć je w pudełku, które jest w ten sposób przykryte. Możesz użyć szklanych butelek jako świeczników, do których wkładasz świece stołowe.

Nowoczesne wieńce adwentowe w rustykalnym stylu

wieńce adwentowe nowoczesne gałęzie świeczniki gwiazdy rustykalne szyszki sosnowe

Weź gałąź i pokrój ją na cztery kawałki dowolnej wielkości. Możesz wtedy użyć tego jako świecznika. Do końca dekoracji puść wodze fantazji. Rozłóż na przykład dzwonki, szyszki, liście i papierowe gwiazdki. Nowoczesne wieńce adwentowe o rustykalnym charakterze wspaniale komponują się z okresem świątecznym.

Wieniec adwentowy z gałęzi

nowoczesny wieniec adwentowy gałązki pomysł gwiazdy deco brązowa wstążka

Aby wykonać tak nowoczesne wieńce adwentowe, potrzebujesz elastycznych gałęzi. Do tego celu nadają się na przykład wierzby. Jednak wieniec należy wykonać, gdy gałązki są jeszcze świeże i giętkie. Później się złamali. Owiń wieniec ładną kąpielą i dodaj inne elementy do dekoracji.

Zaprojektuj wieniec adwentowy na tacy

wieniec adwentowy nowoczesne materiały naturalne przędza z mchu pomysł na liczby pereł

Połóż świece na schludnej tacy. Danack rozdaje mech i zawiesza zawieszki na świecach, które oznaczają każdy adwent. Perły rozłożone w mchu zapewniają elegancję.

Oryginalne, nowoczesne i jednocześnie rustykalne

wieniec adwentowy nowoczesna metalowa miska mech rustykalny oryginalny pomysł majstrować

Jak widać, można wykonać wspaniałe nowoczesne wieńce adwentowe z mchem. Świece stołowe znajdują się w starym metalowym pojemniku i dzięki temu są szczególnie skuteczne.

Pomysł na wieniec adwentowy

wieniec adwentowy nowoczesne metalowe wiadro owłosione świece mix szyszek sosnowych

Świece na wieńcu adwentowym są zwykle takie same. W przypadku nowoczesnych wieńców adwentowych można jednak spróbować połączyć różne wzory świec. Tak też zrobiono w tym przykładzie, w którym świece są również w oryginalnych metalowych pojemnikach z numerami.