Pomysły na świąteczne dekoracje

Świąteczne życzenia pięknie zapakowane: świąteczne kartki z życzeniami

Świąteczne kartki-kartki-pozdrowienia-zdjęcia-para-scrapbooking-papier

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Oprócz prezentów, dobrego jedzenia i relaksu zawiera również miłe słowa i najlepsze życzenia z okazji Świąt dla najbliższych. Kto w erze cyfrowej jeszcze? prawie 64% Niemców którzy tradycyjnie wysyłają życzenia świąteczne rodzinie i przyjaciołom listownie lub kartkami pocztowymi, często pojawia się pytanie: Którą z tysięcy różnych kartek świątecznych powinienem zabrać??

Wyślij życzenia świąteczne tradycyjnie listownie lub kartką pocztową

Świąteczne życzenia-kartka-pozdrowienie-pocztówka-skrzynka pocztowa

Wybór w sklepach jest ogromny, ale co powiesz na coś bardziej osobistego w tym roku? Zebraliśmy dla Ciebie kilka pomysłów, jak zaprojektować swoje świąteczne kartki z życzeniami w taki sposób, aby na pewno rozbłysły w oczach obdarowanej osoby.

Życzenia świąteczne szyte na miarę

Świąteczne kartki-kartki-pozdrowienia-zdjęcia-rodzinne-pary

Wysyłasz kartki świąteczne w imieniu całej rodziny? Następnie możesz go spersonalizować, na przykład najpiękniejszymi zdjęciami rodzinnymi. Po wybraniu obrazu i projektu karty po prostu pozostaw wynik prosty z dostawcą takim jak CEWE drukuj profesjonalnie. To idealna opcja dla tych, którym brakuje czasu, ale chcą, aby ich kartka świąteczna nie zgubiła się w tłumie.

Domowej roboty kartki świąteczne

kartki-swiateczne-pozdrowienia-kartki-zrób-siebie-zielone-przyciski-zdjecia-dzieci

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu i cierpliwości, możesz również samodzielnie wykonać karty: przy odrobinie umiejętności, ostrych nożyczkach i dużym kawałku wytrzymałego kartonu Bristol możesz stworzyć prawdziwą biżuterię. Zdobądź klej w sztyfcie, kolorowe skrawki papieru i małą kłębek wełny lub mały filc i pozwól się zainspirować naszymi pomysłami na rękodzieło.

Klejenie i kolorowanie nie są bynajmniej zarezerwowane wyłącznie dla najmłodszych – dorośli też mogą się z nimi dobrze bawić. Wspólnie przygotowując kartki okolicznościowe, cała rodzina wpada w świąteczny nastrój i może przesłać kreatywne rezultaty następnego dnia.

Pachnące świąteczne życzenia na festiwal

bożonarodzeniowe-kartki-pozdrowienia-kartki-pachnące-koperta

Tradycyjna droga pocztowa ma dużą przewagę nad pocztą elektroniczną: możesz wysyłać więcej niż tylko tekst i obrazy. Co powiesz na świąteczny zapach? Oprócz kartki wystarczy włożyć do listu kilka szpilek z choinki. Lub wyślij kilka goździków lub suszonej skórki pomarańczy do menu po drodze. Papier nabiera zapachu, a po otwarciu koperty pojawia się wyjątkowy świąteczny nastrój.

Błyszczące cekiny w kopercie

kartki-swiateczne-kartki-pozdrowienia-koperty-wypelnione cekinami

Zrób kartki świąteczne lub po prostu je zamów 

kartki-swiateczne-nadruki-kartki-swiateczne

Prawa do zdjęć: Flickr Karta Biblioteka Mosman CC PRZEZ 2,0 Niektóre prawa zastrzeżone