Pomysły na świąteczne dekoracje

Pomysły na rękodzieło na sezon adwentowy – ozdoby świąteczne z gwiazdami i aniołami

świąteczna dekoracja z czerwonymi gwiazdami szyć koraliki do majsterkowania

Stwórz piękne Świąteczna dekoracja z gwiazdami i anioły. Te tradycyjne elementy są bardzo atrakcyjne i są obecnie popularnym wyborem do dekoracji adwentowych.

Świąteczna dekoracja z gwiazdkami i guzikami

świąteczna dekoracja z gwiazdką pluszowe ozdoby choinkowe białe

Uszyj ozdobną poduszkę wypychając ją watą. Następnie możesz urozmaicić poduszkę guzikami o różnych rozmiarach i kształtach. Możesz również ozdobić w ten sposób poduszkę, którą już kupiłeś. Kolory tej świątecznej dekoracji z gwiazdkami możesz wybrać w zależności od reszty wystroju mieszkania.

Świąteczna dekoracja z gwiazdami wykonana z papieru muzycznego

świąteczna dekoracja z gwiazdkami papier do notatek romantyczny projekt diy design

Używanie papieru muzycznego zamiast zwykłego jest obecnie bardzo popularne. Powodem tego jest efekt vintage, który z kolei sprawia, że ​​nastrój jest bardziej romantyczny. Nadaje się na Boże Narodzenie! Aby wykonać tę świąteczną dekorację z gwiazd, zwiń kilka kawałków papieru, a następnie sklej je, tworząc kształt gwiazdy.

Anioły jako ozdoby świąteczne

świąteczna dekoracja z gwiazdami anioł drewniana piłka wstążka skrzydło beżowe

Równie odpowiednią ozdobą świąteczną są anioły. Możesz też zrobić to sam. To nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Możesz zaprojektować głowę z drewnianą kulą. Skrzydła mogą być wykonane z szerokiej gamy materiałów. W tym przypadku użyto po prostu ładnej wstążki prezentowej.

Biały anioł jako ozdoba świąteczna

świąteczna dekoracja z gwiazdami majstrować pióra fleugel figurka anioła ozdoby choinkowe

W tym uroczym aniele pióra pełnią rolę skrzydeł. Możesz zaprojektować twarze indywidualnie. Oprócz ozdób choinkowych z gwiazd wypróbuj kilka aniołów.

Ozdoby świąteczne z gwiazdami i aniołami – klimatyczne pomysły

Szyszki jagody gałęzie jodły pomysły na papierowe rękodzieło

Każdy entuzjasta rękodzieła z pewnością pokocha następny pomysł – jeden Świąteczna dekoracja z gwiazdami zrobione z papieru. Ta piękna ozdoba może być wykorzystana do ozdobienia prezentu. Po prostu wytnij gwiazdę z białego kartonu i złóż na pół przekątnej. Następnie odwróć gwiazdę i złóż pozostałą przekątną. Przyklej cyrkonie na gwiazdę lub spryskaj gwiazdę brokatowym sprayem. Może nie tylko ozdobić świąteczny wieniec, ale również służyć jako ozdoba choinkowa.

Ozdoby świąteczne z gwiazdami – pomysły na rękodzieło z artykułami gospodarstwa domowego

Sznurek do wycinania ciastek w kształcie gwiazdy zielony niebieski

Czy masz kilka foremek do ciastek w różnych rozmiarach? Połącz dwie gwiazdki razem czerwoną wstążką. Użyj tego pomysłu do Świąteczna dekoracja z gwiazdami, udekorować choinkę.

Twórz pomysły z filcu

Filc do szycia udekoruj cyrkonie

Wykonaj piękne ozdoby z filcu – wytnij z filcu i kleju kilka gwiazdek i mniejszych serduszek lub zszyj je. Cyrkonie w kolorze białym i niebieskim dopełnią projekt. Zwiąż razem gwiazdy i zawieś je na oknie. kompletny!

Ozdoby świąteczne z aniołkami – zrób małe figurki z papieru

zielone płatki śniegu w kształcie kuli przygotowują papierową dekorację

Ten piękny anioł został wycięty z papieru. Poszczególne elementy zostały następnie sklejone – a ten klimatyczny jest piękny Świąteczna dekoracja z gwiazdami i anioły gotowe do stołu. Jeśli chcesz stworzyć świąteczną atmosferę w domu, możesz wyrazić kilka postaci aniołów, a następnie udekorować je tymi białymi talerzami. Tu z pomocą przychodzi technika decoupage.

Upiększaj stare ozdoby drzewne za pomocą technik malarskich

upiększyć stare ozdoby świąteczne, pomalować w oryginalny, kreatywny sposób

Czy masz gdzieś w domu proste plastikowe figurki aniołów? Możesz nadać im nowy wygląd z odrobiną koloru. Dopasowaną farbę do metalu ze sklepu rzemieślniczego można przekształcić w ozdoby w stylu vintage.

Pyszna niespodzianka dla dzieci

Dekoracja rękodzieła Świąteczna figura anioła upiecz pyszne pierniczki

Przygotuj pyszną niespodziankę dla swoich dzieci – upiecz pierniczki i wytnij je anielskimi foremkami do ciastek. Te ozdoby na choinkę przetrwają długo – i na pewno będą dobrze smakować!

Dekoracja w stylu vintage

zabytkowe perły świąteczne dekoracje stare srebrne elementy

Zszyj gwiazdę z tkaniny

Udekoruj na Boże Narodzenie pomysły rzemieślnicze tkaniny dla dzieci piękne pomysły na szycie

Udekoruj talerz techniką decoupage

Decoupage elementy anioła piękny świąteczny nastrój

Ozdoby świąteczne z gwiazdami to fajny pomysł