Pomysły na świąteczne dekoracje

Pomysły na dekoracje na radosny nastrój – Boże Narodzenie już niedaleko

pomysły dekoracyjne gałązki straussa jodła ptak rysunek pościel

Temperatury znów powoli spadają, dni stają się coraz krótsze. Sklepy spożywcze od kilku tygodni sprzedają pierniki i inne świąteczne smakołyki, więc pierwsze świąteczne uczucia są niezdecydowane. Warto zacząć szukać pomysłów na dekoracje, które upiększą dom w okresie przedświątecznym. Pierwsze jarmarki bożonarodzeniowe otwierają się pod koniec listopada; czas do tego czasu nie jest długi, dlatego miłośnicy rękodzieła mogą już teraz zacząć kolekcjonować w lesie.

Pomysły na dekorację naturalnymi materiałami – znalezione przedmioty z lasu

pomysły na dekoracje sosnowe szyszki dzwonki jagody róża hip boże narodzenie

Jeśli lubisz udekorować swoje cztery ściany w stylu wiejskiego domu, nie możesz przegapić jesieni w lesie. Jest tu wiele znalezisk, które bardzo dobrze dopasowują się do tego stylu. Liczne pomysły na dekorację naturalnymi materiałami sprawiają, że dom wygląda przytulnie. Kasztany i szyszki sosnowe można bardzo ładnie ułożyć w misce, jeśli dodamy do niej pomarańcze, jabłka czy granat, powstaje nastrojowy obrazek. Niektóre ozdobne gałęzie często można znaleźć w lesie na uboczu. Małe gałązki można udrapować na dużym stole, jeśli znajdzie się większy, można go zawiesić pod sufitem. Małe pudełka prezentowe można zawiesić na nim w okresie świątecznym za pomocą kolorowych wstążek, dzięki czemu stworzysz niezwykły kalendarz adwentowy.

Pomysły na dekoracje na Boże Narodzenie – szopka

pomysły dekoracyjne szopka bożonarodzeniowa akcesoria do wnętrz

Jeśli masz miejsce, powinieneś rozważyć ustawienie łóżeczka. Zwłaszcza, gdy w domu są dzieci, łóżeczko jest przyjemnym miejscem do wyjścia i zawsze daje możliwość opowiadania historii. Jeśli w dzieciństwie istniało takie dzieło sztuki, dorośli jeszcze wiele lat później będą je wspominać, bo kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia i przytulnością.

Pomysły na dekorację dla nowoczesnego wyglądu – szlachetna atmosfera dzięki metalowi

deco pomysły srebrne renifery dekoracje stołu świąteczna atmosfera

Srebro i złoto są również bardzo poszukiwane, jeśli chcesz stworzyć przytulność w zimnych porach roku. Styl może być wtedy nieco bardziej pompatyczny, w przeciwnym razie metal może wyglądać fajnie. Jeśli jednak preferowany jest styl wiejski, który jest nieco bardziej powściągliwy, te kolory są idealne. Srebro i złoto bardzo dobrze komponują się z kremem lub szarością i tworzą bardzo elegancką atmosferę.

Czerwony i biały jak klasyczny Zabarwienie

pomysły dekoracyjne świąteczne tradycyjne białe czerwone eleganckie nowoczesne

Oczywiście latarnie i ozdoby choinkowe jak z są dozwolone w dekoracji świątecznej Loberon nie brakuje. Bardzo ładnie wygląda, gdy świece ustawione są grupami na stole lub komodzie i dzięki temu kąpią się pomieszczenie w ciepłym świetle. Oczywiście w stylu wiejskim nie powinno zabraknąć kolorów czerwonego i białego. Jelenie i jelenie występują w różnych rozmiarach, które można postawić na stole w małej wersji.

Bujne dekoracje w sklepie

kolorowe ozdoby świąteczne pierniczki jodła świece słodycze

Zdjęcie: Adelina Horn

W stylu wiejskiego domu rzeczy mogą być trochę zabawne. Czerwień i biel odnajdujemy nie tylko w bombkach choinkowych, przytulność tworzy również przytulny koc w tych kolorach nałożony na sofę. W okresie świątecznym warto też kupić kilka poduszek pasujących do stylu. Salon zmienia się w kilku prostych krokach i świeci świątecznym blaskiem. Nie powinno zabraknąć wstążek o różnych szerokościach. Mogą być umieszczone w różnych miejscach. Klamki, nogi stołu, doniczki, wazony lub inne przedmioty są nim owijane lub ozdobione dużą kokardą.

Odwiedź jarmark bożonarodzeniowy

Nastrój ludzi sztuki płatka śniegu

Zdjęcie: cyfrowy kot

Oddaj kartkę świąteczną

Zrób ozdoby świąteczne samodzielnie kartkę z życzeniami na dekoracje

Zdjęcie: Wunschblatt

Biżuteria jako dekoracja na choinkę

Girlanda w kształcie szyszek sosnowych w kształcie kuli

Zdjęcie: heipei

białe święta

Deco house Czas Bożego Narodzenia szyszki sosnowe

Zdjęcie: heipei