Pomysły na świąteczne dekoracje

Mini quadkopter jako pomysł na prezent dla mężczyzny z zabawnym instynktem

mini-quadcopter-skeye-pico-czubek palca

Drony zyskały na popularności dzięki szybkiemu rozwojowi technologii. Oprócz robienia wspaniałych zdjęć z lotu ptaka, drony dostarczają również małe i średnie paczki. Dzisiaj pokażemy ci fajny Mini quadkopter, kto może obudzić w każdym człowieku instynkt zabawy?.

Mini quadkopter Skeye Pico

mini-quadcopter-skeye-pico-najmniejszy-dron

Skeye Pico Drone waży zaledwie 7 gramów i jest prawdopodobnie najmniejszym dronem na świecie o wymiarach 2,2 x 2,2 x 1,9 centymetra. Mini quadcopter Skeye Pico jest tak mały, że po prostu mieści się na czubku palca. To fajna zabawka, odpowiednia dla dzieci i dużych chłopców.

Mini quadkopter Skeye to fajna zabawka

mini quadkopter zabawkowy pilot zdalnego sterowania;

Mini dronem można łatwo sterować za pomocą skojarzonego pilota, ma 3 poziomy czułości i technologię RFT (gotowy do lotu). Skeye Pico może nie tylko unosić się w górę lub w dół, ale także wykonywać prawdziwe manewry w locie dzięki 6-osiowemu systemowi sterowania lotem i czułości żyroskopu. Kolorowe diody LED sprawiają, że jest dobrze widoczny nawet w ciemności.

mini-quadcopter-skeye-pico-łatwy-do-transportu

Mały dron pasuje do dopasowanego, dopasowanego kolorystycznie pilota i można go łatwo transportować w dowolne miejsce. Maksymalna odległość to około 50 metrów, a czas lotu to tylko 7-8 minut. Naprawdę nie można oczekiwać więcej od tej malutkiej rzeczy. Akumulator 3,7 V potrzebuje tylko 30 minut na ładowanie.

mini-quadcopter-skeye-pico-niebieskie-led-światła

mini-quadcopter-skeye-pico-2-centymetr

mini-quadkopter-najmniejszy-na-swiecie-skeye-pico-dron

mini-quadcopter-pilot-zabawka-mucha

Dron Skeye Mini z kamerą

mini-quadkopter-hd-kamera-skeye-mini

Dron Skeye Pico nie ma kamery HD ze względu na niewielkie rozmiary, ale jego siostrzany dron Skeye Mini jest nieco większy i można nim robić zdjęcia i filmy.

mini-quadkopter-HD-aparat-palm-duża

Mini quadkoptery są dostępne w TRNDlabs