Pomysły na świąteczne dekoracje

Kalendarz adwentowy z odmiennością – 3 oryginalne pomysły z instrukcjami

Kalendarz adwentowy z różnicą -drabina-choinka-dekoracja-drewno-naturalne materiały

Boże Narodzenie to dawanie prezentów. Dzieci z niecierpliwością wyczekują pod choinką niespodzianek i aby ich ciekawość była ograniczona, kalendarz adwentowy wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Oczywiście wszystkie dzieci wiedzą, co kryje się za okienkiem gotowego kalendarza adwentowego z supermarketu – czekoladowe praliny. Dlatego są one całkowicie nieinteresujące. Jeśli nie ma niespodzianek, każdy prezent jest odbierany jako nudny, nawet przez dorosłych. Stwórz Kalendarz adwentowy z odmiennością i przynieś radość bliskiej osobie, dużej czy małej.

Kalendarz adwentowy inaczej – małe niespodzianki w oryginalnym opakowaniu

Kalendarz adwentowy z różnicą - driftwood-brązowo-papierowe-torby

Aby samemu zaprojektować kalendarz adwentowy w inny sposób, naprawdę nie potrzebujesz wiele. czy masz już w głowie pomysł, który przykuł twoją uwagę? Jeśli nie, to podsumowaliśmy trzy wspaniałe i kreatywne rękodzieła, które można szybko wdrożyć bez żadnego wysiłku. Powszechne jest, że wymagane są torby papierowe wykonane z brązowego papieru. Są dostępne w każdym supermarkecie i są uważane za przyjazne naturze, ponieważ są wykonane z papieru makulaturowego, papieru kraft. Potrzebujesz 25 z nich. Ponadto powinieneś wybrać i przygotować 25 drobnych upominków.

W trosce o dziecko zaprojektuj kalendarz adwentowy inaczej – instrukcje

Kalendarz adwentowy z różnicą -instrukcje-drftwood-pa% cc% 88ckchen-dziecko

Jeśli chcesz zrobić kalendarz adwentowy dla dzieci, słodycze, takie jak cukierki, lizaki, laski cukrowe i inne drobiazgi, szczególnie nadają się na drobne upominki. Przygotuj coś większego na niedziele adwentowe, na przykład zabawkę lub sukienkę. Dla dorosłych wybór jest nieco trudniejszy. Zabawna notatka jest zawsze mile widziana, podobnie jak kupony, które trafiają do Ciebie, takie jak wieczór filmowy i kolacja, którą kupujesz drugiej osobie.

Inny rodzaj kalendarza adwentowego – odwieś małe paczki

Kalendarz adwentowy z różnicą -instrukcje-pakiet-ponumerowane-rozłącz się

Wszystkie niespodzianki i drobne upominki zapakuj ładnie i oznacz każdą paczkę numerami od 1 do 25. Można do tego wykorzystać etykiety samoprzylepne lub samemu je wydrukować i przyczepić do paczki w oryginalny sposób. Najłatwiejszym sposobem, ale niezbyt pomysłowym, jest wzięcie długopisu i napisanie na nim odpowiedniego numeru.

Inny rodzaj kalendarza adwentowego – kolorowe paczki i torby wiszą na gałęzi z korzeniami

Kalendarz adwentowy z różnicą -instrukcje-drftwood-brązowy-papier-paczka

Kiedy wszystkie opakowania są gotowe – pełne i ponumerowane, zależy to od kreatywnego, niepowtarzalnego projektu. Nasza pierwsza sugestia idzie nieco dalej, jeśli chodzi o dekorację przyjazną dla środowiska. Do tego potrzebujesz gałązki z korzeni lub, aby była naprawdę świąteczna, możesz dostać taką zrobioną z prawdziwej jodły. Użyj ozdobnych wstążek i sznurków, aby powiesić na nim wszystkie paczki jedna po drugiej w kolejności. użyj różnych wstążek, aby stworzyć bujny kalendarz adwentowy.

Inny rodzaj kalendarza adwentowego – zrobiony ze starej drewnianej drabiny

Kalendarz adwentowy z różnicą -instrukcje-drabina-pckhen-u% cc% 88niespodzianka

Innym szczególnie oryginalnym pomysłem byłoby szybkie przekształcenie starej drewnianej drabiny w wspaniałą świąteczną dekorację. Zapraszamy do szlifowania drewna, aby wyglądało na jeszcze starsze i bardziej zużyte. Mianowicie ta naturalna, szara powierzchnia nieobrobionego drewna zapewnia pożądany styl vintage, który jest obecnie bardzo aktualny.

Inny rodzaj kalendarza adwentowego – zawieś papierowe torebki z drobnymi upominkami na drabinie

kalendarz-adwentowy-inne-instrukcje-drabina-drewniane-schody

Weź paczki i użyj dziurkacza, aby zrobić dziurę w każdym opakowaniu. Otwór powinien być na tyle duży, aby można było przez niego przeciągnąć sznurki lub wstążki. Użyj tego, aby przymocować wszystkie paczki do stopni drabiny. Możesz zacząć wieszać paczki od góry lub odwrotnie. Jeśli chcesz, możesz rozszerzyć dekorację świąteczną i dodać kilka dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Stwórz swój własny kalendarz adwentowy z odmiennością – ozdoby świąteczne w stylu vintage

kalendarz-adwentowy-innie-instrukcje-drabina-drewno-vintage-oryginalny

Kalendarz adwentowy z odmiennością – oryginalny pomysł z figurkami do budowania modeli

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-jodełka-modelowanie-plastikowe

Kiedy otrzymujesz prezent, najbardziej ekscytujące jest, gdy jest ładnie zapakowany, a zwłaszcza gdy znajduje się w pudełku prezentowym. Wtedy ogromnie wzrasta ciekawość i niecierpliwość. Do naszego kolejnego pomysłu na oryginalny kalendarz adwentowy zamiast torebek z brązowego papieru potrzebujemy pudełeczek z tego samego materiału. Wyglądają całkiem uroczo, gdy jest ich tak duża liczba. Potrzebujesz 25 takich jak poprzednio.

Inny rodzaj kalendarza adwentowego – co jest potrzebne?

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-materiały-etykiety-plastikowe-jodła-modelarstwo

Oprócz małych pudełek na prezenty wykonanych z brązowego papieru, możesz również zdobyć tyle drzew do celów modelarskich. Potrzebnych jest również 25 etykiet na każdy dzień. Możesz je zaprojektować i wydrukować samodzielnie lub możesz je znaleźć w sklepie z rękodziełem. Wtedy potrzebujesz kleju – działa też klej na gorąco lub klej do drewna.

Zaprojektuj swój kalendarz adwentowy inaczej i kreatywnie

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-plastikowy-jodełkowy-model-samochodu-kolejowego

Stwórz swój własny kalendarz adwentowy z różnicą – kreatywna etykieta 

kalendarz-adwentowy-inne-instrukcje-plastikowe-naklejki-jodełka-boże narodzenie

Wytnij wszystkie etykiety i napraw po jednej choince. Upewnij się, że nadmiar kleju nie spadnie na wierzchołek drzewa i go nie uszkodzi. Aby etykieta wyglądała jak flaga, owiń ją wokół uchwytu długopisu przed przymocowaniem do drzewa. Umieść jedną z małych jodeł na wieczku każdego pudełka upominkowego i przymocuj je bezpiecznie za pomocą kleju.

Napraw jodły na małych pudełkach prezentowych do budowania modeli

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-plastikowy-jodełkowy-klej-modelarstwo

Gotowe pudełka prezentowe o tematyce bożonarodzeniowej można teraz napełnić.Pamiętaj, że mieszczą się w nich tylko małe przedmioty. Jeśli chcesz większy prezent, ale nie ma na niego miejsca w małym pudełku, możesz po prostu włożyć do niego notatkę. Powinieneś na niej napisać tylko to, co dajesz ukochanej osobie.

25 małych pudełek prezentowych z małymi niespodziankami 

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-jodełka-plastikowe-modelarstwo-niespodzianki

Kalendarz adwentowy z różnicą i kreatywnością 

kalendarz-adwentowy-razy-inne-instrukcje-jodełka-modele-plastikowe

Zaprojektuj ozdoby świąteczne i kalendarze adwentowe inaczej 

kalendarz-adwentowy-inne-instrukcje-pakiet-deco-boze Narodzenie

Brązowy papier wygląda niewątpliwie prosto i prosto. Z tego powodu jest coraz częściej stosowany do zwykłych opakowań. Akcenty, które są w to wkomponowane, są zatem bardziej skuteczne. Zawiąż czerwono-białym sznurkiem, dodaj gałązki jodły i czerwone bombki dla lepszego nastroju.