Pomysły na świąteczne dekoracje

Dekorowanie srebrnej tacy na Boże Narodzenie – 19 gustownych pomysłów na dekorację

Taca w kolorze srebrnym -świąteczna-dekoracja-sztućce-prawdziwy-vintage

Taca służy jako praktyczny pomocnik w gospodarstwie domowym, ozdabia jednocześnie stół, gdy jest pięknie udekorowana w zestawie z innymi przedmiotami. Jako dodatek dekoracyjny nadaje się do wszystkich zabawnych dekoracji stołu na Boże Narodzenie. Oferujemy 15 eleganckich pomysłów na dekorację Taca w kolorze srebrnym, które można łatwo zrealizować. Jeśli go masz, zrób to sam, jeśli nie, nie trać czasu i zafunduj sobie taki. Jest klasyczny, szykowny i stanowi prawdziwą atrakcję w nowoczesnym domu.

Taca w kolorze srebrnym do wspaniałej dekoracji stołu na Boże Narodzenie

Taca w kolorze srebrnym -świąteczne-dekoracje-prawdziwa-stara-stara-patyna

Niewiele osób posiada prawdziwą srebrną tacę i przez większość czasu należy ona do całego zestawu, który jest dziedziczony przez pokolenia. Aby ten klejnot pojawił się sam, prawie nic nie jest potrzebne. Postaw na elegancką prostotę i oszczędnie podkreśl zimową, świąteczną nutę. Sztuczny śnieg i małe figurki tematyczne dodałyby figlarnego polotu bez odwracania uwagi od pięknego srebrnego połysku

Dekoracja świąteczna – srebrna taca

Taca w srebrze -świąteczna-dekoracja-świece-waza na zupę

Srebro i biel to ponadczasowe połączenie, które jest zawsze aktualne i pasuje do każdego stylu życia. Oryginalne kolekcje i rękodzieła zapewnią urozmaicenie w spokojnej atmosferze. Pomysł zrobienia śnieżnych kul z resztek kieliszków do wina jest szczególnie pomysłowy. Elegancka, ale długo nieużywana zastawa stołowa może służyć jako dekoracja.

Obficie udekoruj srebrną tacę na Boże Narodzenie

Taca w kolorze srebrnym -świąteczne-deco-pomysły-ku% cc% 88che-solniczka-geu% cc% 88tlich

Odważnie aranżuj różne kolekcje, bez względu na to, do jakiego stylu należą. Po prostu trzymaj się koncepcji kolorystycznej, którą wcześniej przemyślano i ustaliłeś. Nie zapomnij o świecach. To właśnie te ciepłe płomienie tworzą harmonijną, przytulną atmosferę. Wybierz dowolną liczbę białych świec tego samego rozmiaru.

Szykowna, prosta dekoracja na Boże Narodzenie – srebrna taca, świece, szyszki i inne elementy ozdobne

Taca w kolorze srebrnym -świąteczne-deco-srebrne-szyszki

Naturalne materiały, które można znaleźć w ogrodzie, parku lub po prostu w drodze do domu, można wspaniale zaaranżować na srebrnym talerzu. Można dobrze wykorzystać szyszki, gwiazdki anyżu, laski cynamonu i małe gałązki jodły. Obok połóż jaką bombkę w dowolnym rozmiarze i być może te znaleziska charakteryzujące się srebrnym połyskiem.

Ozdoba na Boże Narodzenie w stylu skandynawskim z tacą w kolorze srebrnym 

Taca-srebrna-świąteczna-deco-pomysły-srebrna-biała

Teraz wyjaśniamy, że srebrny talerz nie zawsze oznacza ten wykonany ze znanego metalu szlachetnego. Nowoczesne, nowe wzory odtwarzają popularną optykę i zapewniają #podobne efekty. Materiały te są często łatwiejsze w pielęgnacji niż prawdziwe srebro, ponieważ mają właściwość tworzenia patyny i wymagają regularnego polerowania w celu jej usunięcia.

Małe przedmioty dekoracyjne i srebrna taca jako prosta dekoracja świąteczna

Taca-srebrna-świąteczna-pomysły-dekoracje-metalowa-dekoracja-choinka

Świeża zieleń zawsze tworzy pogodną atmosferę, co jest szczególnie pożądane w zimnych porach roku. Ozdobne bombki z bukszpanu wyglądają szczególnie uroczo, gdy są ozdobione małymi bombkami. Jako rośliny zimozielone prawie nie wymagają konserwacji i nie wymagają regularnego podlewania.

Ułóż okrągłą tacę w kolorze srebrnym z drzewem książki i bombkami na Boże Narodzenie

Taca-srebrna-świąteczna-pomysły-dekoracyjne-szyszki-drzewo-dekoracyjne

W nowoczesnym stylu życia oszczędza się coraz droższe i zbyt bogate dekoracje. Bądź praktyczny i wybierz elementy dekoracyjne, które naprawdę pasują do koncepcji. Biżuteria, taka jak srebrne pierścionki i inne, które można łatwo wykorzystać w zabawny sposób, również pasuje do szlachetnej tabliczki w kolorze srebrnym. Perełki stają się kulkami, które zdobią mini bukszpan. Bądź kreatywny, ale nie przesadzaj.

Okrągła taca w kolorze srebrnym do harmonijnej dekoracji na zewnątrz na Boże Narodzenie

Taca-srebrna-świąteczna-dekoracja-pomysły-na zewnątrz-świece-gałązki jodłowe

Taca w kolorze srebrnym jest również przydatna na zewnątrz. Umieść na nim piękne lampiony, gałęzie jodły, małe jabłka, szyszki i inne pochodzenia naturalnego, które dobrze komponują się z harmonijną dekoracją ogrodu.

Wyślij świąteczne ozdoby na stół w kolorze srebrnym na tacy

Jeśli srebrny talerz nie jest dostępny, zdobądź taki z innego ładnego materiału, takiego jak drewno i ułóż z przedmiotami w odcieniach srebra. Pozostań wierny koncepcji z głównym kolorem „srebrnym” i upewnij się, że srebro dominuje w pozostałych dekoracjach stołu. Wiele rzeczy można zmienić w kilka sekund za pomocą farby w sprayu.

Udekoruj tacę na Boże Narodzenie – naturalnymi materiałami i bombkami w kolorze srebrnym

Taca-srebrna-świąteczna-pomysły-do-dekoracji-wiklinowej-wierzby-wiejskiej

Taca wykonana z naturalnego materiału, takiego jak wiklina, może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli Twój dom urządzony jest w stylu wiejskim i chcesz mieć srebrną dekorację. Metaliczne niuanse bardziej pasują do prostych, nowoczesnych mebli niż do przytulnego domku. Niemniej jednak istnieją bombki i ozdoby choinkowe w kolorze srebrnym wykonane z prawdziwego szkła z metalowymi zawieszkami, które wyglądają absolutnie rustykalnie i są używane i mogą być cudownie wkomponowane w wiejski klimat.

Szykowne, eleganckie ozdoby świąteczne na stół – metaliczny połysk

Taca-srebrna-świąteczna-pomysły-ozdoby-szlachetne-srebrne-złote-bożonarodzeniowe-piłki

Ceramika, której powierzchnia jest specjalnie przetworzona na połysk, osiąga efekt podobny do srebrnej tacy i można ją wspaniale łączyć z metalicznymi kolorami. Wybierz pozostałe przedmioty tak, aby były wykonane wyłącznie ze srebra, złota lub miedzi. Umieść obok szklany lub porcelanowy pojemnik z odblaskową powierzchnią. Nie zapomnij o światłach, ponieważ to wydobędzie migotanie.

Taca vintage w kolorze srebrnym, mosiężnym lub miedzianym do dekoracji świątecznych

Taca-okrągła-świąteczna-pomysły-dekoracje-szyszki-metal-mosiądz

Vintage jest obecnie bardzo modny w modzie, ale także we wzornictwie. Stare przedmioty ze śladami użytkowania, które świadczą o minionych historiach, służą jako akcenty, które nadają wnętrzu indywidualny charakter. Dobrze zachowane przedmioty z pewnością można znaleźć na pchlim targu, ale nowo wyprodukowane przedmioty mają popularny wygląd używany.

Udekoruj okrągłą tacę wykonaną z delikatnych materiałów na Boże Narodzenie

Taca-okrągła-świąteczna-dekoracja-pomysły-mosiądz-polerowana-dekoracja stołu

Oprócz srebra bardzo popularnym materiałem do produkcji tacek jest mosiądz. Gładko polerowany mosiądz przypomina stare złoto i dlatego jest bardzo efektowny. Okrągła mosiężna taca nadaje się szczególnie do dekoracji świątecznych stołów na Boże Narodzenie. Istnieje wiele innych drobnych przedmiotów wykonanych z tego samego materiału, tematycznie odpowiednich na okres świąteczny. Nie są to tanie, ale ponadczasowe ozdoby, które też nie poddają się łatwo uszkodzeniu.

Osiągnij lustrzany efekt tacy w kolorze srebrnym z lustrem i udekoruj ją na Boże Narodzenie

Taca-srebrna-świąteczna-pomysły-śruba-szkło% cc% 88ser-lustrzane świece

Efekt odbijającej powierzchni, jaką tworzy srebrna taca, można łatwo zwizualizować za pomocą lustra. Atrakcyjność wizualna jest dużo większa, dzięki czemu powierzchnia jest idealnie gładka. Umieść na nim przedmioty wykonane ze szkła lub metalu, które również odbijają światło i stworzą niepowtarzalny efekt przyciągający wzrok na świątecznym stole.