Pomysły na tatuaż

Trendy w tatuażu 2018/2019: Te motywy i style tatuażu są bardzo popularne

Trendy w tatuażu 2018 blackout noga łydka abstrakcyjna kobieta

Wybór tatuażu oczywiście nie powinien zależeć od panujących trendów. Nietrudno jednak zauważyć, że pewne motywy czy style z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Po tym, jak Kate Moss pokazała swoją kotwicę na nadgarstku w 2008 roku, stał się niezwykle popularnym wyborem na mały tatuaż. Dziś obecne trendy są coraz bardziej dyktowane przez kanały social media. Zebraliśmy dla Ciebie trendy w tatuażu, które będą szczególnie popularne w sezonie 2018/2019. Należą do nich czerwony atrament, motywy z dzieł najsłynniejszych malarzy oraz ręcznie wykonane tatuaże.

Trendy w tatuażu 2018/2019: Minimalistyczne tatuaże jednoliniowe

Trend tatuażu 2019 filigranowe motywy z pojedynczej linii róży

Delikatne, minimalistyczne tatuaże zobaczymy wszędzie w sezonie 2018/2019. Są proste w kształcie, ale bardzo efektowne. Trend cienkich linii wciąż się rozwija i skutkuje tak zwanymi tatuażami jednoliniowymi. W przypadku tego typu tatuażu motywy składają się z pojedynczej linii, która nie jest przerywana. Szczególnie znany jest z tego stylu artysta Mo Ganji z Berlina. Swoją pracę zaznacza trzema małymi kropkami jako wyróżnikiem.

Trend tatuażu 2019 motyw z jednej linii wilka i księżyca

Trendy w tatuażu 2019 minimalistyczna linia przedramienia kota dla psa

Trendy w tatuażu 2018/2019: czerwony atrament

Trendy w tatuażu 2019 czerwona czcionka na nadgarstek Rita Ora

Po tym, jak Rihanna uczyniła białe tatuaże trendem w 2012 roku, kobiety celebrytek szaleją teraz za tatuażami z czerwonym atramentem. Rita Ora niedawno wytatuowała sobie na nadgarstku napis „Love Me”. Ellie Goulding, Cara Delevigne i Kylie Jenner również mają tatuaże w tym kolorze.

Tatuaż na palec serce z czerwonym tuszem Cara Delevigne Tattoo Trends 2018

Tatuaż na nadgarstku z trendem czerwonego tuszu 2018 2019 Ellie Goulding

Tatuaż z czerwonym atramentem przedstawiający dwa splecione węże na ramieniu mężczyzny w środku

Ręcznie przekłuwane tatuaże – technika hand-poke

Trendy w tatuażu 2019 technika handpoke brzydkie tatuaże

Początkowo byliśmy entuzjastycznie nastawieni do mody „brzydkich” butów, a teraz miłośnicy tatuażu na całym świecie są zakochani w „brzydkich” tatuażach. Tatuaże wyglądają, jakby zrobił je pięciolatek lub ktoś, kto nie może pochwalić się talentem artystycznym. Figury geometryczne, gryzmoły rysunki i odręczne napisy są modne. Przeważnie „brzydkie” tatuaże powstają techniką handpoke. Handpoked oznacza ręczne cięcie.

Ręcznie wytatuowany kot półksiężyc dotwork noga kobieta

Ręcznie przebity tatuaż mężczyzna samsa ręka z okiem

Łuk i strzała tatuaż na ramieniu wewnątrz ręcznie grawerowane

Tatuaże inspirowane sztuką – surrealizm, kubizm i co.

Picasso tatuaż motyw twarz kobiety gołąb trend 2019

Istnieje również trend w kierunku tatuaży inspirowanych najpiękniejszymi lub najsłynniejszymi dziełami sztuki wszechczasów. Te tatuaże mogą odtwarzać dzieła Henri Matisse’a, Picassa lub stare freski (zwykle w zreinterpretowanym wariancie). Motywy są albo szczególnie przyciągające wzrok i kolorowe, albo utrzymane w prostocie.

Surrealizm Picasso Tattoo Trend 2019 Przedramię wewnątrz różowego motyla

Trendy w tatuażu 2019 Kubizm Blackout Leg Picasso

Tatuaże biżuteryjne

Trendy w tatuażu 2019 dla kobiet z kamieniami jubilerskimi w klatce piersiowej na ramię

Wzory tatuaży inspirowane biżuterią, w tym bransoletki z zawieszkami, inicjałami, sercami, kotwicami i innymi obserwującymi, biorą Instagram i urzekają swoim wyjątkowym wyglądem. Szczególnie filigranowe i kobiece są motywy wykonane z cienkich jak wafel i kropkowane linie.

Błyszczące tatuaże z klejnotów

Trendy w tatuażu 2018 2019 kobieta z kamieniami szlachetnymi w kształcie serca

Same tatuaże z diamentami i kamieniami szlachetnymi nie są niczym nowym, ale istnieje nowy rodzaj ultrarealistycznego przedstawienia klejnotów, które przedstawiła artystka Jenna Kerr. Tworzy klejnoty 3D, które są tak realistyczne, że nie można przestać patrzeć. Prawidłowe odwzorowanie światła i cienia sprawia, że ​​tatuaż błyszczy i mieni się jak prawdziwy kamień szlachetny. Te kamienie 3D stały się nieodzowną częścią trendów tatuażu 2018/2019.

Gemstone Tattoo Purple Heart Arm Woman Black Lace Biżuteria

Tatuaże z żyrandolem

Kwiat lotosu Żyrandol z łańcuszkami z kroplami w kropki filigran

Nie ma konkretnego terminu na ten rodzaj tatuażu. Dlatego po prostu nazwiemy ten motyw Tatuażem Żyrandol Kropla. Te tatuaże mają wygląd przypominający mandalę i są bardzo delikatne. Są niezwykle uniwersalne, ponieważ można je przymocować w dowolnym miejscu na ciele. Tylko upewnij się, że detale powinny wyglądać tak, jakby zwisały na łańcuchach.

Żyrandol z łańcuszkami i kamieniami szlachetnymi niebieskie kwiaty przedramię wewnątrz kobiety

Galaktyczne tatuaże i konstelacje

Akwarela tatuaż przestrzeń łydka mężczyzna kobieta niebieski fiolet

Kosmiczne tatuaże wyglądają fascynująco i tajemniczo! Konstelacje, planety i astronauci zdobią skórę miłośników tatuaży i często są połączone z akwarelą i kropkami. Możliwości wahają się od delikatnych małych konstelacji po duże kosmosowe tatuaże.

Tatuaż filigranowy na ramieniu wewnątrz gwiazd planety

Mini tatuaż za konstelacją ucha kobieta konstelacja

Futurystyczna Nowa Szkoła

Nowy szkolny trend w stylu tatuażu futurystyczna kolorowa kobieta na nogach

Wracają klasyczne elementy tatuażu, ale w nowoczesnym wydaniu. Podobnie jak w stylu starej szkoły, New School wykorzystuje mocne kontury, ale opiera się na jeszcze bardziej kolorowej palecie i bardziej abstrakcyjnych projektach z przesadnymi detalami. W przeciwieństwie do starej szkoły, nowy styl tatuażu jest bardziej fantastyczny i można go nawet nazwać futurystycznym.

Ręka tatuaż ćma ćma człowiek księżyc trend

Dotwork (tatuaże w kolorze czarnym i szarym)

Odcienie tatuażu Dotwork szary czarny

Tatuaże Dotwork to kolejny trend, który prawdopodobnie zobaczysz wszędzie w 2018/2019. Misterne projekty powstają metodą kropek, zwykle czarnym lub szarym tuszem. Tworzy to wspaniały kontrast jasno-ciemny, który ma szczególnie dynamiczny efekt.

Dotwork Budda geometryczne ramię człowieka

Dotwork trendy tatuażu wilk i kwiaty kobieta z tyłu szyi

Geometryczny tatuaż lew dotwork cielę człowiek pół

Geometryczne tatuaże

geometryczny tatuaż mapa świata motyw podróży trend 2019

Geometryczne tatuaże istnieją od dawna i ewoluują. Można powiedzieć, że tego typu tatuaże nie mają żadnego znaczenia. Jednak tatuowanie figur geometrycznych to wizualizacja równowagi, perfekcji, symetrii i harmonii. Połączenie idealnie narysowanych linii i misternych figur reprezentuje równowagę wszechświata.

geometryczne tatuaże trend rękaw przedramię diamenty spirale czarny szary

Trendy w tatuażu Geometryczne kształty 3D Szare czarne cienie

Trendy tatuażu 2019 geometryczny wzór dla par strzałka

Blackwork tatuaże

Trendy w tatuażu 2019 dla mężczyzn przedramię blackwork geometryczne linie

Projekty Blackwork nie są jeszcze tak popularne, ale zyskują na popularności. Ten rodzaj tatuażu jest dość zauważalny i jest wykonany w całości czarnym tuszem. Chcesz usunąć lub zmienić stary tatuaż? Jego znaczenie i przesłanie są już dawno nieaktualne? Tatuaże blackwork świetnie sprawdzają się jako przykrywki.

Blackwork Niebieski Tatuaż Mandala Geometryczne Ramię Pełny Rękaw

Tatuaż ręka + palec

Ręka tatuaż ćma ćma człowiek księżyc trend

Tatuaże zdobiące skórę na wierzchu dłoni stają się coraz bardziej popularne. Jest to jednak trudna część ciała do tatuażu, ponieważ atrament z biegiem lat bardzo się blednie. Bardzo ważne jest również prawidłowe gojenie i pielęgnacja. Uważaj na te tatuaże, dobry artysta jest niezbędny!

Dopasowane motywy na obu przedramionach

Trendy w tatuażu 2018 mężczyzna obie ręce wilk orzeł

Tatuaże na wewnętrznej stronie przedramienia od kilku lat cieszą się dużą popularnością, a fani tatuażu stają się coraz odważniejsi. Całkowicie nowy i świeży sposób na wyrażenie siebie to tatuaż na przedramieniu, który składa się z dwóch części. Na każdym przedramieniu wygrawerowany jest inny motyw, ale razem tworzą skoordynowany obraz. Wybierz jednak wzór lub szczegół, który będzie stanowił łącznik między nimi.

Oba przedramiona można wytatuować trend 2019 motyw spirali

Akwarela akwarelowy tatuaż na ramionach ptak i kwiat