Pomysły na tatuaż

Tatuaż bicia serca – znaczenie i 30 świetnych pomysłów na popularny motyw

Tatuaż bicie serca łopatka kobieta linia ekg serce

Tatuaże o określonym znaczeniu są popularne, ponieważ mogą opowiedzieć indywidualną historię użytkownika lub mieć dla niego szczególne znaczenie. Z Bicie serca Tatuaż możesz zobrazować ważny moment w swoim życiu, taki jak narodziny dziecka, lub możesz codziennie pamiętać o tym, jak cenne jest życie. Więcej o różnych znaczeniach tatuażu bicia serca, a także o wielu pięknych wzorach i pomysłach na połączenie z innymi motywami można znaleźć w artykule.

Znaczenie tematu

Tatuaż bicie serca na nadgarstku ekg linii początkowej

Tatuaż bicia serca to specyficzny projekt tatuażu, który ma szczególne znaczenie. Jest on przedstawiony za pomocą linii EKG, czyli wyświetlacza tętna, który mierzy liczbę uderzeń serca na minutę. Stąd motyw jest związany z życiem jako całością, ponieważ żyje się tak długo, jak bije mu serce. Tatuaże bicia serca przypominają użytkownikowi, że wciąż żyją. Niektórzy wytatuowali ten symbol, aby kogoś zapamiętać lub uczcić nowe życie. Motyw bicia serca wciąż opisuje radość życia i to, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy w życiu.

Połącz tatuaż EKG z innymi symbolami

Tatuaż bicie serca minimalistyczny-ekg-line-serce-czerwony

Jeśli tatuaż bicia serca jest połączony z innymi symbolami, nabiera głębszego znaczenia, które może być bardzo indywidualne dla każdej osoby. Czyniąc to, powinieneś nadal uczyć się znaczenia wybranego symbolu, aby tatuaż dobrze Ci pasował.

Tatuaż 3D dla kobiet & Panowie – pomysły na różne obszary ciała

40 subtelnych pomysłów na tatuaż dla kobiet na różnych częściach ciała

Tatuaż gwiazdy: znaczenie tatuaży z gwiazdami i szablonami

Tatuaż linii serca na nadgarstku

Tatuaż bicie serca minimalistyczny-nadgarstek-strona

Nadgarstek jest jedną z najpopularniejszych części ciała do tatuażu bicia serca. W tym momencie tatuaż jest widoczny przez cały czas i na pierwszy rzut oka możesz poczuć bicie własnego serca. Tatuaż EKG wraz z małym sercem symbolizuje znaczenie miłości we własnym życiu. Wybór tatuażu bicia serca z sercem oznacza, że ​​miłość nadaje sens twojemu życiu.

Tatuaż linii serca jako symbol miłości

Tatuaż bicie serca para-tatuaże-przyjaźń-linie-ekg-nadgarstek

Samo bicie serca może również symbolizować miłość, jeśli jest używane jako motyw tatuażu dla par. Dzięki takiej konstrukcji linia EKG jest nakłuwana na nadgarstkach obojga partnerów, tak aby obie ręce obok siebie uzupełniały linię. W tym sensie para jest zjednoczona w sercu, a tatuaż symbolizuje „wspólne” bicie serca.

Tatuaż EKG dla entuzjastów muzyki

tatuaże bicie serca pomysły muzyków tatuaże

Dzięki tatuażowi bicia serca możesz nie tylko reprezentować swoją miłość do drugiej osoby, ale także hobby. Muzycy i entuzjaści muzyki mogą uderzyć serca nutami i kluczami, które symbolizują ich miłość do muzyki.

Pomysły na projekt tatuażu na przedramię z kluczem

motyw muzyczny bicie serca przedramienia wiolinowego

Jeśli chcesz mieć większy tatuaż bicia serca, możesz zrobić sobie tatuaż na przedramieniu. W tej części ciała tatuaż jest całkowicie widoczny, szczególnie w cieplejszych miesiącach. Większy tatuaż EKG można idealnie połączyć z napisem lub innym motywem.

Zdobądź tatuaż EKG

tatuaż bicie serca przedramię ekg napis tatuaż

Jeśli już wykonałeś EKG przez lekarza, możesz sprawić, że tatuaż bicia serca będzie jeszcze bardziej osobisty, wykonując nakłucie własnego tętna. Tatuator może następnie włączyć napisy do EKG i stworzyć unikalny projekt tatuażu. Napis, który wygląda jak tętno lub przynajmniej jego część, jest szczególnie piękny.

Tatuaż linii serca z imionami dla dzieci

tatuaż-bicie serca-imiona-dziecko-serce-tatuaże-imiona dla dzieci

Bardzo popularnym pomysłem na tatuaż EKG jest połączenie z imieniem dziecka. Taki projekt jest nie tylko uduchowiony, ale także bardzo osobisty. Relacja między rodzicami a dziećmi trwa wiecznie i na pewno nie pożałujesz tego tatuażu w przyszłości, jak to często bywa z tatuażami.

Tatuaż bicia serca dziecka

tatuaż-bicie serca-pomysły-tatuaż-imiona-dzieci-data

Młode matki mogą wytatuować bicie serca swojego dziecka i dodać do tatuażu swoje imię i datę urodzenia. Bicie serca dziecka można pobrać z KTG porodowego, dzięki czemu do projektu można użyć dokładnej linii EKG. Sam wybierasz projekt czcionki i cyfr.

Tatuaż z imieniem dziecka z biciem serca

tatuaż-bicie serca-imię-dziecko-data urodzenia-rodziców

Tatuaż EKG z imionami dzieci i dźwiękami serca dziecka nadaje się nie tylko dla mamy, ale także jako tatuaż dla par dla obojga rodziców. Możesz również wykonać tatuaże na różnych częściach ciała. W przypadku mężczyzn dobrze nadaje się tatuaż bicia serca na klatce piersiowej, podczas gdy kobiety mogą mieć wytatuowany nadgarstek lub przedramię.

Biały tatuaż EKG

tatuaż-bicie serca-białe-tatuaże-pomysły-ekg-line

Jeśli nie jesteś fanem wyszukanych tatuaży, które od razu się wyróżniają, możesz wytatuować się białym tuszem. Białe tatuaże wyglądają szczególnie pięknie i nie są tak nachalne jak czarne. Tatuaż z białym biciem serca jest subtelny i jest idealny dla każdej części ciała.

Bicie serca tatuażu dla par

tatuaż-bicie serca-piękna-para-tatuaże-pomysły

Tatuaż bicia serca to świetny pomysł na tatuaże dla par, ponieważ symbolizuje wspólne życie i miłość między partnerami. Tatuaże dla par z biciem serca są zwykle wykonywane na nadgarstkach lub przedramionach. Odpowiednimi symbolami dla tych tatuaży dla par są zwłaszcza serca lub imiona partnerów.

Para tatuaży o znaczeniu

tatuaż-bicie serca-para-tatuaże-kolor-serca-średnik

Tatuaże bicie serca dla par mogą mieć również bardzo osobiste i indywidualne znaczenie. W połączeniu ze średnikiem tatuaż oznacza, że ​​historia dwojga jeszcze się nie skończyła i postanowili ruszyć dalej.

Pomysł na tatuaż dla sióstr

tatuaż-bicie serca-przedramię-siostra-tatuaże

Rodzeństwo łączy bardzo szczególny związek. Siostra często jest pierwszą przyjaciółką, a miłość między rodzeństwem jest wielka. Jeśli chcesz uzyskać pasujące tatuaże rodzeństwa ze swoją siostrą, tatuaż bicia serca jest do tego idealny. Wraz z sercem i pasującym napisem ten tatuaż jest jak deklaracja miłości na skórze.

Tatuaż bicia serca z górami

tatuaż-bicie serca-para-tatuaże-góry-przygoda-znaczenie

Poszukiwacze przygód, którzy uwielbiają podróżować i chcą odkrywać świat, mogą zrobić sobie tatuaż z biciem serca z górami lub falami symbolizującymi ląd i wodę. Linia EKG może połączyć się z wybranym symbolem, tworząc w ten sposób kreatywny projekt tatuażu.

Tatuaż serca z sercami i imionami

tatuaż-bicie serca-nazwa-ekg-linia-projekt-serce-przedramię

Nazwy i inne napisy można równie kreatywnie wpleść w projekt i połączyć z linią EKG. Możesz wygrawerować imiona swoich dzieci, rodziców, bliskich lub najlepszych przyjaciół.

Piękne małe tatuaże dla kobiet

tatuaż-bicie serca-piękne-małe-tatuaże-serce-przedramię

Dla kobiet najlepsze są subtelne tatuaże na przedramieniu lub nadgarstku. Linia EKG jako tatuaż może również wyglądać minimalistycznie i jest dobrą opcją dla małych, ładnych tatuaży dla kobiet.

Tatuaż tętna z motywem zwierzęcym

tatuaż-bicie serca-pies-łapa-serce-zwierząt-miłośnik-tatuaż

Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem zwierząt i chcesz pokazać swoją miłość do zwierząt, tatuaż jest do tego idealny. Możesz połączyć tatuaż z małym psem, kotem lub tylko kilkoma łapami. Ten uroczy pomysł na tatuaż jest idealny dla kobiet i będzie wyglądał pięknie na przedramieniu lub łopatce.

Minimalistyczny tatuaż EKG dla mężczyzn

tatuaż-bicie serca-człowiek-górne ramię-pomysł-ekg-linia-minimalistyczny

Mężczyźni mogą również zdecydować się na minimalistyczny tatuaż z biciem serca, który symbolizuje wyjątkowy moment w ich życiu. Ramię jest popularną częścią ciała dla mniejszych męskich tatuaży. Możesz wykonać tatuaż zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Tatuaż EKG na szyi

tatuaż-bicie serca-ekg-linia-szyja-tatuaż-kobieta

Jeśli nie chcesz mieć tatuażu przed oczami każdego dnia, możesz wytatuować szyję. Dlatego zawsze nosisz pożądany motyw na skórze, chociaż nie zawsze go widzisz. Bicie serca tatuażu na szyi jest minimalistyczne i widoczne tylko przy krótkich fryzurach lub upięciach.

Tatuaż tętna na plecach

tatuaż-serce-linia-pionowa-nazwa-kobieta-kręgosłup

Jeśli chcesz mieć większy tatuaż bicia serca, najlepsze są dla ciebie tatuaże z tyłu. Kobiety mogą mieć na przykład wytatuowany kręgosłup z dłuższą linią EKG i napisem. Z kolei dla mężczyzn całe plecy to odpowiedni pomysł na tatuaż.

Tatuaż tętna na obojczyku

tatuaż-bicie serca-serce-obojczyk-kobieta-motyw-miłości

Tatuaż bicia serca to świetny sposób na okazanie miłości swojemu partnerowi. Z symbolem serca jako deklaracją miłości tatuaż staje się czymś wyjątkowym. Tatuaże na obojczyku wyglądają elegancko i są szczególnie zauważalne.

Minimalistyczny tatuaż z napisem

tatuaż-bicie serca-napis-motywacja-serce-obojczyk

W przypadku tatuażu na obojczyku odpowiednie są również motywy i napisy symbolizujące siłę. Możesz więc pokazać, że bez względu na wszystko, nigdy się nie poddasz. Ten tatuaż z biciem serca nadal pokazuje pewność siebie i wewnętrzną siłę.

Tatuaż żebra 

tatuaż bicie serca kobieta żebra w kształcie serca napis

Inną częścią ciała, która nadaje się do pięknego tatuażu bicia serca dla kobiet, są żebra. Takie tatuaże są szczególnie kobiece i stanowią miły dodatek na dni na plaży.

Miłość, wiara, nadzieja na łopatce

tatuaż bicie serca krzyż serce oznacza motywy literowe

Możesz połączyć tatuaż z innymi motywami, które nadają życiu sens. Są to przede wszystkim miłość, wiara i nadzieja. Tutaj możesz zobaczyć odpowiedni pomysł, w którym miłość jest reprezentowana przez serce, wiara przez krzyż, a nadzieja przez bicie serca.

Tatuaż na łopatce

tatuaż bicie serca serce napis motyw rodzinny

Wykorzystanie bicia serca jako motywu tatuażu to dobry pomysł na okazanie miłości do rodziny. Ten tatuaż na łopatce wyglądałby naprawdę ładnie. Jeśli lubisz kolorowe tatuaże, możesz dźgnąć cały projekt lub jego części kolorem.

Tatuaż Lifeline za uchem

tatuaż-bicie serca-za-uchem-linia-ekg-kolor-serca

Jeśli lubisz małe tatuaże, które łatwo ukryć, to tatuaż z biciem serca za uchem jest dla Ciebie idealny. W zależności od ułożenia, takie tatuaże mogą być w razie potrzeby ukryte za włosami i pokazane ponownie, gdy włosy są upięte.

Pomysł na tatuaż na palec 

tatuaż-serce-palce-tatuaż-serce-czarny

Możesz również uzyskać tatuaż bicia serca jako tatuaż na palec. Sam decydujesz, czy wzdłuż palca, czy jak w pierścionku. Na przykład pary mogą mieć wytatuowane bicie serca na palcach serdecznych zamiast na obrączkach.

Tatuaż na stopę z linią EKG i napisem

tatuaż-bicie-serca-stopa-napis-rodzina-serce-miłość

Stopa to kolejna część ciała na tatuaż bicia serca, która nie jest widoczna przez cały rok. Ponieważ ten tatuaż jest uważany za naprawdę osobisty, ukryte części ciała są do tego idealne.