Pomysły na tatuaż

Tattoo Studios Berlin: Najlepsze miejsca na Twój następny tatuaż na pierwszy rzut oka!

Bez wątpienia Berlin to jedna z najpiękniejszych stolic kulturalnych w Europie. Pisarze, artyści i malarze z całego świata przenoszą się tam, aby stać się częścią żywej i kolorowej sceny artystycznej. A z ponad 1000 studiami tatuażu, nic dziwnego, że niemiecka stolica jest uważana za Mekkę dla każdego, kto chce być tatuowany przez jednych z najlepszych artystów tatuażu w Niemczech. Przekona Cię o tym krótki spacer przez Kreuzberg, Friedrichshain lub Prenzlauer Berg. Czy to old school, blackwork, handpoke czy tatuaże w realistycznym stylu – jest po prostu wszystko. Ale przy tak dużym wyborze bardzo łatwo się pogubić i właśnie do tego jesteśmy dla Ciebie. Zrobiliśmy trochę badań i przedstawiliśmy Ci jedne z najlepszych studiów tatuażu w Berlinie.

Tattoo Studios Berlin najlepszy tatuażysta Niemcy z powrotem tatuaż kobieta

Zdecydowałeś się już na konkretny motyw i styl, w jakim powinien być wygrawerowany? W takim razie wystarczy znaleźć odpowiedniego tatuażystę, który specjalizuje się właśnie w tym stylu. Ponadto, aby zapobiec infekcji lub chorobom, musisz zadbać o to, aby studio tatuażu było czyste, a tatuatorzy pracują wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i wysokiej jakości tuszach.

Tattoo Studios Berlin – Toe Loop Tattoo

Toe Loop Tattoo Studio Berlin Unterarm-Tattoo trendy tatuażu dla kobiet 2020

Studio tatuażu „Toe Loop” zostało otwarte w 2008 roku w tętniącej życiem i wielokulturowej berlińskiej dzielnicy Neukölln przy cichej Weserstraße. Właścicielem pracowni jest malarz Oliver Strupp, który sam pochodzi z rodziny pełnej artystów. Studio jest dość małe, ale panuje w nim ciepła i przytulna atmosfera, która sprawia, że ​​klienci odpoczywają i czują się jak w domu. Celem właściciela jest danie pracującym tam tatuażystom swobody w kreowaniu własnego stylu oraz rozwijaniu swojej kreatywności i wiedzy. Wiele znanych nazwisk w świecie tatuażu, takich jak Valentin Hirsch, Chaim Malchev, Julia Rehme, Exel Esjmont itp. już pracował jako gościnny artysta w „Toe Loop Tattoo” i właśnie to czyni ten mały, ale elegancki sklep jednym z najlepszych studiów tatuażu w Berlinie.

Adres „Toe Loop Tattoo”: Weserstr. 38, 12045, Berlin

Studio tatuażu „Krew i żelazo”

Blood and Iron Tattoo Studio Berlin słynny artysta tatuażu Niemcy

Firma „Blut und Eisen” została założona przez Yvone Ziegler pod koniec lat 90. i od tego czasu stała się prawdziwą instytucją na scenie tatuażu niemieckiej stolicy. Atmosfera jest tam niesamowicie spokojna, tatuaże to prawdziwe dzieła sztuki, a motywy są bardzo szczegółowe. Jeśli interesujesz się dużymi, przyciągającymi wzrok tatuażami plemiennymi lub czarnymi i dotworkowymi, to „Blood and Iron” jest właśnie dla Ciebie! Gerhard Wiesbeck, jeden z najbardziej rozchwytywanych i najlepszych artystów tatuażu na świecie, jest częścią topowego zespołu studia.

Adres studia tatuażu „Blood and Iron”: Stargarder Str. 7, 10437 Berlin

„Blackfisk tatuaż”

Berlin Tattoo Studios Blackfisk Tattoo Studio Niemcy

Czy jesteś w Berlinie i spontanicznie masz ochotę na nowy, fajny tatuaż? W takim razie “Bläckfisk Tattoo Studio” w Kreuzbergu jest właśnie dla Ciebie! Oprócz 8 dobrych artystów tatuażu, którzy tam pracują, sklep charakteryzuje się regularnymi dniami spacerów. Co najmniej 2 artystów oraz stale zmieniająca się lista zaproszonych tatuażystów z kraju i zagranicy są do dyspozycji klientów przez cały dzień. Zespół specjalizuje się przede wszystkim w motywach klasycznych, realistycznych portretach, stylu komiksowym czy tatuażach azjatyckich i japońskich.

Studio tatuażu Bläckfisk Adres: Reichenberger Str. 133, 10999 Berlin

Studio tatuażu “AKA” 

AKA Tattoo Studios Berlin back tattoo men best tattoo artist Niemcy

“AKA Tattoo” to jedno z najbardziej szanowanych i znanych studiów tatuażu w Berlinie. Sklep to znacznie więcej niż miejsce, w którym grawerowane są piękne arcydzieła. To także pracownia piercingu i galeria sztuki, w której co roku odbywa się kilka ciekawych wystaw, w tym coroczna impreza zgłoszeń do sztuki ulicznej.Utalentowani tatuatorzy z „AKA Berlin” to jedni z nielicznych w Niemczech, którzy mają doskonały szkic tatuaże, które są jednymi z najnowszych trendów tatuażu 2020 lub te w stylu blackwork. Zmieniający się artyści gościnni z całego świata, tacy jak Bastien Jean, Michele Servadio i Achille Molinè, uatrakcyjniają ofertę i sklep.

AKA Tattoo Studio Berlin Adres: Pflügerstrasse 6, 12047 Berlin

Studio tatuażu “Biust lub Klub” 

Alter Schwan Tattoo Studio Berlin najlepszy tatuażysta Niemcy trendy tatuażu 2020

Złoto-zielone tapety i piękne antyczne meble sprawiają, że wnętrze wygląda jak „Breast or Club”, jakbyś był wytatuowany w filmie Wesa Andersona lub jakbyś odwiedzał babcię. Studio tatuażu i piercingu znajduje się w Prenzlauer Berg i wita swoich klientów niezwykle przytulną i komfortową atmosferą. Mimo że został otwarty dopiero w 2013 roku, kilkakrotnie okazał się jednym z najlepszych berlińskich studiów tatuażu. W stylu neotradycyjnym pracują tam jedni z najbardziej znanych i rozchwytywanych artystów tatuażu, tacy jak Daniel Gensch, Sebastian Brade i Marco Schmidgunst.

Studio tatuażu „Chest or Club” Berlin Adres: Danziger Str. 134, 10407 Berlin

„Tatuaż w czasie żniw”

Berlin studio tatuażu czas żniw sklep z tatuażami Niemcy tatuaż na ramię kobiety

„Harvest Time Tattoo” został otwarty w 2012 roku i znajduje się również w Prenzlauer Berg – małym raju dla wszystkich fanów tatuażu. Znajduje się na tyłach starego drewnianego budynku, co nadaje sklepowi rustykalnego uroku. Jeden z właścicieli, Christoph Aribert, tatuuje na swoich ręcznie robionych maszynach żelaznych, które technicznie dostosował do własnej estetyki. Artysta ma ponad 20-letnie doświadczenie z tatuażami czarno-białymi, tradycyjnymi i japońskimi. Pozostali artyści to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie grafiki, dotworku, blackworku i delikatnych tatuaży mandali. Ponadto często gośćmi w „Harvest Time” są tatuażyści z całego świata.

Harvest Time Tattoo Berlin Adres – Diedenhofer Str. 3, 10405 Berlin

“Nightliner Studio Tatuażu” 

Nightliner Tattoo Studio Berlin powrót tatuaż mężczyźni słynny tatuażysta

“Nightliner Tattoo” jest wyraźnym dowodem na to, że niektóre z najlepszych i najbardziej znanych studiów tatuażu w Berlinie znajdują się w Prenzlauer Berg. Studio istnieje od początku 1998 roku i od tego czasu jest integralną częścią świata tatuażu. Utalentowani tatuatorzy wykonują różne style, a każdy z nich ma swoją specjalizację. Ponieważ terminy są zawsze rezerwowane z miesięcznym wyprzedzeniem, należy odpowiednio wcześnie skontaktować się ze studiem tatuażu. Ważne jest również, aby wiedzieć, że nie możesz umawiać się na spotkanie przez e-mail.

Nightliner Tattoo Berlin adres – Wisbyer Str. 71, 10439 Berlin

Studio tatuażu “Pechschwarz”

Pechschwarz Tattoostudio Berlin Szkic Tatuaże Trend

Już nazwa tego berlińskiego studia tatuażu mówi nam wiele o stylach, na których skupiają się tamtejsi artyści. Jeśli interesują Cię tatuaże blackwork, to “Pechschwarz” jest w dobrych rękach. W żadnym innym mieście styl nie jest tak intensywnie grawerowany jak w Berlinie, a fakt, że studio jest jednym z najlepszych w mieście, mówi sam za siebie.

Pechschwarz Tattoo Berlin Adres: Kreuzbergstrasse 9, 10965 Berlin

Studio tatuażu “Dots to Lines” 

Dots to Lines Tattoo Studios Najlepszy tatuażysta na świecie w Berlinie

Od 2013 roku, kiedy tatuażysta Chaim Machlev wygrał swoją pracę w konkursie TM-Nachwuchcontent, jego tatuaże cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. “Dots to Lines” specjalizuje się w doskonałych wzorach geometrycznych i wyłącznie na tatuażach blackwork i jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych berlińskich studiów tatuażu. Skomplikowane tatuaże są specjalnie dopasowane do ciał klientów, co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Na spotkanie z Chaimem Machlevem trzeba jednak czekać prawie 2 lata. Ponieważ „Dot to Lines” to jego prywatne studio tatuażu, dokładny adres otrzymasz dopiero po umówionej wizycie.

Nevada Johnny Tattoo Berlin

najlepszy tatuażysta Berlin Peter Aurist artysta tatuażu

W małym, tajnym studiu pod Berlinem światowej sławy artysta tatuażu Peter Aurisch i jego koleżanka Jessica March tworzą jedne z najbardziej oryginalnych i najpiękniejszych tatuaży w Niemczech. Ma tak zdefiniowany i specyficzny styl, że każdy prawdziwy fan tatuażu od razu rozpozna jego pracę. Ma tendencję do bezpośredniej pracy, bez szkiców lub jakichkolwiek zdjęć i jest inspirowany historiami i życzeniami swoich klientów. Arcydzieła Aurischa są głównie pod wpływem artystów Egona Schiele, Gustava Klimta i Picassa i wyglądają jak prawdziwe obrazy. Aby mógł w pełni skoncentrować się na projektowaniu, Peter Aurisch umawia się na jedno spotkanie dziennie. „Nevada Johnny” Berlin gościła wielu znanych artystów tatuażu, takich jak Luca Front, David Hale i Ondrash. Aby uzyskać dokładny adres studia, musisz najpierw skontaktować się z artystą tatuażu za pośrednictwem jego strony internetowej.

Berlin Tattoo Studios AKA Tattooshop Niemcy Szkic Tatuaże Trend