Pomysły na tatuaż

Neo Traditional Tattoo jako nowoczesna interpretacja ponadczasowego stylu

neo tradycyjny tatuaż wiking-back-man-kolorowy

Tatuaże to nie tylko moda, dla niektórych są one wyjątkowym zobowiązaniem na niektórych skórach. Istnieje niemal nieskończona liczba szablonów i motywów, które z czasem stają się piękniejsze, bardziej szczegółowe, bardziej wyszukane i ekstrawaganckie. Tatuator również coraz bardziej rozwija swoją wyobraźnię, co prowadzi do nowych kierunków i stylów tatuażu. Poniżej wprowadzimy Cię w nowoczesny styl Neo tradycyjny tatuaż ogłaszać i przedstawiać wspaniałe motywy do inspiracji.

Co to jest Neo tradycyjny tatuaż?

ramię-kobieta-szaro-czarno-niebieskie-motyle

Neo Traditional Tattoo to styl tatuażu, który jest nowoczesną i udaną mieszanką innych stylów tatuażu. Neo Traditional to sztuka realistyczna z wyraźnymi wpływami starej i nowej szkoły. Aby dać Ci jasne wyobrażenie o tym, co pociąga za sobą nowy styl tatuażu, pokrótce przedstawimy pozostałe trzy style, które składają się na Neo Traditional Tattoo.

Fascynujące przeplatanie się stylów – oldschoolowy styl tatuażu

czarno-szary-żółty-kobieta-księżyc-neo-tradycyjny-tatuaż

Oldschoolowy styl tatuażu, znany również jako tradycyjny, jest jednym z dziesięciu głównych kierunków obejmujących motywy tatuażu marynarskiego, które były nowoczesne w latach 1920-1960. typowymi motywami są kotwice, żaglowce, armaty i marynarze. Wśród żeglarzy bardzo aktualne były motywy maoryskie i plemienne, które przywieźli ze sobą z morskich wojaży z krajów azjatyckich. Motywy, na które początkowo wpłynęło przekroczenie równika, latarnia morska i żaglowce, były coraz bardziej ukierunkowane na życzenia i pragnienia żeglarzy.

człowiek-górne ramię-tatuaż-neo-słoń

Styl wzbogacono o motywy takie jak wyspa palmowa, serce z płomieniem lub sztyletem czy krzyż. Z tego czasu pochodzą motywy połykania z listem miłosnym, róż, dłoni, głowy tygrysa i pantery oraz pin-up girls. Wszystkie te motywy są raczej minimalistyczne w prostych strukturach. Oldschoolowy styl tatuażu charakteryzuje się grubymi, charakterystycznymi, czarnymi liniami obramowania i mocnymi kolorami wypełnienia, takimi jak niebieski, czerwony lub zielony. Zgrubne przejścia kolorów są również charakterystyczne dla tradycyjnego

Newschoolowy styl tatuażu

kobieta-głowa-lwa-uderzenie-na-ramię-neo

Styl nowej szkoły jest kontynuacją starej szkoły i jest postrzegany jako nowoczesna stara szkoła. Różnica między obydwoma stylami tatuażu polega na sposobie przedstawiania wzorów tatuaży. Wyglądają nowocześnie, bardziej szczegółowo i wyraziście. Ten styl wykorzystuje tę samą metodę tatuowania, co tatuaże starej szkoły. Obrazy są jeszcze bardziej kolorowe i wprowadzane są nowe gradienty kolorów i odcienie.

Realistyczne tatuaże

neo-tradycyjna-nowa-szkolna-piersi-orzeł

Realistyczny jest z pewnością najwyższą dyscypliną wśród wszystkich stylów. realistyczne tatuaże łudząco przypominają rzeczywistość i zachwycają bogactwem detali. W tym stylu często tatuuje się portrety, motywy natury i wiele innych przedmiotów. Obrazy mogą być monochromatyczne w czerni i szarości lub mogą być również prezentowane jako realistyczne i kolorowe obrazy.

neo-granat-granat-nowoczesny-liść-cytryn

Przeplatając te kierunki tatuażu, Neo Traditional Tattoo to nowoczesna adaptacja klasycznego i ponadczasowego stylu. Dzięki pojedynczym obrazom praktycznie wszystkie motywy mogą być wykorzystane i zaprezentowane w „tradycyjny” nowoczesny sposób. Neo Traditional Tattoo nieustannie ewoluuje, ponieważ nowe wyciszanie tatuaży nadal wpływa na scenę artystyczną. Nawet jeśli motywy pozostaną takie same, będą wyglądały inaczej zinterpretowane ze względu na różne sposoby reprezentacji.

Motywy w Neo Traditional i ich znaczenie

neo-tradycyjny-tatuaż-kobieta-dym-górne ramię

Jeśli chodzi o symbolikę obrazów, nie jest już tak ważne, aby koniecznie znać znaczenie wybranego motywu. Symboliczne znaczenie pozostaje oczywiście bardziej istotne dla użytkownika, ale obecnie nacisk kładzie się na wykonanie, z jakimi kolorami i wzorami. Możesz mieć dowolny obraz i symbol jako tatuaż Neo Traditional, pod warunkiem, że zaprzyjaźnisz się z uderzającymi konturami i szczegółowymi obrazami uzyskanymi dzięki kolorowi i przestrzeni. Tatuaże w tym stylu mają bardzo wyraźną teksturę i cieniowanie. Obrazy są dalekie od rozmycia, a przesłanie, które przekazują, jest jasne.

Motyw kompasu

kompas-czerwony-linia-linia

Jednym z najbardziej znanych motywów w Neo Traditional Tattoo jest kompas. Pierwotnie ten motyw tatuażu jest klasycznym tatuażem oldschoolowym, który można na różne sposoby rozszerzać i można go zakwalifikować jako neo tradycyjny. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest umieszczenie w tle szczegółowego i kolorowego kwiatu. Tatuaż kompasu symbolizuje zdecydowane działanie i właściwą ścieżkę lub właściwy kierunek. Z drugiej strony kompas może oznaczać nadzieję i ochronę. Kompas powinien zawsze przypominać użytkownikowi, skąd właściwie pochodzi i dokąd zmierza.

Portret w neo tradycyjnym stylu tatuażu

ramię-kobieta-motyl-kolorowe

W kulturze neotradycyjnej portret jest najnowszym trendem. Tatuaże portretowe są trudne do wykonania i z pewnością należą do najtrudniejszych ze wszystkich. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego i naprawdę utalentowanego artystę, aby uzyskać nieskazitelny wynik. Jeśli chcesz uwiecznić na swojej skórze ukochaną osobę, tatuaż portretowy to dobry wybór.

Różnorodne motywy kwiatowe

różowo-żółty-brązowy-nowoczesny-czapka-ramię

Chociaż ludzie coraz częściej ozdabiają swoje ciała motywami kwiatowymi, pojedyncza róża w jasnych kolorach jest popularnym tatuażem Neo Traditional. Po prostu wyróżnia się spośród niezliczonych rodzajów kwiatów i jest pokazywany w tym stylu o wiele większy, bardziej szczegółowy i bardziej kolorowy. Róża jest najpopularniejszym motywem kwiatowym tatuażu i jest absolutnie ponadczasowa i pełna znaczenia, co właściwie nikomu nie jest obce. jako symbol miłości, uczucia i podziwu, róża jest motywem, który wciąż na nowo powraca dla zakochanych. Piękny kwiat to nie tylko miłość i piękno, kolce róży symbolizują ciemną stronę życia.

Motyw syreny

powrót tatuaż-dym-zwierzęta-człowiek-neo-tradycyjny

Syreny zawsze fascynowały całe swoje istnienie. Są świetnym motywem tatuażu, który bardzo ładnie wygląda narysowany rękami artysty. Jeśli chcesz nadać syrenie neotradycyjny charakter, powinieneś sprawić, by mityczne stworzenie wyglądało jak nowoczesna kobieta i użyć dużo koloru w tatuażu. Tatuaż syreny to zabytkowy symbol morski, który pierwotnie był uważany za męski tatuaż. Z biegiem czasu reprezentuje również kobiecość i częściej pojawia się u kobiet. Syrena jest często powiązana z innymi symbolami. Ten motyw symbolizuje emocje, intuicję, wolność i niezależność.

Klepsydra

głowa-tygrysa-ręka-człowiek-kolorowa-tekstura

Innym popularnym motywem w neo-tradycyjnych tatuażach jest klepsydra. Ma głęboko symboliczną wartość, a jej znaczenie może się różnić w zależności od osobowości i osoby noszącej percepcję.Ogólnie klepsydra oznacza równowagę, czas i przemijanie życia. Ten motyw może być źródłem inspiracji, abyśmy mogli czerpać jak najwięcej z każdego dnia i nauczyć się doceniać czas.

Symbole Indian

neo-tradycyjny-tatuaż-motyw-indianin-kolorowe ramię

Symbol Indii jest ważną częścią kultury. Motyw indyjski jest często używany w tatuażu Neo Traditional i stworzył wspaniały symbol Neo, dodając więcej szczegółów. Aby wiele szczegółów dotyczących indyjskiego tatuażu było widoczne, tatuaż nie powinien mieć określonego rozmiaru. Portrety indyjskie to jeden z najbardziej imponujących tatuaży, które można uzyskać na skórze. Jako motyw Indianie symbolizują pragnienie wolności, wewnętrznej siły, odwagi i bliskości z naturą.

Części ciała do tatuaży neo tradycyjnych – ramiona

nowoczesny-bajkowy-dom-dziewczyna-lis-natura

Tatuaże w tym stylu potrzebują wystarczająco dużo miejsca, aby wyglądały atrakcyjnie, a nawet najmniejszy szczegół mógł wydobyć swój blask. Jednym z najlepszych miejsc na ciele, w którym Neo Traditional Tattoo naprawdę sprawdza się, są ramiona. Zawsze były jednym z ulubionych miejsc do tatuowania. Ramiona oferują wystarczająco dużo miejsca na średnie i duże zdjęcia. Nawet kształt ramion pozwala na szczegółowe odwzorowanie motywów.

ruszaj się

plecy-kobieta-różowo-żółta-biżuteria

Czy chciałbyś mieć kolorowy i duży tatuaż lub zdecydowałeś się na wyszukany motyw neo-tradycyjny, tył oferuje wystarczająco dużo miejsca na sztukę ciała. Również plecy są jednym z najmniej bolesnych miejsc do wykonania tatuażu.

Klatka piersiowa

tatuaż na klatce piersiowej człowieka neo liście mandali

Tatuaże na klatce piersiowej również wyglądają bardzo atrakcyjnie i są właściwym miejscem do dźgnięcia, jeśli chcesz zobaczyć w lustrze swój oddech Neo Traditional Tattoo. Niezależnie od tego, czy chcesz tylko zdjęcia na jednej stronie klatki piersiowej, czy na obojczyku, tatuaże wyglądają tam świetnie.

Tatuaż całego ciała

neo-kolorowy-człowiek-całe ciało-latawiec-oko

Tatuaże całego ciała są obecnie zjawiskiem powszechnym. Neo tradycyjne tatuaże na całym ciele to nowy trend i wyglądają bardzo stylowo. Na tak duże zdobienia ciała potrzeba oczywiście więcej czasu, ale efekt końcowy jest tym bardziej fascynujący.

noga

tatuaż na nodze-udo-abstrakcyjny-kolorowy-neo-tradycyjny

Wykonanie tatuażu na nodze jest bolesne, ale jeśli zniesiesz ból, zostaniesz nagrodzony doskonałym neorysunkiem. To, czy dostaniesz ukłucie w udo, podudzie czy kostkę, zależy od twoich osobistych preferencji.

Co sprawia, że ​​Neo Traditional Tattoo są wyjątkowe?

czajniczek-kwiat-kobieta-górne ramię-kolorowe

Neo Traditional Tattoo to bez wątpienia bardzo atrakcyjny rodzaj zdobienia ciała. To, co czyni go wyjątkowym, to fakt, że tatuaże w tym stylu są absolutnie modne. Odważne kontury, bogata kolorystyka i fakt, że tylko kilka stylów tatuażu pasuje do tego doskonałego poziomu szczegółowości, czynią te tatuaże wyjątkowymi i czarującymi. Więc jeśli szukasz czegoś nowoczesnego, co nadal ma tradycyjne cechy amerykańskich tatuaży, to prawdopodobnie jest to styl dla Ciebie.