Pomysły na tatuaż

Najnowsze tatuaże dla kobiet z Pinteresta – przegląd 15 motywów

Tatuaże dla kobiet modne obecnie na modne drukarki

Być może co trzecia osoba na ulicy ma przynajmniej jeden tatuaż. Niektórzy nazywają sztukę na skórze trendem tymczasowym. Jednak wygrawerowane motywy trwają wiecznie, więc powinny mieć znaczenie również dla użytkownika. Ponieważ decyzja o motywie na całe życie nie jest wolna od trendów, poniżej przedstawiamy 15 nowatorskich tatuaży dla kobiet z Pinteresta.

Najnowsze tatuaże dla kobiet z Pinteresta: przegląd najpopularniejszych części ciała i motywów

tatuaże kobiety plecy ramię retro oldscool

Mężczyźni i kobiety różnią się również znacznie, jeśli chodzi o dobór motywów tatuażu. Oczywiście motyw nie może być w 100% oznaczony jako męski lub kobiecy, ponieważ styl, w jakim jest wykonywany tatuaż, jest równie ważny. Ponadto nie każdy motyw pasuje jednakowo do każdej części ciała. Delikatne, artystyczne tatuaże są szczególnie popularne wśród kobiet, ponieważ chcą z nimi wyglądać jeszcze piękniej i atrakcyjniej.

Tatuaże dla kobiet na przedramieniu: biżuteria lub oświadczenie

tatuaże kobiety przedramię wewnątrz niebieskie kwiaty kwiatowy

Nie jest jasne, czy kobiety wybierają motyw, czy część ciała, w którą ma być ukąszona jako pierwsza. Ale jedno jest jasne: części ciała, takie jak plecy, barki, ramiona i udo oferują po prostu najlepsze warunki do wykonywania skomplikowanych tatuaży na dużą skalę. Z drugiej strony, pojedyncze lub małe tatuaże lepiej sprawdzają się w obszarach takich jak przedramię, obojczyk, kostki, tył stopy, szyja, żebra, a nawet na palcu. Wyglądają jak prawdziwa biżuteria i rzadko są od razu zauważane.

Tatuaże dla kobiet na żebrach lub na plecach

Tatuaże damskie żebra akwarela bez konturu w kolorze

Rzadko też patrzysz na własne tatuaże na plecach lub żebrach. Te części ciała są w większości zakryte ubraniem, a motywy można zobaczyć tylko latem lub podczas kąpieli. Można tam również wykonać duże tatuaże. Dziś tatuaże na brzuchu i tuż nad kość ogonową są uważane za staromodne i bez smaku.

Tatuaże dla kobiet na udzie

tatuaże kobiety udo realistyczne niebieskie jaskółki czarne

Poszczególne motywy, a także tatuaże o dużej powierzchni można nakłuć zarówno na udzie, jak i na ramieniu. Ponadto pieczenie w tych partiach ciała nie jest tak bolesne, ponieważ pod skórą jest wystarczająco dużo tkanki tłuszczowej, która częściowo „izoluje” ból.

Tatuaże dla kobiet na palcu: znaki i symbole

tatuaże kobiety palce małe drobne minimalistyczne znaki!

Subtelne tatuaże na małe palce są całkowicie modne na Pintereście. Symbole, znaki, litery, daty i cyfry są zwykle wyświetlane na palcach, które wymagają jedynie niewielkiej powierzchni skóry. Z jednej strony małe motywy wyglądają bardzo dekoracyjnie i jako prawdziwa ozdoba ciała, z drugiej mają szczególne znaczenie dla użytkownika. Należy tutaj wspomnieć, że ta część ciała jest technicznie niezwykle problematyczna. Atrament jest niezwykle trudny do włożenia i wyczyszczenia, wyraźne rezultaty są prawie niemożliwe.

Małe tatuaże dla kobiet na obojczyku

tatuaże kobiety ramię minimalistyczne ciało niebieskie księżyc

Niewiele kobiet ma motyw na obojczyku. Powodem tego jest głównie to, że ta część ciała jest niezwykle bolesna. Im bliżej igła dotknie kości, tym bardziej będzie bolesna. Dotyczy to również tatuaży na żebrach i plecach. W tych miejscach warstwa tłuszczu jest bardzo cienka, a skóra bardzo wrażliwa. Grawerowane są głównie motywy filigranowe lub napisy.

Tatuaże w stylu starej szkoły dla kobiet

tatuaże kobiety oldscool przedramię retro vintage kolorowe

Przeszukaliśmy najnowsze szpilki na Pintereście i wybraliśmy najpopularniejsze style tatuaży wśród kobiet. Najpierw wprowadzamy styl starej szkoły, który nadal jest znany jako tradycyjny. Przede wszystkim tatuaże starej szkoły charakteryzują się stylem dawnych tatuaży marynistycznych. Charakterystyczne są grube czarne kontury i mocne kolory wypełnienia.

Realistyczne tatuaże dla kobiet

Tatuaże damskie przedramię wewnątrz realistycznego ptasiego pawia

Realistyczne tatuaże nie tylko pięknie wyglądają, ale są również uważane za prawdziwe dzieła sztuki pod skórą. Aby wynik naprawdę się powiódł, potrzeba wielu godzin z dobrym tatuatorem. Często ten styl tatuażu jest mieszany z innymi i w końcu powstaje coś wyjątkowego.

Tylko tatuaże dla kobiet w czarnym tuszu: Blackwork

tatuaże damskie żebra dyskretna czarna minimalistyczna zwierzęca pieczęć

Pochodzenie tatuaży blackwork leży w tatuażach celtyckich i plemiennych. Motyw jest wygrawerowany tylko czarnym tuszem. Rezultat wygląda jak przedstawienie graficzne i przekonuje artystycznymi odcieniami i poziomami szarości. Czarno-białe motywy często łączy się z kolorowymi detalami w stylu akwareli.

Emocjonalne tatuaże dla kobiet: motywy o głębokim osobistym znaczeniu

tatuaże kobiety, co oznacza łapa psa wyjątkowa

Kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni i często wybierają projekty tatuaży o głęboko osobistym pochodzeniu. Takie tatuaże są wyjątkowe i bardzo różnią się od motywów głównego nurtu. Gwiazdy takie jak Heidi Klum, Angelina Jolie, Victoria i David Beckham i inni mają wygrawerowane imiona swoich dzieci i daty urodzenia, dzięki czemu ustanowili trend tatuażu, który nigdy nie stał się ruchem masowym.

tatuaże kobiety kostki małe osobiste znaczenie

Tatuaż, który uwiecznia bliskich, zyskuje jeszcze bardziej osobisty charakter. Portrety dzieci i bliskich lub znanych osobistości, które mają głębokie znaczenie dla użytkownika, nawet dla zwierząt domowych, są obecnie bardziej pożądane niż kiedykolwiek.

Obecnie modne tatuaże dla kobiet: Minimalistyczne motywy

tatuaże damskie żebra minimalistyczne dyskretne

Dla wielu kobiet opcją są małe, delikatne motywy. Minimalistyczne tatuaże, które są wykonane bardzo cienko, są obecnie modne. Małe symbole i znaki, takie jak symbol nieskończoności, słońce, księżyc i gwiazdy, kółka, trójkąty itp. są szczególnie odpowiednie do takich mini tatuaży.

Drobne motywy na subtelnej części ciała

tatuaże kobiety minimalistyczna data urodzenia stopa znak praw autorskich

Minimalistyczne motywy tatuażu nie są nowym trendem i do dziś przekonują swoim wyrazistym wyglądem. Prosty, czarno-biały wzór służy jako idealne medium do wniesienia wiadomości lub określonego symbolu gustownie i dyskretnie pod skórą.

Modne tatuaże dla kobiet: tymczasowy tatuaż z henny

tatuaże kobiety henna ręka palec ozdoby

Oprócz trwałych tatuaży na całe życie, tymczasowe tatuaże z henny są obecnie bardzo popularne. Mają swój własny urok i niewątpliwie wyglądają bardzo egzotycznie. Za pomocą czarnej lub neutralnej lub czerwonawej pasty z henny, artystyczne ozdoby można tradycyjnie przedstawiać na dłoniach i stopach. Gdy pasta wyschnie i samoistnie odpadnie, kolor zostanie wchłonięty przez skórę. Tymczasowy tatuaż trwa do trzech tygodni. Tradycyjna sztuka henny służy jako źródło inspiracji dla obecnie bardzo nowoczesnych tatuaży koronkowych. Niektóre osoby, które bawią się pomysłem zrobienia prawdziwego tatuażu, najpierw wykonują tatuaż z henny, aby sprawdzić, czy podoba im się motyw lub pomysł na trwały tatuaż. Jednak grawerowany motyw wygląda zupełnie inaczej, zwłaszcza jeśli ma być wykonany kolorem.