Pomysły na tatuaż

Inspirujące pomysły na tatuaże zodiaku – który motyw Ci odpowiada?

Tatuaż zodiaku wodnik-symbol-fale-nadgarstek-woda

Zdecydowałeś się na nowy tatuaż, a teraz nie wiesz, jaki motyw chcesz? Tatuaż zodiaku uosabia nasze cechy i mocne strony i staje się coraz bardziej popularny. Znaki zodiaku są przypisane do czterech znanych elementów życia, a mianowicie – ognia, wody, ziemi i powietrza. Ogień oznacza ciepło i pasję, a wśród nich Baran, Strzelec i Lew. Byk, Panna i Koziorożec należą do Ziemi i są znane ze swojej niezawodności i determinacji. Bliźnięta, Waga i Wodnik przypisuje się żywiołowi powietrza, który oznacza zmianę. W końcu Skorpion, Ryby i Rak zaliczane są do znaków wodnych i charakteryzują się chłodem i głębią. Czytaj dalej i dowiedz się, który motyw najbardziej Ci odpowiada i zainspiruj się naszą galerią zdjęć!

Pomysł na tatuaż zodiaku dla Wodnika

Tatuaż zodiaku Wodnik-kwiat lotosu-udo-człowiek-woda-górne ramię

Najpierw zacznijmy od kochającego wolność i odważnego Wodnika. Jej odpowiednim symbolem są fale, które można przedstawić w różnych kształtach. Niezależnie od wielkości i części ciała, motyw wody zdecydowanie powinien być obecny w tatuażu Wodnik. Silna osobowość Wodnika ukazana jest za pomocą niezwykłych wzorów tatuaży. Osoby z tym znakiem zodiaku są indywidualistami i uwielbiają grać według własnych zasad. Dlatego tatuaż może być nieco krzykliwy i szalony i może zawierać imię lub datę urodzenia ukochanej osoby. Na przykład odpowiedni jest chaotyczny styl tatuażu polka na śmieci.

zodiak tatuaż konstelacja wodnika

Jeśli chodzi o tatuaże zodiaku, konstelacje różnych znaków zodiaku są zawsze dobrym pomysłem. Konstelacja jest przedstawiona za pomocą linii i gwiazd, dlatego jest uważana za pomysł na filigranowy tatuaż. Jest inny dla każdego znaku zodiaku i nadaje się zarówno jako samodzielny tatuaż, jak i jako część większego projektu. Tatuaż konstelacja może być użądlony na różnych częściach ciała i stanowi dobry wariant dla minimalistycznego designu.

Tatuaż Znak Zodiaku – popularne tatuaże dla Ryb

Tatuaż zodiaku ryby-symbole-szyja-obojczyk-plecy-czarno-biały

Ryby to kreatywni ludzie, którzy lubią marzyć i prawie zawsze kierują się intuicją. Popularne tatuaże dla tego znaku zodiaku to zarówno odpowiedni symbol, jak i różne rysunki pasujących ryb na szyi, obojczyku i łopatce.

zodiak-tatuaż-ryba-koi-ryba-geometryczna

Ryby można przedstawiać na różne sposoby i pięknie wyglądać zarówno z czarnym tuszem, jak i kolorem. Symbol pięknie łączy się z wodą i falami i jest również określany jako znak równowagi i harmonii.

Znak zodiaku Ryby i pasujące tatuaże

Tatuaż zodiaku ryby-filigranowe-romantyczne-motywy-przysłowia-rodzina-miłości

Tatuaż zodiaku dla Ryb może również zawierać romantyczne i zabawne motywy, które są najczęściej przedstawiane w postaci serc i kwiatów. Szczególnie popularny jest tatuaż z powiedzeniami lub cytatami, które inspirują osobę zainteresowaną.

Pomysły na tatuaż Baran z symbolami

Tatuaż zodiaku baran-symbole-zwierzę-siła-ramię-ostrze-przedramię-łydka

Osoby urodzone pod znakiem zodiaku Baran zawsze chcą być najlepsi w tym, co robisz. Jesteś bardzo pewny siebie i zawsze stawiasz sobie konkretne cele. Baran jest symbolem siły i jest wytatuowany na różnych częściach ciała.

tatuaż zodiaku baran udo

Pewni siebie przedstawiciele tego znaku zodiaku mają odwagę mieć duże tatuaże na widocznych częściach ciała, które są rzucające się w oczy. Baran jako zwierzę jest więc często wybierany jako motyw tatuażu, ponieważ symbolizuje siłę i energię. Ten motyw bardzo dobrze łączy się z innymi motywami, ale zawsze powinien być w centrum uwagi.

Tatuaż zodiaku Baran z mocnym motywem

zodiak-tatuaż-baran-siła-bogini-wojownik-anioł-strzałka-miecz

Tatuaż znaku zodiaku, który odzwierciedla jego cechy charakteru, jest odpowiedni dla Barana. Przykładem tego są tatuaże bogiń i wojowników, które inspirują swoją energią i siłą. Ponieważ znak zodiaku Baran należy do znaków ognia, masz również rację z motywami ognia i kolorowymi tatuażami.

Osobowość byka

zodiak-tatuaz-taurus-symbol-małe-ramię-tylne-przedramię

Byk znany jest ze swojej niezawodnej i lojalnej osobowości. Są to ludzie, którzy cenią swoją rodzinę i przyjaciół oraz mają silne poczucie rzeczywistości. Tatuaże dla mężczyzn są stosunkowo małe i najczęściej są wytatuowane na ramieniu, szyi lub przedramieniu.

zodiak-tatuaż-taurus-geometric-przedramię

Oczywiście nieco większe tatuaże również są w porządku i dobrze oddają charakter byka. Głowa byka emanuje męskością i jest często wybierana jako motyw tatuażu. Na zdjęciu świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzn, w którym byk jest przedstawiony za pomocą geometrycznych kształtów. Pozostanie wiernym sobie jest niezwykle ważne dla osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Dlatego kotwica byłaby dla niej idealnym motywem, ponieważ reprezentuje poświęcenie i bezpieczeństwo.

Dopasowany tatuaż zodiaku dla kobiety Byk

zodiak-tatuaż-taurus-mini-tatuaże-ukryta-szyja

Byk nie przepada za krzykliwymi tatuażami i woli mini tatuaż, który jest wykonywany w ukrytym miejscu. Gwiazdki, serduszka, ptaszki lub motylki na szyi lub za uchem to dobry pomysł na tatuaż zodiaku dla kobiety Byk.

Pomysły na tatuaż Gemini dla mężczyzn i kobiet

zodiak-tatuaż-bliźniaki-znak-kobieta-szyja-mężczyzna-przedramię-abstrakt

Bliźnięta są znane jako ludzie komunikatywni i ciekawi świata, którzy są zawsze otwarci na nowe pomysły. Symbol Bliźniąt może być używany jako mały tatuaż zodiaku lub zintegrowany z abstrakcyjnym tatuażem.

Tatuaż zodiaku Bliźnięta odzwierciedla pasje

zodiak tatuaż bliźniaki pasje symbole muzyka nuty kotwice

Tatuaże z nutami są idealnym rozwiązaniem dla bliźniaków, ponieważ cenią sobie kulturę i muzykę. Lekkie motywy, takie jak motyle, ptaki, pióra czy skrzydła oddają swobodę i pomysłowość przedstawicieli tego znaku zodiaku.

tatuaż zodiaku bliźniaki kolory muzyka

Bliźnięta zazwyczaj lubią niestandardowe projekty zaprojektowane specjalnie dla nich. Z twoim tatuażem powinien być motyw, który przywiązujesz dużą wagę do życia. Tatuaż bliźniaka może mieć również kilka akcentów kolorystycznych, jeśli poprawiają one wygląd. Na przykład tatuaże akwarelowe, które również wyglądają bardzo delikatnie i kobieco, są całkowicie modne.

Uzyskaj symbole raka na różnych częściach ciała

zodiak-tatuaz-raka-pomysly-symbol-nadgarstek-szyja-szpon-obcas

Dla osób ze znakami zodiaku raka istnieje niesamowita liczba opcji projektowania tatuaży. Możesz zrobić tatuaż z kraba lub ponieważ rak jest znakiem wodnym, możesz nawet zdecydować się na tatuaż wodny.

tatuaż zodiaku mężczyzn pęknięcia raka

Dzięki twardej skorupie krab jest chroniony w naturze, ale pod nim kryje się miękkie wnętrze. To samo dotyczy przedstawicieli znaku zodiaku. Z zewnątrz wyglądają surowo i poważnie, ale są szczególnie emocjonalne i romantyczne. Dlatego krab szczególnie dobrze reprezentuje osobowość tego znaku zodiaku.Mężczyźni zwykle wybierają większe, bardziej rzucające się w oczy wzory na plecach lub ramieniu.

Rodzina i przyjaciele jako wzory tatuaży zodiaku

tatuaż-zodiak

Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu w przypadku raka emocjonalnego. Dlatego często wybiera tatuaże z imionami lub datami urodzenia, które przypominają rodzinę, ukochaną osobę lub przyjaciół. Ponieważ Rak jest naprawdę wielkim romantykiem, chętnie zrobi sobie pasujący tatuaż ze swoim partnerem lub najlepszym przyjacielem.

Tatuaż zodiaku dla lwa

zodiak-tatuaz-lew-motyw-kobiety-kostka-wzrok-tatuaz

Leos to ekstrawertyczni ludzie, którzy lubią być w centrum uwagi. Emanują pasją i nieustraszonością, a bycie bezpośrednim jest jednym z ich największych atutów. Z tego powodu zwykły lub mały tatuaż zodiaku nie jest dla nich odpowiedni. Właściwy tatuaż powinien być wykonany w widocznym miejscu i zachwycać specjalnym wzorem.

Błyskotliwe tatuaże pasują do lwa

zodiak-tatuaż-lew-symbol-nadgarstek-lew-głowa-akwarela-powrót

Duże tatuaże z głowami lwów lub kreatywne interpretacje symbolu lwa dobrze pasują do osobowości lwa. Kolorowe, a nawet akwarelowe tatuaże podkreślają charakter tego znaku zodiaku. Ponieważ lew jest prawdziwym przywódcą i lojalnym przyjacielem, korona byłaby dla niego idealnym tatuażem – jest absolutnie godny tego królewskiego symbolu!

tatuaż zodiaku lew mandala głowa lwa

Ponieważ głowę lwa można doskonale przedstawić jako mandalę, tatuaże mandali są bardzo odpowiednie dla tego znaku zodiaku. Często lew przedstawiany jest razem ze słońcem ze względu na jego wielką moc. Dla mężczyzn plecy i ramię są odpowiednimi częściami ciała dla tego symbolu siły.

Mały znak dziewicy jako tatuaż

zodiak-tatuaż-dziewica-symbol-nadgarstek-szyja-małe-serduszka

Panna pracuje bardzo ciężko i jest prawdziwym perfekcjonistą. W przypadku tatuaży dotwork nie rysuje się ciągłych linii, ale wiele małych punktów jest ustawianych indywidualnie. Ponieważ technika ta wymaga szczególnej precyzji, jest idealna dla osób z tym znakiem zodiaku. Ponieważ Panna nie jest wielką fanką aktualnych trendów w projektowaniu tatuaży, prosty symbol zodiaku jest dla nich idealny. Można go schować pod włosami lub nawet użyć jako tatuaż na dłoni dla mężczyzn.

tatuaż zodiaku konstelacja panny przedramię

Oprócz symbolu zodiaku można również wytatuować odpowiednią konstelację. Ponieważ jest szczególnie subtelny i nie tak bardzo zauważalny, konstelacja jest idealna dla Panny. Dzięki metodzie dotwork ten tatuaż wygląda bardzo elegancko.

Tatuaże o osobistym znaczeniu dla Panny

zodiak-tatuaż-panna-mały-abstrakcyjny-subtelny-biały-tatuaż

Panna wybiera albo tatuaże o osobistym znaczeniu, albo abstrakcyjne motywy o prostych kształtach. Białe tatuaże są odpowiednie dla tego znaku zodiaku, ponieważ nie są tak zauważalne.

Pomysły na tatuaż zodiaku Wagi

zodiak-tatuaż-waga-wielokolorowe-naramienniki-nadgarstki-dwuczęściowe

Ludzie Wagi charakteryzują się wielką inteligencją i mogą być zainteresowani różnymi rzeczami. Przez większość czasu są spostrzegawczy i przywiązują dużą wagę do sprawiedliwości. W tym kontekście tatuaż Wagi odpowiada rzeczywistemu charakterowi osoby. Tatuaż zodiaku Waga powinien być estetyczny, a w przypadku kilku tatuaży tworzyć ogólny obraz.

tatuaż zodiaku waga przedramię geometryczne

Geometryczne wzory są bardzo odpowiednie dla tatuażu Libra, ponieważ wyglądają szczególnie stylowo i elegancko. W takim przypadku do delikatnego wzoru zalecany jest szary lub czarny tusz. Najlepszą częścią ciała do tego jest przedramię, ponieważ skutecznie inscenizuje tatuaż.

Motywy podróżne jako tatuaż na wagę

tatuaż zodiaku libra globus mandala motyw podróży przedramię

Zajęcia artystyczne, takie jak malarstwo lub muzyka, to tylko niektóre z ulubionych zajęć Wagi. Więc nie pomylisz się z projektami tatuaży w tych kierunkach! Kolejnym dobrym pomysłem na tatuaże dla Wagi są motywy podróżnicze.Globe, kompasy z punktami kardynalnymi i różne warianty mapy świata są idealne jako tatuaż na przedramieniu lub plecach.

Tatuaż zodiaku Skorpion

zodiak-tatuaż-skorpion-geometryczny-motywy-czarno-biały

Skorpion ma ambitną osobowość i dużą pewność siebie. Ma bardzo silną potrzebę odniesienia sukcesu we wszystkim, co robi i łatwo jest mu osiągnąć założone cele. Skorpion jako tatuaż mówi o sile i może być tatuowany w różnych interpretacjach.

tatuaż zodiaku skorpion z powrotem

Ważnymi cechami skorpiona są nogi i ogon. Może być zorientowany w różnych kierunkach lub zwinięty razem. Tatuaż skorpiona można doskonale połączyć z symbolami wody, ponieważ jest to znak wodny. Większość tatuaży zodiaku Skorpiona jest czarna, ale nie ma nic przeciwko kolorowej odmianie. Większe wzory są bardzo odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a popularną częścią ciała jest plecy. Taki tatuaż wygląda również bardzo estetycznie na nodze.

Pomysł na tatuaż dla Skorpiona

zodiak-tatuaż-skorpion-średnik-tatuaże-znaczenie-nadgarstek-stopa

Tatuaż skorpiona ma odzwierciedlać jego uczucia i charakter. Dlatego wybierane są zazwyczaj indywidualne motywy, które mają głęboki sens. Na przykład tatuaże z wypunktowaniem lub tak zwanym średnikiem nie są trendem w modzie, ale symbolizują wsparcie dla osób, które w przeszłości cierpiały na depresję.

Tatuaże dla znaku zodiaku Strzelec

zodiak-tatuaż-strzelec-znak-strzałka-szyja-nadgarstek-górne ramię-wewnątrz

Strzelec to kosmopolityczna osoba, która zawsze szuka nowych przygód i nowych sposobów na poznawanie otaczającego go świata. Tatuaże ze strzałkami reprezentują zarówno symbol znaku zodiaku, jak również odzwierciedlają jego bezpośredniość i siłę. Strzała może być pokazana z łukiem lub bez i ozdobiona różnymi symbolami.

zodiak tatuaż kobieta strzelec nadgarstek

Zamiast łuku i strzały mogą zrobić tatuaż prawdziwego Strzelca. Często Strzelec jest przedstawiany na koniu lub jak grecka bogini lub wojownik. Nadgarstek lub przedramię są odpowiednie do mniejszych projektów, podczas gdy plecy lub łopatka lepiej pasują do większych projektów.

Znak zodiaku Strzelec – wzory tatuaży dla wolności

tatuaż zodiaku strzelec pomysły mapa świata ptaki symbol wolności

Tatuaż zodiaku Strzelec ma służyć jako symbol i przedstawiać twojego wolnego ducha. Dlatego zalecane są tatuaże jednego lub więcej ptaków latających. A co powiesz na tatuaż, który pasuje do jego wewnętrznego podróżnika? Wszystkie mapy świata są do tego idealne – czy czarno-białe, czy kolorowe, zależy od Twojego gustu.

Tatuaż zodiaku Koziorożec z symbolem

zodiak-tatuaż-koziorożec-symbol-let-pierce-szyja-nadgarstek

Wytrwałość, nici i cierpliwość to cechy, które sprawiają, że Koziorożec jest bardzo stabilnym znakiem zodiaku. Ponieważ stąpa obiema nogami na ziemi i nie jest osobą impulsywną, mały tatuaż z symbolem zodiaku jest dla niego idealny.

Minimalistyczne tatuaże pasują do Koziorożca

zodiak-tatuaż-koziorożec-pomysły-filigran-minimalistyczny-czarno-biały

Tatuaż dla Koziorożca powinien mieć minimalistyczny design i być tak prosty, jak to tylko możliwe. Koziorożec szczególnie lubi motywy takie jak słońce i księżyc, małe geometryczne linie i figury w czerni i bieli jako tatuaż. Koziorożec jest również prawdziwym ekspertem w zarządzaniu czasem i sprawia, że ​​tatuaż z zegarem jest dla niego idealnym motywem!

Tatuaż zodiaku ryby małe ramię tatuaż pomysły na projekt tatuaż trendy 2019

Tatuaż zodiaku ryby z powrotem pomysły na tatuaż tatuaż projekt tatuaż trendy kobiet

Zodiac Tattoo Virgo Pomysły Małe Dotwork Tatuaż Nadgarstek Akwarele

Pomysły Na Tatuaż Zodiak Panna Tatuaż Mandala Tatuaż Na Rękach

Znak zodiaku tatuaż pomysły raka z powrotem tatuaż akwarele projekt tatuażu mały

Znak zodiaku tatuaż pomysły na raka ramię tatuaż projekt małe trendy tatuażu 2019

Tatuaż zodiaku lew z powrotem pomysły na tatuaż kobiety projekt tatuażu trendy tatuażu

Zodiac Tattoo Leo Forearm Tattoo Ideas Geographic Pattern Tattoo Trends

Tatuaże Zodiak Pomysły Na Tatuaż Na Ramieniu Strzałki Dot Work Tattootrends 2019

Tatuaż zodiaku strzelec pomysły tatuaż z powrotem ból tatuaż projekt ramię kobiety

Pomysły na tatuaż zodiaku Skorpion Foot Tattoo Ból Abstrakcyjny wzór tatuażu

Znak Zodiaku Pomysły na tatuaż Skorpion Pomysły na tatuaż na stopę Ból

Zodiac Tattoo Skorpion Akwarele Noga Tatuaż Kobiety Panda Tatuaż Trendy

Tatuaż zodiaku koziorożec tatuaż na ramię geometryczny wzór tatuaż trendy 2019 kobiet

Tatuaż zodiaku Koziorożec Tatuaż na ramieniu Geometryczny wzór Tattootrendsd

Tatuaż Zodiaku Koziorożec Powrót Pomysły na Tatuaż Róże Czarny Biały Tatuaż Trendy Kobiety

Tatuaż zodiaku taurus tatuaż na ramię pomysły mandala kwiat lotosu tatuaż małe kobiety

Tatuaż zodiaku Taurus ramię tatuaż pomysły na przedramię tatuaż projekt kobiety

Tatuaż zodiaku taurus tatuaż z powrotem mandala projekt tatuażu trendy tatuażu 2019

Tatuaż zodiaku libra ramię tatuaż maski pomysły wzory tatuaży trendy tatuażu 2019

Zodiac tattoo libra pomysły tatuaż na ramię mandala trendy tatuażu 2019 kobiet

Tatuaż Zodiaku Wodnik Plecy Tatuaż Akwarele Tattootrends 2019

Znak zodiaku tatuaż Gemini ramię tatuaż przedramię dotwork małe trendy tatuażu Tatuaż zodiaku bliźniaki z powrotem tatuaż pióra pomysły projekt tatuażu kobiet

Zodiac Tattoo Gemini Ramię Tattoo Design Pomysły Na Tatuaż w Stylu Japońskim Trendy

Tatuaż zodiaku ryby z powrotem pomysły na tatuaż projekt tatuażu trendy tatuażu 2019

Tatuaż znak zodiaku Pomysły Panna tatuaż na ramię Małe trendy tatuażu 2019