Pomysły na tatuaż

Game of Thrones Tattoo Designs – Najfajniejsze pomysły na tatuaż z kultowej serii

gra o tron ​​wzory tatuaży pomysły tatuaże kultowa seria emilia clarke smok powrót

Jeśli jesteś prawdziwym fanem serii Game of Thrones, po prostu musisz pokazać swoją miłość do postaci, których chcesz, za pomocą niesamowitego tatuażu Game of Thrones. Jest to dostępne w wielu fajnych projektach tatuaży, od House Sigils po samą Królową Smoków Khaleesi. W tym poście przedstawiamy kilka sugestii dotyczących tatuaży z serii HBO i serii książek „Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa George RR Martin wcześniej. Są one wyrażane przez fanów z odpowiednim tatuażem. Niewiele rzeczy jest lepszych niż tatuaż smoka lub wilkora. Niektórzy fani właśnie wyszli z tekstem „Valar Morghulis”, co oznacza „wszyscy ludzie muszą umrzeć”.

Świetne wzory tatuaży Game of Thrones

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria kolorowa głowa smoka

W następstwie manii Narnii i Hogwartu narodził się bardzo skomplikowany świat fantasy. To świat przemocy, sławy, wojny, pasji, tyranii i oczywiście smoków. Tak więc fascynujący wszechświat autora tworzy epicką telewizję i niesamowite projekty i pomysły tatuaży Game of Thrones.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria król ręka ramię w kolorze brązowego złota

Symbole są ważne dla wielu klanów w serii, a każda rodzina ma swoje własne insygnia i motto. Z tego powodu, jako wielbiciel bohaterów filmu, możesz również wytatuować sobie nim swoje ciało.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria głowa wilka starks cień wilk przedramię

Na przykład rodzina Starków walczy pod potężnym symbolem głowy wilkora i dzieli się swoim hasłem „Nadchodzi zima” w programie telewizyjnym. „Valar morgulis” – „Wszyscy ludzie muszą umrzeć” to kolejna legendarna fraza, która jeszcze mocniej zostałaby wyryta na twojej skórze.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria król jon snow

Więc każdy fan serialu ma postać, z którą może się identyfikować. Na przykład, jeśli jesteś mądrym facetem, takim jak Tyron Lannister, lub samotnym wilkiem, takim jak Jon Snow, możesz uzyskać taki tatuaż z Gry o Tron. Portret jednej z tych postaci dumnie deklaruje Twoją lojalność i, co najważniejsze, sprawia, że ​​wyglądasz naprawdę fajnie.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria raabe

Tatuaż Game of Thrones to nie tylko powód do przyjaźni fanów, ale także wygląda majestatycznie. Stempluj się potężnymi stworzeniami, cytatami w alfabecie gotyckim lub przedstawieniem słynnego Żelaznego Tronu.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria tyron lannister żart rysunek

Możesz także nadać tym obrazom ironiczny zwrot, wybierając krytyczny żart jako wersję swojej ulubionej postaci lub lokalizacji. Fani natychmiast rozpoznają tatuaż Game of Thrones, podczas gdy wszyscy inni są po prostu podekscytowani sztuką.

Tatuaż Game of Thrones dla kobiet

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaż kultowa seria nasza jest furia

Jeśli chodzi o tatuaże zrodzone z programów telewizyjnych, trudno byłoby znaleźć bardziej popularny wybór niż potężna Game of Thrones. Od rozbrykanych lwów Lannister House po pełne portrety budzącej grozę Daenerys Targaryen, GOT zainspirował mnóstwo unikalnych i kreatywnych projektów od fanów z całego świata.

gra o tron ​​wzory tatuaży pomysły tatuaże kultowa seria Sophie Turner ramię cień wilk głowa wilka silna

Sophie Turner, aka Sansa Stark, również wywołała ostatnio poruszenie wśród fanów kultowej serii. Mianowicie, zadebiutowała nowym tatuażem inspirowanym GOT, który początkowo był uważany za psucie. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ upiera się, że jej nowa sztuka ciała nie ma nic wspólnego z tym, co nadchodzi w ostatnim sezonie przebojowego serialu HBO.

gra o tron ​​wzory tatuaży pomysły tatuaże kultowa seria emilia clarke smok babys.jpg

gra o tron ​​wzory tatuaży pomysły tatuaże kultowa seria smoki dzieci ramię

gra o tron ​​wzory tatuaży pomysły tatuaże kultowa seria smoki dzieci ramię

Emilia Clarke również uhonorowała swoją rolę Daenerys Targaryen w szczególny i trwały sposób. Aktorka zrobiła sobie nowy tatuaż na nadgarstku z trio latających smoków.

gra o tron ​​wzory tatuaży fajne pomysły tatuaże kultowa seria przeżyłem tysiąc żyć spruch mam

Obecnie istnieją tysiące wspaniałych projektów GOT. Do wyboru jest wiele elementów, które nam się podobały, reprezentując jak najwięcej różnych stylów twórczych. Lannisterowie mogą być najbogatszą rodziną w 7 Królestwach, ale jeśli Starkowie sprzedają Lienz na projekt swojej flagi, nowa rodzina może być na czele. Logo głowy wilka jest zdecydowanie najpopularniejszym tatuażem Game of Thrones, jaki można znaleźć.

Gra o tron ​​tatuaż prosty herb symbole zwierzęta czterech domów

Tatuaż Game of Thrones z napisem nadgarstek wewnątrz śmierci

Ramię tatuażu Game of Thrones wewnątrz miecza z napisem

Gra o tron ​​tatuaż ręka królowych kwiatów

Game of Thrones tatuaż kobieta smocza klatka piersiowa

Game of Thrones tatuaż kobieta noga Daenaerys smocze róże

Game of Thrones tatuaż nogi smoka i kształt serca wilka

Tatuaż na ramieniu głowa smoka Game of Thrones man

Game of Thrones Tattoo Czerwony trójgłowy smok