Pomysły na tatuaż

Eleganckie motywy tatuażu dla kręgosłupa o szczególnym uroku

Motywy tatuażu-kręgosłup-kobieta-napis-wzdłuż-lotosu

Istnieje wiele części ciała, które idealnie nadają się do tatuażu. Jeśli chcesz mieć szczególnie kobiecy i elegancki tatuaż, powinieneś wybrać tatuaż wzdłuż kręgosłupa. Te tatuaże wyglądają jednocześnie subtelnie i przyciągają wzrok, a także mogą zostać przekształcone w prawdziwe dzieła sztuki. Tatuaż jest widoczny tylko w letniej sukience bez pleców lub na plaży. Tutaj zebraliśmy kilka świetnych przykładów motywów tatuażu, które są idealne dla kręgosłupa.

Czy tatuaż na kręgosłupie boli??

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-joga-lotos-razem

Wielu uważa, że ​​tatuaż wzdłuż kręgosłupa może być bardzo bolesny, a nawet niebezpieczny. Jednak inni, którzy mieli dużo tatuaży i mogą coś zmienić, twierdzą, że nie było tak źle, jak im się wydawało. Każdy jest inny i ma inny próg bólu.

Zasadniczo tkanka tłuszczowa łagodzi ból. Nakłuwanie tatuaży jest szczególnie bolesne w obszarach o wielu nerwach, mięśniach i ścięgnach, takich jak nadgarstki i stopy. Części ciała, które mają słabe nerwy, takie jak uda i ramiona, są mniej bolesne. Ponieważ szczególnie duża liczba nerwów spotyka się wzdłuż kręgosłupa, można spodziewać się silnego bólu. Ale jeśli pójdziesz do salonu tatuażu bez żadnych oczekiwań, możesz być mile zaskoczony. Skoncentruj się na oddychaniu. Pomoże Ci to uporać się z bólem.

Motywy tatuażu na kręgosłup – napis

Tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-napis-powiedzenie

Pionowe napisy wzdłuż kręgosłupa są uważane za szczególnie delikatny kobiecy tatuaż. Ta część ciała jest idealna, jeśli chcesz mieć wytatuowane osobiste powiedzenie, które nie jest przeznaczone dla publiczności. Powiedzenie może być nieco dłuższe i rozciągać się od szyi do kości ogonowej.

Tatuaż Victorii Beckham wzdłuż kręgosłupa

tatuaż-motywy-kręgosłup-hebrajski-cytat-wiktoria-beckham

Bardzo ciekawe są tatuaże w starożytnych językach, takich jak hebrajski, sanskryt, łacina, grecki, chiński itp. Znaki i symbole nadają tatuażowi tajemniczego uroku. Victoria Beckham ma hebrajski napis na kręgosłupie, który David miał również tatuaż na ramieniu. W tłumaczeniu napis oznacza: „Jestem moim kochankiem, mój kochanek jest mój”.

Mówienie w sanskrycie

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-skrzydła-motyla-napis-sanskryt

Na zdjęciu widać tatuaż na plecach Dawn Richarda. Zasłynęła jako wokalistka w zespole Danity Cane. Najpierw miała wytatuowane na kręgosłupie sanskryckie zdanie. Następnie pojawiły się skrzydła anioła, motyla i ważki połączone w wzór tatuażu. Powinny symbolizować lot lub wolność. Misterny tatuaż trwał dwie 10-godzinne sesje.

chińskie znaki

Motywy tatuażu kręgosłup-kobiety-chińskie-postacie

Ozdobne chińskie znaki wzdłuż kręgosłupa są niezwykle popularne. Należy jednak starannie dobierać postacie i mieć absolutną pewność, co nas użądli. Większość terminów ma niezliczone znaczenia lub kilka możliwych tłumaczeń w języku niemieckim. Aby być wyjątkowym, wiele z nich musi składać się z dwóch lub więcej postaci. Więc wiele może się nie udać z twoimi staraniami.

cyfry rzymskie

tatuaż-motywy-kręgosłupa-kobiety-rzymskie-liczby

Jeśli chcesz wytatuować sobie randkę, możesz użyć cyfr rzymskich. Tatuaż może oznaczać wszystko – daty urodzenia dzieci, daty śmierci bliskich, dzień ślubu itp. Istnieje wiele konwerterów online, które potrafią zamienić liczby rzymskie na znane nam cyfry 0-9 i odwrotnie.

Biomechaniczny tatuaż z efektem 3D

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-biomechanika-3d

Tatuaże biomechaniczne zdecydowanie przyciągają wzrok. Motywy tatuażu, takie jak rurki, węże i części do robotów są popularne wśród mężczyzn, ale tutaj widzimy ładny przykład tego, jak taki tatuaż może wyglądać na kobietach. Efekt trójwymiarowości sprawia, że ​​motyw wygląda bardzo realistycznie.

Wąs kwiatów

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-kwiat-róża-wygląd-akwarela

Kwiaty zawsze fascynują nas blaskiem koloru i filigranową strukturą. A kobiety lubią ozdabiać się kwiatami. Nosisz kwiaty we włosach, wybierasz sukienki z kwiecistych materiałów… Kwiaty są zawsze popularnym motywem tatuażu i pasują do każdej części ciała. Wspaniale wyglądają wijące się wzdłuż kręgosłupa wąsy kwiatów.

 Fazy ​​księżyca

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-fazy-księżyca

Księżyc jako tajemniczy towarzysz ziemi fascynował ludzi od tysięcy lat. Wpływa nie tylko na pływy. Wielu uważa, że ​​księżyc może również wpływać na nasze zdrowie lub zachowanie. Dlatego księżyc zawsze był głębokim obrazem symbolicznym i ma wiele znaczeń. W starożytnej Grecji i Chinach księżyc był uważany za symbol kobiecości. Księżycowy tatuaż może nadal oznaczać magię, sny lub ciemną stronę. Fazy ​​księżyca symbolizują czas, cykl narodzin, dorosłość, starość i śmierć oraz nieustanną odnowę, nieśmiertelność i wieczność.

strzałka

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-strzałka-dekoracyjna

Tatuaże ze strzałkami są teraz bardzo modne. To nie tylko proste motywy tatuażu, ale także symbol wewnętrznej siły. Pojedyncza wytatuowana strzała oznacza ochronę przed nieszczęściem.

Plemienne motywy tatuażu 

tatuaż-motywy-kręgosłupa-kobiety-plemienne-indyjskie-strzały

Tatuaże ze strzałami są integralną częścią indyjskiej kultury od niezliczonych pokoleń. Dwie strzałki, których czubki są skierowane w przeciwnych kierunkach, symbolizują ducha wojowniczego.

Wzory tatuaży jogi dla kręgosłupa

tatuaż-motywy-kręgosłup-kobiety-joga-lotos

Czasami pasja do jogi dostaje się pod skórę. W filozofii jogi istnieje wiele symboli, które mają głębokie znaczenie i mogą być doskonale uwiecznione jako tatuaże na skórze. Symbole pionowe, takie jak Unalome lub God Ganesha, są idealne do tego miejsca. Ale możesz też połączyć kilka symboli buddyjskich w jednym projekcie tatuażu. W centrum (pomiędzy łopatkami) może znajdować się kwiat lotosu lub mandala.

Siedem czakr

tatuaż-wzory-kręgosłup-kobiety-joga-czakry-symbole

System jogi z siedmioma czakrami jest znany na całym świecie. Siedem centrów energetycznych rozmieszczonych jest wzdłuż kręgosłupa od kości ogonowej do czubka głowy. Przypisuje im się kolor, emocje i określone narządy. Czakry są w ciągłym ruchu obrotowym i mają wpływ na nasze samopoczucie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. Energia w ciele powinna płynąć swobodnie i być zharmonizowana w poszczególnych czakrach. Ten tatuaż nie jest tak popularny jak chińskie znaki i jest bardziej odpowiedni dla zaawansowanego jogina.

Czy masz już na myśli ulubionego? Dowiedz się więcej o znaczeniu motywów tatuażu i przejdź do studia tatuażu!