Pomysły na rękodzieło

Twórz wachlarze do oryginalnej dekoracji na różne okazje

majsterkowicza dekoracja-czerwono-niebiesko-żółto-imprezowa-projekt

Chcesz zdobyć fanów? Wtedy prawdopodobnie już rozpoznałeś różne cele, do których możesz używać przedmiotów. Idealnie nadaje się nie tylko do ochłodzenia się w upalny letni dzień. Często wykorzystywana jest również w celach dekoracyjnych, m.in. w formie girlandy do dekoracji na przyjęcia, do dekoracji romantycznego wesela czy do uatrakcyjnienia opakowania prezentów. Niezależnie od tego, do czego chcesz użyć swojego wentylatora, mamy kilka wskazówek, jak to zrobić Fani majsterkowania zebrane, aby Ci pomóc i zainspirować.

Stwórz fanów na imprezę

Fan-Tinker-girlanda-inspiracja-dekoracja-imprezowa-atmosfera

Możesz także złożyć wachlarze, aby udekorować nimi przyjęcie. Dostępne są tu różne opcje. Z jednej strony można stosować różne materiały. Jednak do dekoracji imprezowych zwykle używa się mocnego papieru. Z drugiej strony możesz również sam wybrać kształt. Możesz zaprojektować klasyczny, półokrągły kształt i powiesić wentylatory lub zrobić je okrągłe, jeśli robisz wentylatory.

Zrób girlandę dla fanów

Fan-Tinker-girlanda-dekoracja-imprezowa-zrób-to-sam-instrukcje

Ta girlanda składa się z przegródek w różnych kolorach i rozmiarach, które są ze sobą sklejone. Tworzą trójkątne wentylatory. Większe przedziały są następnie przebijane z jednej strony i przez te otwory przeciągany jest sznurek. Z ich pomocą możesz teraz powiesić girlandy wachlarzy, jak chcesz. Możesz też zrobić więcej fanów i zrobić kilka girland.

Zrób fanów na drinki

wentylator-majstruje-napoje-mieszadło-proste-drewniane-szaszłyki

Ten pomysł na imprezową dekorację z przegródek również uważamy za bardzo uroczy. Są to mieszadełka do napojów, dzięki którym znacznie szybciej rozpoznasz własną szklankę. Poniżej mamy krótki przewodnik, jak zrobić te wentylatory. Wykonuje się je naprawdę bardzo szybko. Przygotuj klej, papier i szaszłyki do szaszłyków.

Stwórz swój własny dekoracyjny wachlarz

fan-majstrować-kolorowe-kolory-papier-różowy-

Ponieważ proste krawędzie wentylatora są dość nudne, możesz je trochę zmienić. Po złożeniu papieru na wachlarz jak akordeon, zaokrąglij jeden z boków nożyczkami. Druga strona nie musi być kształtowana, ponieważ nie będzie widoczna. W końcu papier powinien wyglądać jak zdjęcie.

Papier dziurkowany

fan-majster-punch-papier-impreza-napój-dekoracja

Ozdoby na napoje będą wyglądać jeszcze ładniej, jeśli uderzysz je tak, jak pokazano. Zamiast okrągłych otworów możesz wybrać dowolny inny wzór. Oczywiście do tego potrzebny jest również odpowiedni cios. Jak widzisz, możesz puścić wodze fantazji, gdy majstrujesz i projektujesz fanów.

Fani papieru do majsterkowania

fan-majster-zrób-to-poradnik-sklejania-kebab-szaszłyk-świętuj-udekoruj

Następnie włóż drewniany szpikulec przez dolny otwór. Ten na początku będzie odstawał prosto. Teraz górna i dolna część szpikulca są pokryte klejem. Najlepiej używać kleju w płynie, ponieważ trwa dłużej i lepiej się utrwala. Teraz rozsuń wentylator i przyklej obie strony do szpikulca. Pozwól klejowi wyschnąć i możesz zrobić następny wachlarz. Możesz zrobić słomki w ten sam sposób.

Zrób wentylator na wesele

druciarz fan ślub-pomysł-romantyczny-beżowy-dziurki

Nie tylko wesela w stylu vintage są idealne do wykorzystania fanów jako dekoracji. Zasadniczo radzą sobie bardzo dobrze na każdy temat, zapewniają romans, a tym samym emanują przyjemną atmosferą. Jeśli nie chcesz robić girlandy z półkolistych wachlarzy, polecamy okrągłe warianty na wesele. Jakoś mają bardziej odpowiedni urok.

Dekoracja ścienna na wesele

Fan druciarz ślub-dekoracja ścienna-pomysł-romantyczny-łososiowy-kolor-różowy-miętowo-zielony

Twórz wachlarze w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach iz dowolnym wzorem. Gotowe kopie można następnie powiesić na dowolnej ścianie. Pozwala to wyróżnić określony obszar podczas odbioru. Odpowiedni jest stół deserowy, jak w tym przykładzie, lub stół młodej pary. Tak czy inaczej, gwarantowana jest atrakcyjna, przyciągająca wzrok!

Wentylator tworzy tkaninę

Wentylator majsterkować ozdobić-poślubić-białą-tkaninę-drewno-bukiet ślubny

Oczywiście wachlarz może również służyć jako dodatek dla panny młodej lub stanowić pojedynczy element dekoracji. Użyj go, aby podświetlić obszar księgi gości lub innego stolika bocznego. W tym przypadku możesz również zrobić wachlarz z tkaniny, ale jest to trochę bardziej skomplikowane. Dzieje się tak, ponieważ potrzebujesz drewnianych patyczków, które spinasz z jednej strony w taki sposób, aby można je było przesuwać. W stanie rozłożonym mierzysz następnie niezbędny rozmiar tkaniny. Przyklej wycięty materiał do prętów.

Program weselny

zrobić fanom oryginalny-pomysł-menu-projekt-program-gości

Ale to nie wszystko, co można uzyskać, robiąc fanów ślubu. Co myślisz o tym pomyśle? Poszczególne przedmioty mają na celu przekazanie gościom informacji o weselu, w tym fotografa, druhny i ​​inne rzeczy. Możesz również zaprojektować menu w ten sam sposób lub stworzyć indywidualny projekt dla każdego gościa. To jednocześnie Twój prezent.

Fan jako prezent

fan-tinker-złoty-mobilny-pomysł-miętowy-zielony-różowy

Jeśli nadal nie byliśmy przekonani do pozytywnej strony tematów, to z tym pomysłem na pewno się uda. Możesz tworzyć fanów i używać ich do tworzenia wyjątkowych telefonów komórkowych. Atrakcyjna dekoracja nadaje się do aranżacji pokoju dziecięcego lub jako prezent. Ponieważ jest domowej roboty, będzie miał szczególną wartość dla odbiorcy.

Instrukcje dla fanów majsterkowania

fan-majsterkujący-mobilny-kije-instrukcje-zrób-zrób-to-łatwe

Pracujesz w górę dla tego telefonu komórkowego od góry do dołu. Zawiąż wystarczająco długi sznurek, aby powiesić go na sześciu kolejnych. Przeciągasz te sześć przez wybrane przez siebie słomki, aby dodać kolor do telefonu komórkowego. Po tym pierwszym rzędzie możesz również zrobić pierwszy, okrągły wachlarz. Dostaje dziury, przez które ponownie przeciągasz sznurek. Potem znowu kolej na słomki, potem wachlarz, znowu słomki i na końcu zwiąż sznurek na dole. Zapraszamy również do dodania pomponów.

Fani majsterkowania z dziećmi

Fan-majstruje-tęcza-dzieci-pomysł-kolorowe-kije do lodów

Czy Twoje dzieci uwielbiają robić rękodzieło i chciałbyś ponownie stworzyć coś razem? Więc przedmioty są naprawdę dobrze dopasowane, nie sądzisz? Jeśli zaplanowałeś urodziny dziecka, Twoje pociechy mogą również majstrować przy wentylatorze przy dekoracji. W zależności od wieku dziecka, kwota pomocy, jakiej będziesz potrzebować, będzie się różnić. Potrzebny będzie papier, farby wodne, patyczki do lodów i nit.

Po prostu majsterkuj

Fan-majster-dzieci-zabawy-praca-lody w patyczkach-wodne-farby

Przede wszystkim należy użyć nitu, aby połączyć ze sobą patyczki do lodów. To twoja praca, ponieważ w każdym pniu trzeba wywiercić otwór. Możesz teraz użyć rozłożonej ramki wachlarza jako szablonu i narysować kształt na białej kartce papieru. Twoje dziecko może to pokolorować w dowolny sposób. Następnie kształt jest wycinany i przyklejany do patyczków do lodów.

Zrób fanów z papieru

wachlarz-majstruje-rozeta-dekoracja-ściany-propozycja-okrągły-kształt-klej

Aby okrągły wachlarz nie wyglądał na zbyt rozciągnięty, tj. miał ładny kształt. Jest zwykle projektowany z kilku elementów. Mogą być monochromatyczne lub mieć ten sam wzór lub można je wybrać w inny sposób, aby stworzyć pstrokaty, okrągły wachlarz w patchworku. Tak czy inaczej instrukcje są takie same.

Okrągły wentylator

fan-majsterkowanie-w kratkę-karton-okrągły-czarno-biały

Wybierz długość papieru w zależności od średnicy, którą chcesz uzyskać dla wentylatora. Po złożeniu jak akordeon, złóż go ponownie na środku. Aby móc majstrować przy okrągłym wachlarzu, potrzebujesz trzech takich elementów. Sklej je razem, jak pokazano, a gdy klej wyschnie, delikatnie je rozsuń. Sklej oba końce w ten sam sposób i masz okrągły wachlarz.

Zrób fanów z piór

wachlarz-macierzy-farbowanie-jedzenia-pióra-białe-koloryzator-różowy-suszenie

Aby móc majstrować przy takim wentylatorze, potrzebna jest dowolna rama, którą można kupić lub wykonać samodzielnie z drewna. Dużo jest też białych, sztucznych piór. dowolny barwnik spożywczy i pistolet do klejenia na gorąco. Pióra są najpierw barwione na wybrany kolor. Tutaj wybrano kolor czerwony, aby uzyskać różowy wynik. Ale możesz też wybrać inny kolor.

Przyklej pióra

wachlarz-majstruje-pióra-klej-gorący klej pistolet-złota-rama

Ponieważ pióra są jeszcze mokre, należy je najpierw wysuszyć. Odbywa się to przez noc lub natychmiast za pomocą suszarki do włosów. Przykryj pióra dowolnym sitkiem i wysusz je przez otwory. Gdy pióra wyschną, możesz zrobić wachlarz. W tym celu równomiernie rozłóż sprężyny na ramie i przyklej je pistoletem do klejenia na gorąco. Upewnij się, że nie ma dziur.

Wentylator w kolorze białym i różowym

Fan-majstruje-oryginalny-romantyczny-pomysł-majstrowanie-instrukcje-szlachetna-dekoracja

Po kilku rzędach możesz kontynuować z różnokolorowymi piórami. Możesz w ten sposób zaprojektować tęczowy wachlarz lub wymyślić inne wzory. Kiedy skończysz majstrować przy wentylatorze, możesz go użyć do udekorowania dowolnej ściany. Ten pomysł świetnie nadaje się również na prezent.