Pomysły na rękodzieło

Stwórz konia hobby do ekscytujących zabaw dla dzieci — 4 krótkie instrukcje

Hobby końskie majsterkowanie -sielen-instrukcje-wełniane skarpetki-grzywy-konie-przędza-guziki

Dzieci są zawsze ciekawe i gotowe na nowe ekscytujące gry. Aby się nie nudzić, zawsze potrzebne są pomysłowe pomysły. Można je osiągnąć w najlepszy możliwy sposób w ciągu kilku minut, ponieważ dzieci mogą być dość denerwujące i niecierpliwe. W takich przypadkach lub nawet wtedy, gdy ogród lub dom jest za mały dla prawdziwego konia, oferujemy 4 instrukcje, jak szybko stworzyć wspaniały dom z dostępnymi materiałami Majstrować z koniem Móc.

Konik majsterkowicza – 4 proste instrukcje

Hobby końskie majsterkowanie -sielen-instrukcje-wełniane-skarpetki-materiały-szycie

Procedura dla pierwszych trzech instrukcji jest bardzo podobna. Oprócz sztyftu przydałby się również wypełniacz, skrawki materiału, nici, nitka z igłą, jakie guziki lub nity, podstawowa wiedza na temat szycia i oczywiście maszyna do szycia, aby produkt nie rozpadał się za pierwszym razem czas, w którym grasz. Poszukaj tkanin w dowolnym kolorze w zależności od tego, czy zabawka jest dla dziewczynek, czy dla chłopców.

Zrób konia hobbystycznego z wełnianych skarpet – szybkie instrukcje

Hobby konia druciarz-sielen-instrukcje-wełniane-skarpetki-grzywy-wełna-przędza

Koń hobby jest szczególnie zabawny i uroczy, jeśli stworzysz go z wełnianej skarpety. Jeśli to możliwe, weź parę skarpet męskich w rozmiarze 43-44, aby koń był wystarczająco duży. Następnie uformuj grzywę konia w okolicy pięty, a następnie w górę w kierunku opaski. Wykonana jest z przędzy pasującej do wełnianej skarpety – z wełny, jeśli zawiążesz nić na rozciąganie.

Koń hobby Tinker – kantar z dzwonkiem i guzikami na oczy

Hobby koński majsterkowicz-sielen-instrukcje-wełniane skarpetki-guziki-oczy-śmieszne

Oczy wykonane z guzików – większy i mniejszy czarny umieszczony pośrodku dla źrenicy. Za pomocą igły i nici robisz koński pysk. Uśmiech z pewnością sprawi, że zabawka będzie wyglądać bardziej przyjaźnie. Tam możesz rozwinąć swoją kreatywność i odtworzyć zabawny wyraz twarzy.

Tinker kreatywny koń hobby – grzywa wykonana z wełnianej przędzy 

Hobby koń druciarz-sielen-instrukcje-wełniana skarpeta-uchwyty dla koni-uszy

Wystarczy wyciąć z filcu typowe końskie uszy w charakterystyczny kształt liścia. Użyj jaśniejszego materiału do części wewnętrznej niż do części zewnętrznej. Zamocuj igłą i nitką w odpowiednich miejscach po obu stronach głowy konia. Robią kantar i smycz z pasków skóry. Możesz używać ich w różnych kolorach i ozdobić dzwonkiem itp., jeśli chcesz.

Zrób konia hobbystycznego i przywiąż go mocno do kija

Hobby-koń-majstrowie-sielen-instrukcje-wełniane-skarpetki-krawat-koń

Kiedy głowa konia jest wykończona wszystkimi szczegółami, takimi jak uszy, oczy, końska grzywa, wypełnia się ją wypełniaczem. Przed nałożeniem go na wędkę, warto przymocować bufor na końcu wędki, aby nie wyszedł przez skarpetę i go nie rozerwał. Do tego nadaje się kulka wykonana ze styropianu lub waty, która jest przymocowana z jednej strony pręta. Najpierw przymocuj skarpetkę na samym dole klejem, a następnie zwiąż ozdobnie sznurkiem.

Tinker koń hobby – kucyk DIY

Hobby-konik-majtek-sielen-instrukcje-kucyk-rzesy-welur

Możesz ponownie zrobić konia hobby z kucyka z tkaniny i przędzy. Kucyk ma jednak cechy szczególne, takie jak brązowe niuanse sierści, długa, krzaczasta grzywa, wyraźnie jaśniejsza od koloru ciała, a także długie, gęste rzęsy. Aby to odtworzyć, warto zaopatrzyć się w brązową tkaninę imitującą zamsz lub welur.

Koń hobby Tinker Pony – Instrukcje

Hobby-koń-macierzyciel-sielen-instrukcje-kucyk-brąz-tkanina-szycie

Najpierw utwórz wzór na głowę i uszy. Wszystkie części powinny być symetryczne i zszyte stroną wewnętrzną na zewnątrz. Najpierw zrób jedną stronę, potem drugą, a na koniec połącz obie. Trzymaj grzywę konia na miejscu, łącząc dwie połówki.

Zrób uroczego konia hobby – bujną grzywę konia wykonaną z przędzy i dużych rzęs

Hobby-koń-majstrowie-sielen-instrukcje-kucyk-grzywa-przędza-zrób to sam

Nie zapomnij umieścić bufora na czubku kija. Smycz dla konia robisz ze skórzanych pasków lub wstążek. Na koniec napraw rzęsy. Wyglądają uroczo pod gęstą grzywą konia, więc poszukaj odpowiedniego miejsca, wszystko jest gotowe.

Zrób sam kilka koni hobby do towarzyskich gier dla dzieci

Hobby-koń-macierzyciel-sielen-instrukcje-kucyk-brązowa-przędza

Sensowne jest majstrowanie przy dwóch lub więcej koniach hobbystycznych, a tym samym przygotowanie do gier grupowych. To także fajny pomysł na garden party lub dziecięce przyjęcie urodzinowe, gdy spodziewasz się małych dzieci. Zaplanuj także, aby maluchy biegały i skakały, ponieważ jest to po prostu część gier jeździeckich i rycerskich.

Koń hobbystyczny jednorożca Tinker – instrukcje

Hobby-koń-majstruje-sielen-instrukcje-jednorożec-biały-fioletowy

Która mała dziewczynka nie marzy o posiadaniu kucyka lub jednorożca? Zrealizuj to życzenie przy niewielkim wysiłku i zrób je jako prezent lub tylko dla swojego dziecka. Typowy dla jednorożca jest śnieżnobiały kolor futra przeniesiony z kreskówek – końska grzywa w odcieniach błękitu, fioletu i różu. Co najważniejsze, domowy koń hobbystyczny powinien wyglądać uroczo, delikatnie i miękko – zupełnie jak z bajki.

Zdobądź puszyste tkaniny dla swojego konia hobbystycznego – Polar

Hobby-koń-majstruje-sielen-instrukcje-jednorożec-tkanina-polar

Zaopatrz się w bardzo miękkie lub lekko puszyste tkaniny w odpowiednich kolorach. Do tego celu doskonale nadają się tkaniny polarowe, które są bardzo miękkie i puszyste, a jednocześnie bardzo łatwe w obróbce. Wkrótce zacznij tworzyć wzór, następnie zszyj części razem przednią stroną, wypełnij watą, dodaj patyczek z buforem i utrwal różowo-fioletową grzywę. Na koniec przymocuj rzęsy i zawiąż różową satynową wstążką w miejscu, gdzie kończy się materiał.

Stwórz wzór i zrób konia hobby

Hobby-koń-majstrować-instrukcje-jednorożec-szablon-wzór

Zrób konia hobby – wypełnij go watą

Hobby-koń-druciarz-sielen-instrukcje-jednorożec-biała-bawełna

Tinker kolorowa grzywa dla ładnego konia hobby

Hobby-koń-majstruje-sielen-instrukcje-jednorożec-szycie-koń-grzywa-polar

Hobby koń z rogiem – jednorożec majsterkowicz 

Hobby-koń-majstruje-sielen-instrukcje-jednorożec-wełniana-końska grzywa

Zrób sobie pięknego jednorożca 

Hobby-koń-majstruje-sielen-instrukcje-jednorożec-białe rzęsy-końska grzywa

Jeden z makaronu do pływania Koń hobbystyczny majsterkowicza – 10-minutowe instrukcje

Hobby koń-majtek-sielen-instrukcje-pływanie makaronu-wiggle-oczy-śmieszne

Możesz zrobić super łatwego majsterkowicza z makaronu pływackiego w mniej niż 10 minut. Zdobądź klej, który nie zawiera acetonu i nie rozpuszcza piany, a także sznurek, filc i szczególnie puszysty do końskiej grzywy. Zachęcamy do korzystania z tych googlych oczu, aby uzyskać zabawny dotyk.

Super łatwe Tinkerować konia hobby i dekorować kreatywnie – z wyłupiastymi oczami

Hobby-koń- majsterkowicz-sielen-instrukcje-pływanie z makaronem-zrób-to-łatwe

Zegnij górną część makaronu basenowego i zwiąż go sznurkiem – tak powstaje głowa konia. Linkę zostawiasz trochę dłużej i służy ona jako smycz dla konia. Następnie weź ze sobą zabawne wytrzeszczone oczy, uszy po obu stronach i końską grzywę, którą wcześniej wycięłaś z filcu lub puszystej tkaniny i przygotowałaś. A kreatywny koń hobbystyczny jest gotowy, z którym do pewnego stopnia można nim również bawić się w wodzie.

* Zrób konia hobbystycznego z wełnianych skarpet – instrukcje od Jasnoniebieski szary

* Hobby konia majsterkowicza – instrukcje kucyka od Piękny nieporządek

* Hobby koń majsterkowicz – instrukcje jednorożca od Żyj tym. Kocham to. Zrób to.