Pomysły na rękodzieło

Pieniądze składane serca – 3 instrukcje i różne pomysły

pieniądze-fold-serce-kwiat-3d-efekt

Prezenty pieniężne są zwykle bardzo mocne na weselach, ale urodzinowe dzieci również nie mogą się doczekać. Aby Twój prezent w postaci pieniędzy nie wyglądał zbyt bezosobowo, możesz kreatywnie złożyć banknoty. Dostępne są tu różne kształty – sukienka, koszula, kwiatek, motylek, rybka i oczywiście serce. Serce ma jeden z najprostszych kształtów, który można łatwo wykonać z papieru. Dzisiaj pokażemy Wam kilka prostych poradników na ten temat Pieniądze składane serce, które nadają się również dla początkujących w sztuce origami. Profesjonaliści mogą wypróbować technikę składania serca 3D.

Pieniądze składane serca – Najpierw z papierem jako test

pieniądze-fold-serce-czerwony-papier-próbka

Składanie pieniędzy wymaga nie tylko banknotu, ale także odrobiny czasu i cierpliwości. Jeśli wybrałeś już projekt serca, byłoby lepiej, gdybyś najpierw wypróbował go z papierem. Jest to szczególnie zalecane, jeśli jesteś początkującym w sztuce origami. Technikę składania można opanować za pomocą kilku ćwiczeń.

Składane serce z pieniędzmi – instrukcje z banknotem 10 euro

pieniądze krotnie serce 10 euro banknot proste instrukcje

Ten przewodnik jest bardzo prosty i odpowiedni również dla początkujących. Połóż przed sobą płaski rachunek o wartości 10 euro. Złóż rachunek przez środek – prawą krawędź w lewo. Ponownie rozłóż dziób i umieść go tak, aby ostre załamanie skierowane było do góry. Następnie złóż ponownie każdą z dwóch połówek na środku.

Zarabianie prezentów na urodziny – 15 pomysłów na majsterkowanie

Tinker money cards – kreatywne pomysły na każdą okazję wraz z instrukcjami

Złóż kwiat z banknotu – instrukcje i pomysły na kwiaty pieniędzy

Instrukcje składania krok po kroku

Pieniądze składane instrukcje serca-10 banknotów euro

Odwróć rachunek. Złóż zewnętrzne końce do góry, aby górna część serca stała się widoczna. Teraz złóż górną krawędź w dół. Otwórz zewnętrzne końce na linii zagięcia i spłaszcz do środka. Wreszcie zaokrąglij krawędzie do wewnątrz.

prosty przewodnik dla początkujących

pieniądze-foldery-serce-instrukcje-pieniądze-prezent-ślub-50-euro

Tak powinno teraz wyglądać twoje serce z pieniędzmi. Możesz go użyć do urozmaicenia różnych prezentów, a także bukietów i kartek. Im większy rachunek, tym większe będzie twoje serce.

Moneta bonusowa 

pieniądze-fold-serce-10-euro-banknot-moneta

Jeśli odważysz się spróbować bardziej skomplikowanej techniki składania z efektem 3D, możesz również dołączyć małą monetę do serca z pieniędzmi.

Złóż profesjonalne serce 3D

pieniądze-fold-serce-czerwony-papier

Jeśli opanowałeś już pierwszą prostą technikę składania, możesz życzyć sobie nowego wyzwania. Oto jest – serce origami z efektem 3D.

Instrukcje obrazkowe krok po kroku

pieniądze-fold-serce-instrukcje-pieniądze-prezent-próbka

pieniądze-fold-serce-instrukcje-kwiat-na nim

Serce 3D z monetą pośrodku

pieniądze krotnie serce banknot dolarowy moneta

Zrób pierścionek z banknotu dla dzieci

pieniądze składane w kształcie serca banknot dolarowy

Jeśli chcesz zrobić prezent pieniężny dla dzieci, sprawdź ten pomysł – pierścionek wykonany z banknotu z sercem. Niestety banknoty nie są wystarczająco duże dla palców osoby dorosłej, ale z pewnością pasowałyby dla dzieci.

pieniądze-fold-serce-pierścionek-arkusz-papier-próbka

Istnieją również dwie opcje składania pierścionka z sercem. Wytnij kawałek papieru tego samego rozmiaru, co banknot, który chcesz rozdać i wypróbuj go, aż będziesz zadowolony z efektu. Miłego składania!

pieniądze-fold-serce-pierścionek-instrukcje-papier