Pomysły na rękodzieło

Oryginalne pomysły na zaprojektowanie kabli jako dekoracji

słoń-łóżko-dzieci-kabel-lampki-żółty

Uciążliwe kable, które są wszędzie w naszym domu, przeszkadzają w zamknięciu drzwi lub psują ogólne wrażenie wnętrza, to w większości gospodarstw domowych problem kosmetyczny.

Kable jako ozdoba – tak można je ładnie ukryć

zaciski-kablowe-mocowanie-ściany-w-domu-majstrowanie

Ale możesz też wykorzystać kreatywność i przekształcić je we własną sztukę, aby dopasować ją do wnętrza. Zdziwisz się, ile ciekawych pomysłów na Kabel jako dekoracja może powstać, jeśli chodzi o kable. W poniższych przykładach kable są wymagane tak długo, jak to możliwe, aby osiągnąć pożądany efekt.

Zaprojektuj kable jako dekorację – inspirujące pomysły

zestaw-dekoracji-kabli-ptasich-lisci

Możesz użyć do tego tych ciekawych przykładowych pomysłów Kabel jako dekoracja Postrzegaj projekt jako inspirację i zmieniaj go, a nawet rozszerzaj. Oczywiście możesz też puścić wodze fantazji i zaprojektować własny motyw. Wystarczy kilka elementów, które pozwolą na zamocowanie kabli w wybranym przez Ciebie kształcie i kierunku.

Kreatywność na ścianie

kominek-dekoracja-kable-zrób-sam-sam

Sprawdź na przykład ten świetny pomysł na kabel jako dekoracja w. Tutaj cała ozdoba została stworzona za pomocą kabla, który zwykle jest wykonany z drewna lub jest częścią mebla. Ten kabel właściwie należy do lampki nocnej. Przy odrobinie wyobraźni z łatwością zmienisz go w ciekawą postać.

W zgodzie z naturą

dekoracja-kablowa-jako-ściana-dom-pomysłów

To kolejny pomysł, jak to robisz Kabel jako dekoracja naprawić. Sznurek został przymocowany tak, aby wyglądał jak gałęzie. Wystarczy wyciąć arkusze papieru lub innego materiału i przykleić je do kabla. Na koniec możesz dodać małego ptaszka, który wydaje się siedzieć na gałęzi.

Pomysł na drzewo

dekoracja-ściana-w kształcie-drzewo-z-przewodem

Możesz uformować bardzo długie kable w drzewo, zamiast zastanawiać się, jak i gdzie je ukryć.

Panoramę miasta

oryginalne-pomysły-projekt-kabel-domowa-ściana