Pomysły na rękodzieło

Kalendarze adwentowe dla dorosłych – instrukcje rękodzieła i pomysły do ​​wypełnienia

kalendarz adwentowy dla dorosłych tablica-rustykalna-choinka-dekoracje-pomysly-rozdania

Jeśli chodzi o kalendarze adwentowe dla dzieci, a przede wszystkim z ich wypełnieniem, właściwie nie macie problemów. Słodycze i drobne upominki są zawsze popularne wśród najmłodszych. Jednak jeśli chodzi o dorosłych, bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz zakwestionowany. Oczywiście słodycze to nadal dobry pomysł, ale jeśli chcesz tym razem zrealizować oryginalny pomysł, potrzebna jest inspiracja. Zebraliśmy dla Ciebie nie tylko pomysły na rękodzieło i instrukcje, ale także wskazówki i pomysły na wypełnienie Kalendarz adwentowy dla dorosłych. daj się zainspirować!

Kalendarze adwentowe Tinker dla dorosłych

Kalendarz adwentowy dla dorosłych deco świąteczne pudełka na przyczepy

Kalendarz bożonarodzeniowy dla dorosłych nie musi być wypełniony czekoladą lub innymi prezentami, aby został dobrze przyjęty. Pozdrowienia, życzenia, vouchery na masaże i inne rzeczy, a nawet zdjęcia mogą sprawić obdarowanej osobie ogromną radość. Jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca do napełniania, pudełka zapałek również mogą być wystarczające. Należy je ładnie udekorować na kalendarz adwentowy dla dorosłych.

Pomysły na wykonanie kalendarzy adwentowych dla dorosłych

kalendarz adwentowy dla dorosłych, pudełka zapałek-gałązki jodłowe-biżuteria-pomysły

Zrób to, wklejając na nich papier lub malując. Nie zapomnij też ponumerować pudełek. Następnie możesz przywiązać do nich sznurek i ozdobić nimi gałęzie jodły. Masz już przydatną świąteczną dekorację. Ten kalendarz adwentowy dla dorosłych może być wypełniony małymi cukierkami lub powiedzeniami.

Pomysły na kalendarz adwentowy dla dorosłych

kalendarz adwentowy dla dorosłych powiedzenia-projekt-papier-pudełko-farba

Do wykonania tych pudełek użyto cienkiej sklejki. Został on przycięty do rozmiarów pudełek, a następnie ozdobiony białą farbą i oznaczony numerami. Drewno jest następnie przyklejane do pudełka. Ideą tego typu kalendarza adwentowego dla dorosłych jest wypełnienie pól imionami przyjaciół i krewnych. Napisz pocztówkę do osoby, którą otrzymasz tego dnia.

Twórz samodzielnie oryginalne kalendarze adwentowe dla dorosłych

kalendarz-adwentowy-dla-dorosłych-zrób-zrób-to-sam-proste-przysłowia-magnesy-na-lodówkę

Możesz również zrobić kalendarz adwentowy dla dorosłych z powiedzeniami w tej formie. Potrzebujesz liczb jako naklejek, kawałków papieru w kształcie prostokąta lub małych torebek i wydrukowanych powiedzeń, cytatów lub życzeń. Naklejasz naklejki i hasła na papier (lub wkładasz je do torebek), które następnie możesz przykleić taśmą washi do lodówki, okna lub ściany. Jako alternatywę dla zapięcia nadają się również magnesy lub można je włożyć do miski.

Co w kalendarzu adwentowym dla dorosłych?

kalendarz adwentowy dla dorosłych pudełka-motywy-klej-karton-string-krawat

Możesz wypełnić fantazyjne kalendarze adwentowe dla dorosłych różnymi rzeczami. Najlepiej dopasować je do tego, co odbiorca najbardziej lubi, a nawet potrzebuje. Więc spraw, by był szczęśliwy każdego dnia aż do Świąt. Ogólnie rzecz biorąc, jest to kwestia budżetu. Możesz zacząć dostawać prezenty kilka miesięcy przed grudniem.

Śliczne jodły

kalendarz-adwentowy-dorośli-kubek-zielony-rzemieślniczy-papier-drzewa-iglaste-majstruje

Jeśli kalendarz adwentowy dla dorosłych jest przeznaczony dla pani, biżuteria jest również świetnym pomysłem do wypełnienia. Ponadto nie jest do tego potrzebny duży pojemnik. Te jodły doskonale nadają się do wykonania oryginalnego kalendarza bożonarodzeniowego. Kubki najlepiej kupować gotowe. Ale także z rolek po papierze toaletowym, które kroi się na krążki, a następnie owija folią aluminiową lub inną, nadają się do zrób to sam.

Łatwy kalendarz świąteczny DIY

kalendarz-adwentowy-dorośli-zrób-sam-jodełka-zielony-papier-składanie

Zakupione kubki zostały pomalowane złotym sprayem dla tego przykładu. Do wierzchołka drzewa potrzebujesz zielonego papieru rzemieślniczego lub papieru origami, który złożysz, jak pokazano. Włóż prezenty (kolczyki, bransoletki, łańcuszki lub czekoladę do kubków, a następnie połóż na nich choinkę. Twój własny kalendarz adwentowy dla dorosłych jest gotowy).

Kalendarz adwentowy dla młodych dorosłych

kalendarz-adwentowy-doroslych-oryginalny-niezwykly-balony-wypelnianie-wianki

Aby prezenty do kalendarza adwentowego dla dorosłych można było dobrze schować w kalendarzu, trzeba, jak powiedziałem, dobrać odpowiedni rozmiar. Dlatego w pierwszej kolejności zalecamy wybór prezentów. Uważamy ten pomysł za szczególnie pomysłowy w przypadku balonów. Prezenty są schowane w samych balonach, ale nie mogą być zbyt ciężkie. Możesz je wcześniej zapakować, aby nie było ich widać przez cienki balon.

Kalendarze adwentowe wypełnione piwem dla dorosłych

kalendarz-adwentowy-dorośli-butelki-piwa-wina-rozdawanie-pomysłów-majstrowania

Kalendarze adwentowe dla dorosłych z alkoholem to szczególnie ciekawy pomysł dla koneserów, odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Niezależnie od tego, czy jest to piwo, czy wino, najlepszym sposobem na zaprojektowanie takiego świątecznego kalendarza jest dodanie do prezentów stojaka na wino, na którym rozdasz butelki wina. Następnie pakujesz to w kalendarz.

Kalendarz adwentowy dla dorosłych – podaruj mężczyznom prezenty

kalendarz-adwentowy-dla-dorosłych-prosty-pomysł-torebka-prezent-projekt-świąteczny

Prezenty można wręczać mężczyznom na wiele sposobów. Jeśli twój mąż nie jest typem piwa lub wina, zastanów się, co jeszcze może polubić lub użyć. Jeśli na przykład właśnie zbudował mały warsztat w garażu, możesz mu pomóc z narzędziami. Rozdaj śrubokręty, szczypce, zestawy śrub i inne rzeczy w kalendarzu adwentowym dla dorosłych.

Czekolada w kalendarzu adwentowym

kalendarz-adwentowy-dla-doroslych-jodly-scrapbooking-papierowe szyszki

Jeśli nadal chcesz mieć klasyczny kalendarz adwentowy dla dorosłych z czekoladą, możesz wykonać kalendarze adwentowe każdego typu i rozmiaru. Ten mały zimowy las sosnowy jest dla nas bardzo ładny, który jest również ładną ozdobą w okresie zimowym. Oprócz papieru do scrapbookingu potrzebny jest również filc i pompony do rękodzieła.

Instrukcja rękodzieła Kalendarz adwentowy dla dorosłych

Kalendarz adwentowy dla dorosłych

Papier do scrapbookingu jest uformowany w szyszki. Dolna krawędź posiada takie klapki, które można szybko przyciąć nożyczkami. Służą do sklejenia podłoża. Wypełnij stożek czekoladą lub innym cukierkiem, a następnie przyklej kółko o tej samej średnicy co stożek. Udekoruj wierzch choinki do kalendarza adwentowego dla dorosłych pomponem lub filcową gwiazdką.

Kalendarz bożonarodzeniowy z dekoracjami choinkowymi

kalendarz-adwentowy-dla-doroslych-choinka-dekoracje-pomysly-zrób-to-sam-ubrania

To także świetny pomysł na kalendarz adwentowy dla dorosłych bez słodyczy. Jest to również łatwe do zrobienia i szczególnie praktyczne dla kogoś, kto właśnie wprowadził się do nowego mieszkania. Z pomocą świątecznego kalendarza po prostu rozdaj ozdoby choinkowe na pierwsze święta w nowym mieszkaniu. Praktyczny i jednocześnie oryginalny!

Pomysły na recykling

kalendarz-adwentowy-dorośli-mogą-zbierać-naklejki-kolorowe-numery

Większe pojemniki na kalendarz adwentowy dla dorosłych można uzyskać poprzez recykling puszek. Po dokładnym umyciu można je spryskać lakierem. Najlepiej użyć do tego typowego bożonarodzeniowego koloru. Liczby dodajesz w formie naklejek. Puszki doskonale nadają się na większe prezenty, takie jak narzędzia.

Drut do zawieszenia

kalendarz-adwentowy-dla-dorosłych-puszka-recykling-inspiracja-drut-uchwyt

Puszki wymagają również otworów po bokach, które najlepiej dodać przed malowaniem, aby później nie uszkodzić farby. Następnie możesz szybko i łatwo zaprojektować uchwyty za pomocą drutu. Zawieś puszki na gałęzi, którą wyposażasz w gwoździe i masz fantazyjny kalendarz adwentowy dla dorosłych.

Wiadro na kalendarz adwentowy

kalendarz-adwentowy-dorośli-mężczyźni-narzędzia-napełnianie-wiadra-majstrowanie-dekoracja-ściana

Podobnym wariantem jest ten świąteczny kalendarz, do którego używa się małych wiaderek. Takie wiadra można kupić gotowe. Zamiast drutu można go również zawiesić za pomocą nici. Przywiązujesz to z powrotem do gałęzi. Możesz także zaprojektować kilka rzędów kalendarza adwentowego dla dorosłych, jak pokazano tutaj, i wypełnić go drobnymi upominkami.

Ciepłe napoje na zimę

kalendarz-adwentowy-dla-dorosłych-podaruj-odmiany-zimowy napój

Zima to idealna pora na ciepłe napoje. Dlatego świetnym pomysłem jest również kalendarz adwentowy dla dorosłych z herbatą. Do każdej puszki wkładasz inny rodzaj herbaty. Miłośnicy herbaty szczególnie to polubią. Alternatywą są różne rodzaje kawy lub różne mieszanki kakaowe i do pieczenia z przepisami.

Kalendarz adwentowy dla kobiet

Kalendarz adwentowy

Kobiety kochają kosmetyki. Każde dziecko to wie. Jeśli więc damy pani kalendarz adwentowy dla dorosłych, za każdymi drzwiami może być nowy lakier do paznokci. Możesz też łączyć różne przedmioty kosmetyczne i uszczęśliwiać swoją dziewczynę, siostrę, kuzynkę lub matkę.

Kalendarz adwentowy dla dorosłych z kosmetykami

kalendarz-adwentowy-dla-dorosłych-krem-damskie-pudełka-perfumy-zrób to sam

Małe flakony perfum, kremy, maseczki do twarzy i przybory do makijażu to tylko niewielki wybór produktów kosmetycznych, którymi możesz wypełnić świąteczny kalendarz. Ponownie ważny jest odpowiedni rozmiar pojemnika, abyś mógł wszystko dobrze schować. Życzymy wielu sukcesów i dobrej zabawy z rękodziełem!