Pomysły na rękodzieło

Jak zrobić ładną dekorację z butelek

dekoracja z butelek szklanych wazonów na wino kolorowe pomysły na lampy

Być może wcześniej tego nie zauważyłeś, ale w naszym pędzącym codziennym życiu wyrzucamy przedmioty, których faktycznie moglibyśmy użyć ponownie. Dziś pokażemy Wam kilka świetnych pomysłów, jak zrobić ładną Dekoracja z butelek zaprojektuj i udekoruj swój dom w oryginalny sposób.

1. Dekoracja z butelek – Ładne wazony z butelek wina

dekoracja z butelek włóczki pastelowe kolory kolorowe wazony

To chyba najbardziej przyziemny pomysł na ponowne wykorzystanie szklanych butelek. Z jednej strony jest ciekawa, a z drugiej łatwa do wdrożenia. Dla tego Dekoracja z butelek wystarczy przeciąć szyjkę butelki w miejscu, które uważasz za najlepsze i oczywiście dobrze wypłukać butelkę. Istnieje wiele technik cięcia szklanych butelek. Różne wskazówki na ten temat można znaleźć w Internecie. Najlepiej użyć specjalnego noża i dedykowanego sznurka diamentowego.

Pomysł na złote butelki

dekoracja z butelek diy pomysł złote wazony w sprayu

Oczywiście możesz również użyć butelek w pełnym rozmiarze do pomysłu wazonu. W takim przypadku możesz ozdobić je nitką, farbą lub innymi rzeczami.

Butelki z farbą tablicową

dekoracja z butelek pomysł na farbę tablicową czarny oryginalny prezent

Możesz również użyć farby tablicowej do pomalowania butelek. Następnie możesz je również oznaczyć indywidualnie i kiedy tylko chcesz. Jaskrawy kwiat będzie się szczególnie dobrze wyróżniał ze względu na swój czarny kolor.

2. Żyrandole z butelek

dekoracja z butelek żyrandol świece projekt romans

Nie wyrzucaj starego żyrandola! Zamiast tego używasz stojaka do zbudowania takiego modelu, który możesz wykorzystać do oświetlenia za pomocą świec. Gwarantowana romantyczna atmosfera!

Wazon jako dekoracja na ścianę

wazon-ściana-zrób to sam-pomysł-kwiat

3. Dekoracja z butelek – stylowe kieliszki

majsterkowanie-kolorowe-okulary-pomysly-z-butelek

Również ten pomysł na Dekoracja z butelek jest łatwy do wdrożenia. Możesz uzyskać ciekawe i różnej wielkości szklanki, przycinając butelkę do żądanego rozmiaru i dekorując dolną część. Świetnym pomysłem jest również szkło matujące. Jest na to kilka technik, ale najłatwiej jest użyć folii. Możesz również poszukać w sklepach pasty lub sprayu matującego. Ważne jest również, aby szlifować ostre, gładkie krawędzie tnące. W tym celu użyj osełki do ostrzenia noża i papieru ściernego.

4. Talerz do serwowania przystawek

płaskie-butelki-wino-ser-pomysł na serwowanie

Ten pomysł na Dekoracja z butelek musiała od razu przykuć twoją uwagę, ponieważ jest naprawdę oryginalna. Jedynym problemem jest to, że ten pomysł jest trudny do zrealizowania, jeśli nie masz odpowiedniego piekarnika. Kolejne pytanie brzmi, czy są warte wysiłku, biorąc pod uwagę, że na rynku są podobne płyty w normalnych cenach.

5. Świecące butelki

świecące-butelki-zrób-to-sam-pomysł-majstrowanie-kolorowe

Szklane butelki nadają się szczególnie jako ozdoba domu w okresie świątecznym. To zależy wyłącznie od Ciebie, jak użyjesz do tego świateł Dekoracja z butelek zaaranżować i jakie kolory wybrać. Jeśli zamierzasz przebić butelkę to powinieneś wiedzieć, że możesz to zrobić za pomocą wiertarki i specjalnego wiertła z diamentów o powolnych obrotach.

6. Oryginalna latarka

ściany-ogrodowe-pochodnie-zrób-siebie-niebieskie

Ta latarka jak Dekoracja z butelek jest oryginalny i praktyczny. Pomysł nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz domu. Nie jest też tak trudno naśladować.

7. Żyrandol z butelek

DIY-żyrandole-z-butelek-wino-majstruje

Czy kiedykolwiek zwracałeś uwagę na to, ile ostatnio kosztuje żyrandol? Nawet najzwyklejszy żyrandol może w wielu przypadkach kosztować sporo pieniędzy. Mając to na uwadze, jest to praktyczny i niedrogi pomysł dla jednego Dekoracja z butelek, zrobić sobie ze szklanych butelek.

I jeszcze więcej pomysłów na dekorację z butelek:

fajny-pomysł-na-majstrowanie-z-używanymi-butelkami

Kubki na jajka

butelki na jajka zrób to sam

Ładne świeczniki

Świece-z-butelek-majstruje-pomysł-dekoracje-stołu

Świeczniki z dekoracją

świecznik-z-butelki-wina-pomysł

lampa-naftowa-butelki-wino-zrób-swój-pomysł-majstruje

cięte butelki-wino-piwo-majstrowanie

majsterkować-pomysł-butelki-wino-użyć-świecące

majsterkowicze-butelki-wino-plaza-pomysl-zabawny