Pomysły na rękodzieło

Efektowna bransoletka DIY wykonana z pereł do owinięcia

opaska-pomysł-damska-biżuteria-zrób-zrób-to-sam

Ten Bransoletka DIY wykonane z pereł to świetny sposób na ponowne wykorzystanie pereł ze starych łańcuszków, a także wszelkich pozostałych pereł, które leżą wokół. Do bransoletki potrzebne są co najmniej trzy stare łańcuchy.

Bransoletka DIY wykonana z pereł do owinięcia

produkcja-opaska-na-ramię-pomysł-biżuteria-zrób-sam

Bransoletka DIY jest szczególnie interesujący, ponieważ jest owinięty wokół ramienia i przypomina mankiet na ramię. Możesz zacisnąć drut tak, aby spoczywał bezpośrednio na ramieniu lub tak, aby bransoletka leżała luźno i zwisała. Wszystko zależy od Twojego gustu.

Narzędzia i produkty potrzebne do bransoletki DIY:

własnoręcznie zrobiony-pomysł-perłowy-ramię-obrączka

 • Drut (Ty decydujesz, jaką powinien mieć grubość. Jeśli jest nieco grubszy, bransoletka będzie sztywniejsza, co jest lepszym wariantem, ale odpowiednia będzie też nieco cieńsza. Po prostu wypróbuj.)
 • dużo pereł
 • para szczypiec (szczypce do biżuterii)
 • przecinaki do drutu, jeśli chcesz

Instrukcje dotyczące bransoletki DIY:

robienie-bransoletki-pomysłu-biżuterii-mody-pereł

 1. Pozostaw drut w oryginalnym kształcie spirali i policz od 10 do 12 zwojów. Odetnij ten kawałek. Jeśli nie masz przecinaków do drutu, po prostu weź dwie szczypce i wygnij drut w przód iw tył, aż pęknie.
 2. Użyj jednej ze szczypiec, aby zgiąć jeden koniec w małą pętlę. Zapobiega to późniejszemu wypadaniu pereł z drutu.
 3. Zacznij nawlekać koraliki na drut. W przykładzie nie wybrano żadnego specjalnego wzoru dla bransoletki, aby wyglądała trochę bardziej losowo. Ale to też zależy wyłącznie od twojego gustu. Zrób to tak, jak chcesz.

  Podczas nawlekania koralików drut może się nieco wygiąć. Nie martw się jednak o to, ponieważ będziesz mógł to wkręcić, gdy tylko skończysz. Lub możesz użyć wstępnie wygiętego drutu.

 4. Po nawleczeniu wszystkich koralików zagnij drugi koniec szczypcami w małą pętlę. W razie potrzeby możesz zagiąć drut z powrotem w spiralę.

  Jak tylko zdobędziesz Bransoletka DIY wokół ramienia, możesz go mocniej zaciągnąć lub poluzować do woli, aż będziesz tak ciasny, jak chcesz.

Bransoletki i bransoletki są świetnym dodatkiem. Możliwości są nieskończone. Możesz sprawić, by były szalone, kolorowe lub proste i eleganckie. Aby uzyskać więcej tekstury, możesz użyć Bransoletka DIY, na przykład łączenie ze sobą większych i mniejszych pereł.

Baw się i wypróbuj!

agrafka-pomysł-biżuteria-łańcuszek-bransoleta

 Pomysł na zamek błyskawiczny 

ryż-zamknięcie-pomysł-opaska na ramię-zrób-to-sam

 Styl dżinsowy

opaska-naramienna-pomysł-ryż-zamknięcie-zrób-to-sam

Letnia improwizacja 

DIY-band-band-metal-chain-zrób-sam

 Stylowe propozycje na lato 

self-made-band-bands-pomysł-kolaż

Biżuteria fantasy

self-made-band-band-pomysły-kobiety