Pomysły na rękodzieło

DIY Hello Kitty latarnia zrób to sam pomysły na paradę latarni i darmowe szablony

Zbliża się coroczna parada lampionów do Sankt Martin i powoli, ale pewnie ludzie szukają najlepszej latarni lub, jeszcze lepiej, świetnych pomysłów na zrobienie prostej latarni. Domowy model ma tę zaletę, że jest wyjątkowy i że dzieci mogą same pomóc w produkcji, co oczywiście jest świetną zabawą. Dziś mamy wspaniały pomysł specjalnie dla małych księżniczek: „Hello Kitty” jako motto. Mamy też piękne pomysły na lampiony Hello Kitty do dopasowania.

Pomysły na lampiony Hello Kitty na rękodzieło z dziećmi na paradę z lampionami

Jeśli więc chciałbyś samodzielnie wykonać lampiony dziecięce Hello Kitty, możesz skorzystać z jednej z naszych instrukcji do tego celu. A żeby twoja córka ją polubiła, wcale nie musi być wielką fanką tej kultowej postaci. Z pewnością każda dziewczyna ucieszy się z takiej latarni na paradę Santa Martins, dlatego nasze pomysły na lampiony Hello Kitty z pewnością będą świetną inspiracją do projektów DIY.

Pomysły na latarnie Hello Kitty – spraw, aby latarnie były łatwe i szybkie

Pomysły na latarnie Hello Kitty i instrukcje dla majsterkowiczów z dziećmi i małymi dziećmi

 • sferyczna papierowa latarnia w kolorze białym
 • karton
 • Lampion kij
 • Filc w kolorze czerwonym, czarnym i żółtym
 • nożyce
 • Klej
 • taśma dwustronna
 • opcjonalnie: szablon Hello Kitty do wydrukowania, drut, przecinaki do drutu

Wytnij poszczególne elementy twarzy z szablonu rękodzieła do lampionu Hello Kitty. Oczywiście możesz je również narysować i wyciąć z wolnej ręki, ponieważ jest to stosunkowo prosty motyw. Potrzebujesz oczu, wąsów, uszu, nosa i łuku. Przenieś elementy na kawałek kartonu i wytnij. Następnie przyklej tekturowe części do odpowiednich kolorów filcu (nos na żółtym, wąsy, oczy i kontury na kokardę i uszy na czarno, a kokardka na czerwono).

Pomysły na latarnię Hello Kitty z gotową papierową latarnią i filcem

Teraz rozłóż latarnię i wyposaż ją w dołączoną metalową podpórkę. Teraz możesz przykleić twarz Hello Kitty do latarni za pomocą dwustronnej taśmy. Taśma klejąca jest lepsza, ponieważ możesz ją ponownie usunąć bez rozrywania papieru latarni, jeśli jesteś niezadowolony z ułożenia i chcesz przesunąć jeden lub więcej elementów. Na koniec zamocuj elementy za pomocą kleju.

Pomysły na latarnię Hello Kitty ze świecą, świecą LED lub lampionem - wskazówki dotyczące świeczników

Skończyłeś z pierwszym z naszych pomysłów na lampiony Hello Kitty. Po prostu powieś go na patyku i gotowe. Lub możesz zrobić stojak na prawdziwą świecę z drutu. Jak to zrobić dla latarni Hello Kitty, zobacz instrukcje. Użyj długopisu, który jest nieco szerszy niż świeca, aby owinąć drut wokół niego i uzyskać rodzaj sprężyny. Dwa końce powinny być wystarczająco długie, aby się wyróżniały, a jednocześnie można je było przymocować do metalowego wspornika wewnątrz latarni.

Zrób sobie małą latarnię Hello Kitty – instrukcje

Pomysły na latarnię Hello Kitty dla maluchów z mini papierową latarnią i gumą piankową

 • Mini latarnia w kolorze białym
 • Guma piankowa w kolorze czarnym, żółtym, białym i różowym
 • nożyce
 • Klej

Możesz sprawić, że lampion Hello Kitty z szablonem będzie jeszcze prostszy, jeśli wybierzesz ten pomysł. Idealnie sprawdzi się, jeśli robisz lampion z maluchem i możesz poszukać szablonów do tego celu w Internecie lub wybrać jeden z naszych motywów na końcu artykułu, wydrukować i wyciąć elementy. Rozmiar latarni jest idealny również dla maluchów.

Pomysły na latarnie Hello Kitty z szablonami do wydrukowania szablonów

Wytnij wąsy dla kota z czarnej gumy piankowej. Zacznij od pierwszego wąsa i użyj go jako szablonu dla pozostałych, aby były równie długie i szerokie. Potrzebujesz łącznie 6 sztuk. Powtórz to samo z dwojgiem oczu, po czym wyciąć również żółty nos. Przyklej wszystko do latarni. Wytnij dwa białe uszy i różową kokardkę i przymocuj je również do papierowej latarni.

Tworzenie lampionów za pomocą szablonów jest łatwe i dla każdego

Twórz samodzielnie latarnie w prostych krokach i korzystając z szablonów do wydrukowania

Zasadniczo możesz zmienić dowolny z pomysłów na lampiony Hello Kitty i zaprojektować je według własnego gustu. Na przykład zamiast różowej kokardki można użyć kwiatka. Rozmiar latarni też nie ma znaczenia. Wystarczy dopasować rozmiar elementów do twarzy. Większe dzieci mogą wygodnie nosić dużą latarnię, podczas gdy małe dzieci lepiej sobie poradzą z mniejszą.

Wydrukuj szablon do lampionów na paradę św. Marcina w listopadzie

Chociaż do kupienia są również lampiony cylindryczne, lepszym wyborem jest wersja okrągła, która bardziej przypomina kształtem główkę Hello Kitty. Ale oczywiście decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Nawet jeśli pierwotnie do parady z lampionami były używane prawdziwe świece, polecamy świece LED dla dzieci lub wynalezione specjalnie do tego celu świece. W szczególności świece mogą naśladować naturalne migotanie świec.

Alternatywne pomysły rzemieślnicze

Na paradę lampionów z dziećmi zrób jako szablon kota z kokardkami

Możesz również zrobić nasze pomysły na lampiony Hello Kitty całkowicie z papieru i po prostu wydrukować, wyciąć i przykleić nasze szablony. Elementy świetnie prezentują się również na przezroczystym papierze pergaminowym. Wąsy można również cudownie zrobić z czarnego środka do czyszczenia fajek, podobnie jak uszy i łuk. Po prostu puść wodze fantazji. Może Twoje dzieci też mają świetny pomysł.

Pomysły na latarnie Hello Kitty i szablony do wydrukowania

Duża kokarda do nadruku na duże, domowe lampiony