Pomysły na rękodzieło

Crafting z korą na Boże Narodzenie – 23 kreatywne pomysły

majsterkować kora ładne gwiazdki wisiorki choinkowe udekorować

Mamy świetny pomysł na to, jak możesz sprawić, by Twoje ozdoby świąteczne były rustykalne lub kompletne. Użyj kory. Masz możliwość na Rzemiosło z kory wyciąć niektóre figury bezpośrednio z kory. Inną wariacją jest użycie mniejszych kawałków kory do ukształtowania powierzchni konkretnej figury. Jeśli jednak chcesz pokryć korą takie rzeczy jak lampiony lub inne cylindryczne ozdoby, powinieneś użyć kory możliwie cienkiej i elastycznej. Brzoza jest do tego szczególnie odpowiednia.

Rękodzieło z korą w kolorze szarym

majstrować z korą wieniec na drzwi w stylu rustykalnym boże narodzenie szary

Zebraliśmy wspaniałe inspiracje, które możesz wykorzystać przy rzemiośle z kory, aby stworzyć niepowtarzalne dekoracje. Można je również wspaniale łączyć z innymi naturalnymi materiałami. Ale takie rustykalne akcenty z kory wspaniale prezentują się również w nowoczesnych meblach. Ale najlepiej zacząć od rękodzieła z korą.

Rękodzieło z korą – poinsecja

majsterkować z korą gwiazda ozdoba gałęzie brzozy kawałki bożego narodzenia

Wytnij gwiazdę z kawałka drewna, nie usuwając najpierw kory. Daje to gwieździe oryginalny wygląd. Opraw gwiazdę pokrojonymi gałązkami.

Zabawny pomysł na renifer

majsterkować kora renifer dekoracja ścienna oczy na zewnątrz nos rudolph

Możesz również użyć kory do wykonania takiego renifera jako dekoracji ściennej. Użyj do tego celu podzielonej kory lub podziel ją samodzielnie.Aby zrobić korę dla tej figury, dodaj oczy i czerwony nos Rudolfa.

Mały renifer z kory

tinker kora renifer pomysł wisiorek biżuteria rustykalna

Wytnij renifera z kawałka drewna. Znowu możesz zachować szczekanie. Innym wariantem tej dekoracji do rękodzieła z korą jest pokrycie drewna korą poprzez przyklejenie. Możesz również użyć do tego małych kawałków, takich jak gwiazdy na zdjęciu na okładce.

Ubierz świąteczne świece korą

tinker kora świece ubierz rustykalną miskę drewno brzozowe

Możesz stworzyć rustykalną dekorację bożonarodzeniową, używając kory do przykrycia świec. Jak już wspomniano, najlepiej nadaje się do tego kora brzozy, ponieważ jest elastyczna.

Sowa z kory

majsterkować kora sowa pomysł naturalne materiały po prostu deco

Udekoruj mieszkanie rustykalną, sympatyczną sową. Możesz użyć innych naturalnych materiałów, aby stworzyć dziób i oczy. Ten pomysł rzemieślniczy jest naprawdę niezwykle łatwy do wdrożenia.

Pomysł na drewnianą sową

majsterkowicza kora sowa wyciąć oczy zabawna postać

Tutaj masz inny pomysł na rzemiosło z kory, gdzie używa się kory do przyklejania. Ozdoby choinkowe nadają się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kora serca

majsterkować kora serce pomysł diy naturalne materiały przędza

Oprócz motywów świątecznych, romantyczne serduszka można wykorzystać również do ozdób choinkowych. Festiwal kojarzy się przecież z miłością. Serca nadają się nie tylko jako ozdoby ścienne, ale również do dekoracji choinki czy okien.

Ozdoby choinkowe wykonane z kory

kora majsterkowicza wiecznie zielona przyczepa romantyczna pętla klejowa

Ta ozdoba choinkowa jest niezwykle oryginalna i wcale nie trudna do odtworzenia. Z cienkiej kory wyciąć łuszczące się kawałki. Do tego celu nadają się również inne kształty. W zasadzie, jak w przypadku każdego projektu rękodzieła, można puścić wodze fantazji.

Tinker nowoczesne dekoracje stołu

majstrować z korą jodła instrukcje diy klej dekoracja stołu

Poza tym masz wolne popołudnie i możesz majstrować przy tym pomyśle z korą. Z papieru uformuj stożek i sklej końce. Następnie przygotuj kawałki kory, które przykleisz do stożka, jak pokazano.

Zrób żołędzie i wiewiórki

majstrować z korą ozdoby choinkowe jodła-zielone wiewiórki grzyby

Ładna kora została pocięta na kształt wiewiórki, żołędzi i grzybów, a następnie ozdobiona złotą farbą. Jeśli kora jest wystarczająco cienka, możesz użyć do tego celu nożyczek.

Figurki świąteczne

majsterkować kora ozdoby choinkowe jodła gwiazdki drewno design

Jeśli chcesz zaprojektować swoją choinkę w stylu rustykalnym, możesz wykonać kilka kawałków figurek z kory. Następnie dodaj dziurki i nić lub sznurek i możesz powiesić biżuterię.

Pomysł na rękodzieło na bal choinkowy

majsterkować kora styropianowe kulki klej instrukcje biżuteria święta

Zdobądź kulki styropianowe. Dzięki nim możesz nie tylko zaprojektować tę wspaniałą bombkę choinkową, ale także wiele innych rzeczy. Jeśli chciałbyś wypróbować ten wariant do rękodzieła z korą, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami.

Rzemiosło za pomocą guzików

kora majsterkowicza rustykalne jodłowe guziki dekoracyjne metalowe kije

Przyklej guziki na trójkątnej korze, a otrzymasz mini choinki w rustykalnym stylu. Możesz teraz przykleić ozdoby do doniczek lub użyć ich jako zawieszek.

Girlanda z kory

majsterkować kora girlanda pierścienie choinka śnieg

Do tego pomysłu również będziesz potrzebować elastycznej kory. Pierścienie mogą tworzyć wspaniałą girlandę, którą można ozdobić choinkę, kominek, ścianę lub okno.

Rękodzieło z korą – udekoruj stół

majsterkować kora diy dekoracja stołu serwetnik wisiorek serce kwiat

Z kory z łatwością wykonasz obrączkę na serwetkę, którą udekorujesz stół bankietowy. Wisiorki w kształcie kwiatów i serc mogą być również wspaniale wykorzystane do dekoracji świątecznych.

Połącz mech i korę

majsterkować kora list brzoza bombka szkło przezroczyste

Litera oznacza „Wesołych Świąt”, co w języku angielskim oznacza „Wesołych Świąt”. Ale jeśli go odwrócisz, doskonale nadaje się również do dekoracji w niemieckim gospodarstwie domowym. Innym pomysłem jest wypełnienie korą przezroczystej szklanej lub plastikowej kulki. Mamy nadzieję, że spodobały Ci się pomysły na tworzenie z kory.