Pomysły na rękodzieło

Crafting na temat królowej lodu – 12 świetnych pomysłów na dekorację i zabawę na imprezę

królowa lodu majstrować majsterkować pomysły-zrób to sam-instrukcje-elsa-mrożone

Nie ma chyba dziecka, które nie jest wielkim fanem filmu Disneya „Kraina lodu”. Tym bardziej zabawne jest dla dzieci wykonywanie rękodzieła na temat królowej lodu. Niezależnie od tego, czy to zwykłe popołudnie z rękodziełem, czy też chcesz zorganizować przyjęcie dla dzieci na ten temat i szukasz pomysłów na dekorację i zabawę – Twoje dzieci z przyjemnością zajmą się tym tematem lub pomogą Ci w przygotowaniach do przyjęcia. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci kilka pomysłów, które możesz wykorzystać do rozwiązania tego tematu Królowa lodu Tinker Móc.

Zrób śnieżną kulę na temat królowej lodu

Królowa lodu majstrować śnieżna kula-zrób-zrób-to-pomysł-olaf-bałwan-jodła

Teraz, gdy zbliża się zima, nadszedł czas, aby ustawić kule śnieżne, dzięki którym można naśladować ciszę śnieżnego krajobrazu. Takie kule śnieżne można z łatwością wykonać samemu. A jeśli użyjesz do tego postaci z filmu „Kraina lodu”, masz również świetną dekorację do pokoju dziecięcego. Do majstrowania przy lodowej królowej potrzebny jest słój i brokat.

Królowa lodu Tinker – Olaf w śnieżnej kuli

królowa lodu majstrować śnieżna kula-brokat-srebrny-olaf-dekoracja-bałwana

Napełnij słoik z masonem prawie do góry wodą i dowolną ilością brokatu. Brokat może być srebrny, biały lub niebieski, aby pasował do motywu. Następną rzeczą, którą musisz zrobić z królową lodu, jest pokrywka, do której przyklejasz figurkę z filmu (w tym przypadku bałwana Olafa) i choinkę. Niech klej wyschnie.

Rzemiosło za pomocą słoików z masonem

lodowa królowa-mason-łatwe-rękodzieło-pomysł-zimowy-motyw-słoik-mason

Gdy klej wyschnie, po prostu przykręć pokrywkę do słoika z masonem, jak pokazano. Dokręć mocno, aby woda nie mogła wyciekać. Podczas tworzenia tego pomysłu na temat królowej lodu można użyć dowolnego słoika. Jednak nie powinna być też zbyt duża, ponieważ woda będzie bardzo trudna, a dzieci będą miały trudności z jej utrzymaniem.

Zrób śnieżną kulę z plastikowej butelki

królowa lodu majstrować plastikowa butelka-śnieżna kula-brokat-śnieg-zrób-sam

Możesz także robić rękodzieło z dziećmi, aby stworzyć nastrój królowej lodu. Innym wariantem śnieżnej kuli jest wykonanie cylindra z plastikowej butelki, która pasuje do słoika z masonem. Następnie naklejasz naklejki z motywami z folii na ten plastikowy cylinder i umieszczasz go w szkle. Włóż brokat do słoika, włóż do niego cylinder i napełnij słoik oliwką dla dzieci.

Spraw, aby królowa lodu ukoronowała się

królowa lodu majstrować korona-pomysł-filc-opaska-instrukcje

Możesz zrobić koronę dla królowej lodu z niebieskiego filcu, białej pianki i białej opaski na głowę. Możesz również użyć kleju, dzięki czemu nie musisz szyć tkaniny. Elementy, które musisz wyciąć, pokazuje powyższy obrazek. Aby uzyskać prawidłowy łuk, użyj opaski jako szablonu. Pianka później utrzyma koronę w pozycji pionowej.

Instrukcje tworzenia

lodowa królowa-majtka-niebiesko-biała-filcowa-tkanina-lodowa-kolory-imprezowa-inspiracja

Umieść opaskę do robienia królowej lodu na elemencie korony z przodu i zawiń klapkę raz wokół opaski. Następnie połóż piankę od wewnątrz i przyklej ją tak, aby nie mogła się już ślizgać. Na koniec dodawany jest tył, który również jest przyklejony. Poczekaj chwilę, aż klej wyschnie.

Udekoruj koronę

królowa lodu-majtka-klej-brokat-granatowy-dekoracja-kostium-dzieci

Korona wygląda teraz dość nudno, prawda? Właśnie dlatego w grę wchodzi brokat. Nałóż klej na filc wzdłuż krawędzi korony, a następnie posyp go brokatem. Upewnij się, że wszystko jest dobrze zakryte i pozwól klejowi ponownie wyschnąć. Następnie możesz usunąć nadmiar kleju, potrząsając koroną. Udekoruj królową lodu kryształem górskim.

Zrób maskę królowej lodu

Lodowa Królowa-Maska-Maska-Elsa-Anna-Olaf-Kristoff-filcowe-kije

Korona jest świetnym dodatkiem do kostiumów, które możesz uszyć na Mardi Gras, Halloween lub przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Możesz również wykonać pasującą maskę do kostiumu Krainy Lodu. Możesz również zobaczyć kilka pomysłów powyżej dla innych postaci z filmu. Różne elementy wykonane z filcu lub kolorowego papieru są po prostu sklejane ze sobą i wyposażone w patyczki do trzymania.

Zrób bańki mydlane

lodowa królowa-majtka-różdżka-mydło-bańka-kształt-pluszowy-drut-czyściciel-koraliki

Dzieci uwielbiają bańki mydlane, więc te patyczki to świetny pomysł na urozmaicenie dziecięcej imprezy. Jeśli szukasz inspiracji na temat majsterkowania królowej lodu, ten pomysł może być dobry. Uformuj pętlę z górnej części białego lub niebieskiego pluszowego drutu. Długi pręt jest następnie ozdobiony perłami, a dolny koniec jest również zagięty w pętlę, aby perły nie mogły się wyślizgnąć. Pałeczki mogą zrobić same dzieci na przyjęciu.

Tinker z patyczkami do lodów

lodowa królowa-majstrować-olaf-zrobić-lody w patyczkach-odzyskiwać-farby-instrukcje-twarzy

Bardzo łatwo jest majstrować przy patyczkach do lodów. W ten sposób można również majstrować pomysły na temat królowej lodu. W przypadku tego bałwana sklej co najmniej siedem patyczków do lodów, jak pokazano. Następnie pomaluj je na biało, a farba wyschnie, przyklej wytrzeszczone oczy, pomarańczową kulkę na nos i trzy kawałki pluszowego drutu na włosy na patyczkach do lodów. Następnie pomaluj usta i brwi flamastrami.

Zrób płatki śniegu królowej lodu

lodowa królowa-majstrować-motyw-płatki śniegu-lody w patyczkach-bransoletka-impreza-pomysł-brokat-turkus

Innym pomysłem z patyczkami do lodów są te płatki śniegu, które możesz zrobić z motywem królowej lodu. Tutaj również łodygi są najpierw ponownie pomalowane na biało. Spryskaj je klejem w sprayu i nałóż na nie niebieski brokat. Sklej je ze sobą, tworząc dwa znaki plus, które następnie sklejasz jeden na drugim. Płatki śniegu można zamienić w bransoletki ze wstążką.

Zrób biżuterię królowej lodu

lodowa królowa-majtka-biżuteria-koraliki-kolorowa-elsa-anna-diy-dzieci

Dziewczyny z pewnością będą zachwycone biżuterią, którą można wykonać przy użyciu pasujących kolorów na motyw królowej lodu. Perły dla Elsy mogą być białe, niebieskie i srebrne, a dla Anny odpowiednie są fioletowe, różowe i złote. W razie potrzeby pomaluj perły, a następnie nawlecz je na odpowiednie wstążki. Łańcuszki są również świetnym dodatkiem do kostiumu.

Zamarznięty Zamek Tinker

Lodowa Królowa-Tinker-Lock-Diy-Toaleta-Rolka-Stożek-Niebieski-Papier

Domowy zamek to świetny pomysł na przyjęcie, ale może też służyć jako domek dla lalek do zabawy. Zamek wykonany jest z prostych materiałów, takich jak pudełka (np. od chusteczek), rolki kuchenne i toaletowe, pistolet do klejenia na gorąco, papier i brokat w sprayu. Możesz ozdobić koniec kilkoma naklejkami.

Crafting z rolkami toaletowymi

lodowa królowa-majtka-klej-pistolet-papierowy-motyw-mrożona-arendale

Aby zrobić królową lodu, najpierw zmierz papier, którym przykrywasz papier toaletowy i rolkę kuchenną. Następnie użyj niebieskiego papieru, aby zrobić stożki na dachy wież. Pudełka są również pokrywane papierem, a duże jest następnie spryskiwane brokatowym sprayem. Teraz możesz przykleić wieże do dużego pudełka za pomocą gorącego kleju.

Ozdoby choinkowe Tinker

lodowa królowa-drzewica-dekoracje-piłka-elsa-anna-instrukcje-przezroczysta-świąteczna

A może zrobisz ozdoby choinkowe na temat królowej lodu? To świetny pomysł, jeśli Twoje dziecko ma w swoim pokoju małą choinkę. Użyj tatuaży o tematyce królowej lodu, które przenosisz na piłkę. Następnie wypełnij piłkę sztucznym śniegiem. W ten sposób tatuaż staje się samowystarczalny. Udekoruj za pomocą naklejek, jak chcesz.

Pomysł na grę na temat królowej lodu

lodowa królowa-majtka-kręgielnia-zrób-to-sam-pudełka-olaf-papier

Chcielibyśmy również przedstawić Wam ten pomysł na temat majsterkowania królowej lodu, którym w każdej chwili możesz zająć swoje dziecko. Bałwan Olaf składa się z kilku pudełek po chusteczkach, które następnie układa się jeden na drugim. Otrzymasz zamiennik kręgla, a Twoje dziecko będzie mogło grać w kręgle we własnym ogrodzie, a nawet w środku.

Zrób wieniec z postaciami królowej lodu

lodowa królowa-druciarz-drzwi-wieniec-bałwan-olaf-papier-styropianowy-pierścień

Za pomocą prostego pierścienia styropianowego możesz wykonać takie ozdoby na ściany i drzwi na temat królowej lodu. Pierścionek został zaprojektowany ze wstążką i odrobiną brokatu. Następnie przyklej na środku własnoręcznie zrobiony motyw z papieru. To nie musi być Olaf. Elsa, Anna, Kristoff czy Sven też są świetne i sprawiają, że pokój dziecięcy wygląda o wiele bardziej magicznie.

Ślad na płótnie

lodowa królowa-majstrować-odcisk-olaf-biały-kolor-płótno

W przypadku tej fototapety możesz najpierw zaprojektować bałwana lub tło. Olaf składa się z białego odcisku stopy, który następnie zamienia się w bałwana z pisakami i gałązkami. Tutaj również możesz stworzyć inne figurki lodowej królowej z odcisku stopy. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby majstrować przy królowej lodu.