Pomysły na rękodzieło

Ładny wazon jako dekoracja ze starych przedmiotów

kolorowa-cola-butelka-wazon-pomysły-dekoracja

Lato rozbudza kreatywność. Z tego powodu teraz jest najlepszy czas, aby uwolnić swoje i swoje pomysły. A co powiesz na kilka pomysłów, które mogą poprawić wnętrze Twojego domu? Dzięki nim atmosfera staje się żywsza i zamieniasz swój dom w miejsce relaksu, co również poprawia samopoczucie.

Sam zaprojektuj ładny wazon jako dekorację ze starych przedmiotów

oryginalny-żarówka-wazon-pomysł-dwa

Ładna nie powinna być w żadnym domu Wazon jako dekoracja brakuje, abyśmy mogli udekorować nasz dom pięknymi kwiatami, które otrzymujemy w prezencie. Niektóre są drogie, niektóre są nam drogie, a inne możemy sami zrobić.

Dziś mamy dla Ciebie kilka przykładów tego, z czego możesz je zrobić Wazon jako dekoracja możesz to zrobić sam. Zajmuje to tylko kilka minut, ale wyniki są imponujące.

Wazon ze sprężyny jako dekoracja

Zrób-bambusowy-wazon-z-wiosenne-pióra

Jeśli masz kilka piór ze starego łóżka gdzieś na strychu lub w piwnicy, teraz jest czas, aby znaleźć dla nich zastosowanie. Użyj go jako wazonu do umieszczenia suszonych jesiennych kwiatów. Dzięki niemu możesz udekorować stół, postawić go na parapecie lub w kuchni. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie musisz robić nic więcej dla tego wazonu i nadal wygląda dobrze Wazon jako dekoracja wspaniały. Jeśli chcesz, możesz odświeżyć pióra w wybranym przez siebie kolorze. Nałóż farbę pędzlem, pozostaw do wyschnięcia i Twój nowy wazon jest gotowy.

Wazony wykonane z żarówek

żarówka-wazon-pomysły-dekoracja-domowa-make

Tylko spójrz, jak pięknie wyglądają. Więc nie wyrzucaj przepalonych żarówek. Zamiast tego usuń wypaloną wewnętrzną część i dodaj otwory po obu stronach, w których możesz przymocować kawałek drutu lub sznurka, aby zawiesić żarówkę w ogrodzie lub na patio. Teraz umieść tam kilka ładnych kwiatów i ciesz się pięknem swojego nowego Wazon jako dekoracja. Możesz też użyć odrobiny wyobraźni i ładnie je pomalować lub ozdobić kokardkami.

Wazony w muszli ślimaków morskich

wazon-zrób-sam-stare-przedmioty

W tym roku, jeśli zamierzasz spędzić letnie wakacje na plaży, zbierz wiele muszli ślimaków morskich, ponieważ możesz je również wykorzystać jako wazony. Wystarczy napełnić je wodą i włożyć do środka ładne kwiaty. Udekoruj tą ślicznotką Wazon jako dekoracja sypialni i ciesz się romansem, który przynosi.

Rozejrzyj się po swojej piwnicy i domu, ponieważ jest tam tyle innych zapomnianych i pozornie bezużytecznych przedmiotów, których możesz użyć do udekorowania swojego domu.

Nowoczesna końcówka może służyć również jako ozdoba wazonu

wazon-konserwujący-szklany-końcówka-stary-stary

Użyj małych kawałków materiału z szafy

wazon-stare-szklanki-robienie-kolażu-pomysł

Niezbędne materiały rzemieślnicze 

materiały-dekoracyjne-wazon-pomysły-projekt

Tekturowy wazon – dekoracja na przyjęcia

materiały-wazon-karton-zrób-to-sam-kolaż-majsterko

Szykowny łańcuszek ze słoików na dżem

Mason-słoik-wazon-kwiat-łańcuszek-zrób-sam

Zrób sam drzewo różane jako dekorację stołu