Pomysły na rękodzieło

15 pomysłów na zrobienie kartek z torebkami herbaty

Filiżanka gorącej herbaty jest niezbędna, zwłaszcza zimą. Przy niskich temperaturach na zewnątrz gorący napój jest bardzo popularny wśród wszystkich. Jednak dla pasjonatów herbaty jest to czysta przyjemność i cenią każdą torebkę herbaty jako naprawdę wyjątkowy kawałek. Zwłaszcza gdy jest pięknie i indywidualnie zapakowana, cieszy oko i umysł. W zależności od tego, jaką wiadomość chcesz wysłać do odbiorcy, proces tworzenia kartek z torebkami herbaty jest różny. Wzbogacimy Cię o oryginalne pomysły i proste instrukcje kopiowania.

Robienie kartek z torebkami herbaty: świetne pomysły dla pasjonatów herbaty

Tinker Cards torebki herbaty pomaluj się kolorem

Nie tylko miłośnicy herbaty, ale każdy, kto lubi pić herbatę, a szczególnie zimą, w tym co druga osoba na ulicy, czeka na indywidualnie opracowane menu herbat. Szczególną cechą robienia kartek z herbatą w torebkach jest nie tylko temat „herbaty”. W oryginalny sposób wkomponowana jest prawdziwa torebka herbaty, którą obdarowany może po kilku minutach zalać gorącą wodą i cieszyć się nią. Do tego odpowiednia jest szeroka gama herbat – w paczkach lub luzem, które można z wyobraźnią zaprojektować i przetworzyć na kartkę.

Tworzenie kart z torebkami herbaty: Stemplowana karta

majsterkować karty torebka herbaty pomysł pieczęć w górę

W innym poście pokazaliśmy Ci, jak możesz samodzielnie tworzyć wspaniałe karty do pieczątek. Dzięki tej technice stempli i stempli motywowych można tworzyć wspaniałe rzeczy i nie są wymagane żadne specjalne umiejętności ani talent. Przede wszystkim potrzeba kilku akcesoriów i pomocy. Są też bardzo ładne motywy herbaciane, które można twórczo zestawiać. Kartę inspirowaną Stempin up można również majstrować bez dziurkacza z motywem i stempla. Byłoby plusem, gdybyś potrafił ładnie rysować i pisać.

Herbaciane prezenty na Boże Narodzenie dla herbatników: 5 inspiracji do naśladowania

Pomysły na prezenty dla miłośników herbaty – kreatywne i fajne projekty zaparzaczy do herbaty

Pudełko wybuchowe Tinker na Boże Narodzenie – prezent i kartka z życzeniami w jednym!

Tinker Cards torebki herbaty vintage niebieski pomysł

Najpierw trzeba zaopatrzyć się w ładne papiery i materiały ozdobne do robienia kartek. Drugim krokiem jest znalezienie w Internecie pliku graficznego z piękną filiżanką, pobranie go i wydrukowanie w czerni i bieli. Ten obrazek służy jako szablon, po którym wycinasz motyw z pięknej kartki papieru. Upewnij się, że filiżanka jest wystarczająco duża, aby zmieściła się w niej torebka herbaty. Zaprojektuj kartkę z wybranymi przez siebie papierami, a na środku przymocuj filiżankę od dołu dwustronną taśmą klejącą na krawędziach. Pozostawiasz wystarczająco dużo miejsca na włożenie torebki z herbatą.

Tworzenie kartek z torebkami herbaty na Boże Narodzenie

Tinker Cards torebki herbaty świąteczny pomysł czerwony

Wybierz kolory i papiery w zależności od okazji, na jaką chcesz wykonać kartkę. Na Boże Narodzenie odpowiednie byłyby nastrojowe kolory, takie jak czerwony, zielony i biały. Dodatkowo można wkomponować piękne elementy dekoracyjne, takie jak brokat, wstążki i naklejki. Świetne menu herbat można również zaprojektować z dwoma lub więcej torebkami herbaty. Wskazane jest stworzenie składanej karty. To może być tylko trochę większe niż torebki z herbatą, aby można je było tam włożyć. Teraz użyj papieru konstrukcyjnego, aby zrobić dwie kieszenie po wewnętrznej stronie karty i przymocuj ładną ozdobną taśmę na zewnątrz, która utrzyma kartę w zamknięciu.

Robienie kartek z torebkami herbaty: pomysłowe pomysły na szybki powrót do zdrowia z instrukcjami

pomysł pakowania torebek na herbatę z majsterkowiczami

Robienie kartek z torebkami herbaty to świetny pomysł dla przyjaciela lub kolegi, który jest chory. Aby życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia, możesz z miłością owinąć jedną lub więcej torebek herbaty i napisać miłą wiadomość. Wybierz piękne kolory, które pozytywnie wpłyną na nastrój obdarowanej osoby, wykorzystaj wesołe motywy i zachęcające słowa.

Tinker karty torebki herbaty instrukcje pakowania paczek pomysł

Ponieważ torebka herbaty nigdy nie może być za duża, szczególnie zimą, zalecamy dodanie kilku różnych rodzajów herbaty jako ładnej karty lub mini upominku w oryginalny sposób. Wybieraj tylko te herbaty, które dana osoba chce i pakuj je kreatywnie. Na przykład możesz zdefiniować każde opakowanie herbaty dla nastroju lub krótko opisać, co się w nim znajduje. Zgodnie z zasadą akordeonu 3, 4 lub więcej torebek herbaty można kreatywnie zapakować i związać w całość. Dołącz małą kartkę z przodu z kilkoma miłymi słowami.

Tinker karty torebki herbaty koperty pomysł na projekt

Innym pomysłowym pomysłem jest pakowanie herbat o różnych smakach na każdy dzień tygodnia w maleńkie koperty. Każda koperta powinna być zaprojektowana w innym kolorze i starannie spisana. Możesz także wymyślić ładne powiedzonka i zachęcające cytaty. W ten sposób osoba otrzymująca prezent będzie cieszyć się codzienną filiżanką herbaty w dobrym nastroju przynajmniej przez tydzień.

Tworzenie kart z torebkami herbaty: pomysły & Inspiracje z różnych materiałów

majsterkować, zrobić sobie torebki z herbatą, zabawny pomysł

Pomysły na tworzenie kartek z torebkami herbaty są łatwe i proste do wdrożenia. W większości przypadków kartka z herbatą jest idealna na ostatnią chwilę, jeśli nie masz kartki z życzeniami. Przede wszystkim wymagana jest kreatywność i torebka herbaty. Wyobraźnia nie zna granic! Tutaj przedstawiamy dwa humorystyczne pomysły na majsterkowanie, których realizacja na pewno nie zajmie więcej niż 5-10 minut.

Tinker Cards torebki herbaty śmieszne walentynki

Tinker Cards zrób torebki herbaty samodzielnie szyjąc materiał

Istnieje już kilka sposobów na zrobienie karty z torebką herbaty. Jeśli potrafisz szyć i masz maszynę do szycia, pomiń papier rzemieślniczy i stemple z motywami i idź na to, co możesz zrobić lepiej. Z kolorowych skrawków można zrobić cudowne torebki na kilka paczek herbaty. Użyj szwu zygzakowatego, ponieważ wygląda bardziej efektownie niż prosty. Na koniec zamocuj małe kieszenie za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco na składanej karcie wykonanej z wytrzymałego kartonu i gotowe.

Tinker Cards torebki herbaty różne rodzaje herbaty

Nie musisz używać gotowych torebek z herbatą, aby tworzyć karty z torebkami herbaty. Osoby pijące herbatę przysięgają, że wysokiej jakości herbata, którą dostajesz na przykład w dobrych herbaciarniach, jest tylko sypka. Możesz mieszać różne odmiany i skomponować herbatę według własnego gustu.

Zrób sobie torebki herbaty: pomysły i instrukcje

Tinker karty zrobić sobie torebki herbaty instrukcje

Możesz więc kupić herbatę luzem w herbaciarni i samodzielnie ją zapakować. Do tego nadają się kompresy wykonane z bandaży lub filtrów do kawy. Jeśli wolisz używać bandaży, ułóż 3-4 warstwy jedna na drugiej, na środek włóż łyżeczkę sypkiej herbaty i zawiąż nitką. Domowe torebki herbaty wykonane z filtrów do kawy muszą być szyte ręcznie lub na maszynie do szycia. W ten sposób można stworzyć bardzo zabawne torebki herbaty w postaci chmurek, serduszek itp..

Tinker karty szycie w kształcie chmury torebki herbaty

Udekoruj torebki herbaty: przygotuj etykiety na herbatę

Tinker Cards torebki herbaty zrobić samemu zdjęcia polaroidowe

Innym bardzo oryginalnym pomysłem jest inne zaprojektowanie etykiety na końcu sznurka do herbaty. Tutaj wymieniliśmy kilka kreatywnych sugestii.

karty do majsterkowania torebki herbaty torebki herbaty udekoruj święta walentynki

Idealny pomysł na prezent dla miłośników herbaty: Domowy zestaw do herbaty

karty do majsterkowania torebki herbaty pomysł na prezent opakowanie herbaty

Świetnym pomysłem dla miłośników herbaty jest indywidualne zaprojektowanie całego zestawu do herbaty. W tym poście przedstawiliśmy już kilka inspiracji.

karty do majsterkowania torebki herbaty pijący herbatę rodzaje pomysłów na prezent na herbatę