Polecane, projektowanie domów wakacyjnych i hoteli

Willa na plaży na wyspie Bali w Indonezji

Basen z palmami

Zapierająca dech w piersiach willa na plaży na wyspie Bali w Indonezji fascynuje swoim luksusowym, ale i tradycyjnym stylem. Tropikalna ciepła wyspa co roku przyciąga tysiące turystów i fascynuje ich egzotyką na Oceanie Indyjskim. Zgodnie z lokalizacją willa znajduje się 150 metrów od plaży w Cemagi. Do wynajęcia są prywatne domki i wille na plaży w południowo-zachodniej części Bali. Spójrzmy.

Willa na plaży – raj na ziemi?

Wjazdowe bramy ścienne z kamienia naturalnego

Ten luksusowy Willa przy plaży? w Cemagi posiada pięć sypialni i pięć łazienek z tradycyjnymi i nowoczesnymi meblami. Gdy tylko wejdziesz do holu wejściowego, przechodzisz przez masywne drewniane bramy, które zostały artystycznie zaprojektowane i spotykasz się z naturą z kamienną ścianą i zapachem strumyka z małymi drenami, które nas witają. Ceglane ściany z wiszącymi roślinami sprawiają, że czujemy się komfortowo. Odwiedzający może odpocząć po długiej podróży na ogromnych kanapach i dużych, miękkich fotelach. Willa fascynuje dużą powierzchnią nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. Zadaszona weranda jest gotowa z dużym stołem i krzesłami z ciemnego drewna i pozwala na miły wieczorny posiłek z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną. Świeżo skoszone trawniki i basen dają możliwość doświadczenia prywatnego szczęścia i radości. Egzotyczne krajobrazy z palmami symbolizują tropiki. To raj na ziemi i czyste przeżycie dla wysublimowanych gustów.

Willa z 5 sypialniami przy plaży?

Sypialnia z widokiem na ocean

Śpij jak król w pięciu sypialniach! Kto by tego nie chciał?! Zabierz ukochaną osobę i spędź wspaniały czas na Bali w Indonezji. Luksusowa willa przy plaży zachowuje tradycyjny i klasyczny wystrój pokoi, ale dorzuca nowoczesne elementy i przypomina o tym, że nie zostaniesz tutaj zapomniany. Śpij na miękkich dużych podwójnych łóżkach, pij kawę i ciesz się książką po południu na masywnych rattanowych meblach lub w otoczeniu poduszek na sofie, a zanim pójdziesz spać, ocean podbije Cię swoją majestatyczną mocą.

 Rozproszone romantyczne zakątki do siedzenia i cieszenia się

Weranda-mt-meble-ogrodowe-do-siedzic

Poczuj zachód słońca przy kominku

Ogród-domek-na-Bali-w-Cemagi

Cudowny krajobraz wokół willi

Zobacz-ocean-i-plaze

Opalaj się i zrelaksuj w ogrodzie willi

W-ogrodzie-basen-Bali-dom

Pięć sypialni z tradycyjnymi meblami

Sofa-ze-sofą-stolik-szara-podłoga-drugie-piętroSypialnia z umywalkąHol wejściowy z kanapą i fotelami