Podróże i wakacje

Tak rodziny wyjeżdżają na wakacje z dziećmi w 2018 roku – porady i atrakcyjne kierunki podróży

Rodzinne wakacje nad morzem z dziećmi o zachodzie słońca

Wszystkie rodziny mają podobne wymagania dotyczące wakacji, ale wakacje rodzinne mogą być również bardzo indywidualne. Od luksusowych wakacji z pełną opieką po zaciszne miejsca z intymną atmosferą, w 2018 roku wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o wakacje z dziećmi. Rodziny mogą czerpać od nas inspirację.

Czysty luksus – relaks dla rodziców i dzieci

Rodzinne wakacje nad morzem z dziećmi o zachodzie słońca

Codzienność jest na tyle męcząca, że ​​wakacje mogą być naprawdę relaksujące i luksusowe. Oznacza to również, że rodzice mogą być całkowicie dla siebie, wiedząc, że ich potomstwo jest pod dobrą opieką. Ponieważ, aby po prostu pozwolić swojemu umysłowi wędrować, musisz mieć pewność, że maluchy też dobrze się bawią. Są specjalne eleganckie hotele rodzinne, które zostały specjalnie dostosowane do potrzeb rodzin. Oprócz przestronnych pokoi i apartamentów, które na życzenie mogą być również wyposażone w prywatny basen, oferują również doskonałą opiekę nad dziećmi dla prawie wszystkich grup wiekowych. Rezerwacja luksusowej wersji takich wakacji oznacza również, że dzieci nie są po prostu „trzymane”, ale intensywnie pielęgnowane, aby pobyt był szczególnie przyjemny dla wszystkich członków rodziny. Od małych dzieci do nastolatków, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy są to zajęcia na plaży, czy kreatywne zajęcia oparte na słynnych modelach, czy nauka pływania czy dyskoteka dla dzieci.

Rodzinne wakacje z dziećmi nad morzem, zajęcia na plaży

Rodziny lubią podróżować do miejsc, które nie wymagają długiej podróży, takich jak Grecja, Lanzarote czy Majorka. Na imprezowej wyspie można również spędzić bardzo godne wakacje, ponieważ z dala od Ballermann and Co jest wiele miejscówek.

Wakacje z dzieckiem – zabierz maluchy w odległe krainy

Rodzinne wakacje z dzieckiem odpoczywającym nad morzem pod palmami

Pierwsze wakacje z nowym członkiem rodziny nie muszą odbyć się w wieku przedszkolnym. Możesz także podróżować z dzieckiem i bardzo dobrze. Bo maluchy nie są jeszcze niecierpliwe i zwykle bardzo szybko zasypiają w samolocie lub samochodzie. Dzięki temu podróż jest już płynna i zrelaksowana. Specjalny hotel dla dzieci odpowiada na potrzeby rodziców z bardzo małymi dziećmi i oferuje przebieralnię, łóżeczko, nianię, wózek i inne przybory codziennego użytku, które są już dostępne i nie muszą być mozolnie transportowane do miejsca wypoczynku idealne środowisko dla małe myszy.

Pluskanie się w bezpiecznej, płytkiej wodzie w podgrzewanym basenie dla dzieci, kopanie w piasku na prywatnej plaży i wspaniałe zajęcia, które zachwycą całą rodzinę, to wszystko jest zawarte w wakacjach dla dzieci.

Maluch zbiera muszle na letnich wakacjach na plaży

Co jest szczególnie ważne dla rodzin: Oprócz bezpiecznego otoczenia i dostosowanej do potrzeb obsługi, możesz liczyć na zrozumienie innych gości, którzy również podróżują ze swoimi dziećmi. Kiedy dziecko musi jęczeć lub musi być nakarmione i powijane, nie ma dziwnych spojrzeń ani uczucia przeszkadzania komuś. Tutaj rodziny są między sobą, co znacznie przyczynia się do relaksu. Sardynia, Grecja czy Morze Czerwone – istnieje wiele atrakcyjnych miejsc na wyjątkowe wakacje dla dzieci.

Ciesz się małymi, marzycielskimi hotelami z dala od dużych bloków mieszkalnych

Rodziny wakacyjne Majorka basen palmy przyjazne dzieciom

Nie zawsze musi to być ogromny hotel, pełen zgiełku i niezliczonych ofert – rodziny też chcą mieszkać spokojnie i samemu zwiedzać okolicę, w której się zarezerwowały. W większości popularnych miejscowości wypoczynkowych znajdują się małe, często rodzinne domy, które prowadzone są w szczególnie gościnny sposób, a czasem nawet łączą rodzinę. A ponieważ wiele krajów wakacyjnych jest o wiele bardziej przyjaznych dzieciom niż ty z Niemiec jest używany, Rodziny mogą liczyć na przyjemny pobyt w tych hotelach.

Majorka luksusowa finca wakacyjna relaks dla dzieci i rodziców

Czy to w luksusowej fince na Majorce, w małej willi w Portugalii, na Ibizie czy na La Gomerze, oczywiście zarówno małe, jak i duże hotele oferują ładny basen i przyjazną obsługę pokoju. W przeciwieństwie do ogromnych systemów nie są one jednak przepełnione i umożliwiają szybki dostęp do oryginalnego środowiska.

A co z kempingiem??

Wakacje na campingu z namiotami dziecięcymi na kempingu

Podczas gdy dla niektórych wakacje naprawdę zaczynają się, gdy nie muszą się o nic martwić i mogą cieszyć się kompleksową obsługą, inni wczasowicze nie kochają niczego tak bardzo, jak kemping. Improwizowane życie bardzo bliskie naturze jest szczególnym przeżyciem, które łączy rodziny. Jeśli więc regularnie byłeś poza domem w swoim kamperze lub zostałeś znaleziony jako stały kempingowicz na swoim kempingu, jako rodzice nie musisz się bez niego rezygnować. Dzieci chętnie odwiedzają kempingi, które zazwyczaj są wyposażone w plac zabaw i niezbędne urządzenia sanitarne. Możesz więc prać swoje ubrania pomiędzy czasami, jeśli wydarzył się drobny wypadek. Jest wystarczająco dużo dzieci do zabawy, a najmłodsi cieszą się wakacjami, które dają im dużo swobody.

Spanie w namiocie z niemowlakiem lub maluchem ocenilibyśmy tylko jako niezbyt wygodne, ale jest to oczywiście możliwe.

Co wziąć pod uwagę, będąc na wakacjach z dziećmi

Wakacje z dziećmi dziewczynka siedząca na walizce na co należy zwrócić uwagę

Istnieje kilka ogólnych wskazówek przydatnych podczas podróży z dziećmi:

– Niemowlęta przy wjeździe do wielu krajów potrzebują również własnego paszportu. Produkcja może odbywać się na lotnisku, ale jest wtedy znacznie droższa.

– Szczególnie podczas dalekich podróży należy zadbać o to, aby dzieci miały wszystkie niezbędne szczepienia.

– W zależności od wieku dziecka, wystarczająco znajome przedmioty, takie jak ulubiona przytulanka i pluszowa zabawka, należy zabrać ze sobą i pilnować, gdy jesteś poza domem. Przekazujesz niezbędne zabezpieczenia w obcym środowisku.

– Dzieci w fazie obcej, która trwa mniej więcej od 8 do 10 miesiąca, często mają szczególne trudności z wprowadzaniem zmian.

– Każdy, kto podróżuje z dziećmi, widzi świat z zupełnie innej perspektywy. Bardzo dbający o bezpieczeństwo rodzice powinni raczej zarezerwować wakacje w pobliskim miejscu wakacyjnym, ponieważ daleka podróż lub podróż dookoła świata może trochę wstrząsnąć twoim własnym spojrzeniem na świat – lub podobnym terapia lecznicza pracować nad pozbyciem się mnóstwa lęków.

Źródło obrazu: pixabay.com CC0 Creative Commons