Podróże i wakacje

Rzeczy na plażę – Najważniejsze akcesoria plażowe na wakacje nad morzem

rzeczy na plażę składające się z sandałów plażowych kapelusz plażowy torba plażowa jako akcesorium plażowe

Świeci słońce i znów nadszedł czas, aby zapakować dzieci, lodówkę i babcię do samochodu i pojechać nad morze z odpowiednimi rzeczami na plażę. Jednak wielu z nas często robi to po to, aby rozkładać ręczniki i szybko odkrywać, że zapomnieliśmy o czymś w domu. Nie pozwól jednak, aby cię to denerwowało, ponieważ zdarza się to również najlepszym wczasowiczom. Zapewniamy również, że ta lista pomoże Ci pamiętać o zabraniu ze sobą niezbędnych rzeczy na plaży i może niektórych rzeczy, o których zwykle nie myślisz.

Najważniejsze rzeczy na plażę

rodzina kobiety i mężczyzny z dzieckiem w letnich ubraniach na plażę

Znowu nadeszło lato i możemy odpocząć nad morzem. Dokręć walizki i po prostu udaj się na plażę. Jednym z najprzyjemniejszych momentów w ciągu całego roku będzie odpoczynek i kontakt z wodą. Pracowałeś przez cały rok i zarobiłeś odpowiednio przyjemną przerwę. Niewiele trzeba, żeby jechać nad morze, ale na plaży są rzeczy, bez których nie możemy się obejść. Jedną z rzeczy, których zwykle potrzebujesz na plaży, jest ochrona przed słońcem. Bardzo ważne jest, aby uzyskać to na czas i dla twojego typu skóry. Musisz także ocenić, jak długo będziesz na plaży i jak bardzo chcesz chronić się przed promieniami słonecznymi. Dlatego na rynku jest tak wiele różnych filtrów przeciwsłonecznych i pasujących do nich produktów do pielęgnacji skóry na lato. Pochodzą z różnych marek, producentów i różnych współczynników ochrony przed promieniowaniem UV.

dwoje małych dzieci buduje zamki z piasku na plaży pełnej ludzi

Kiedy świeci słońce i temperatura rośnie, wiele rodzin wybiera się na plażę. Spędzisz czas budując zamki z piasku, pływając i wiosłując w wodzie lub rzucając frisbee. Więc czego w tym nie lubić? Jeśli jednak nie zaplanujesz z wyprzedzeniem niezbędnych plaż, dzień nad morzem może zamienić się w prawdziwy koszmar. Jeśli odwiedzasz swoje ulubione miejsce, które jest trochę na uboczu, musisz być przygotowany na udany wypad. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych akcesoriów plażowych. Oto najważniejsze przedmioty plażowe, które możesz zabrać ze sobą na jeden dzień?.

Wystarczająca ilość wody

Noś w bagażu praktyczną plastikową butelkę z wodą na plażę

Przeciętny dorosły potrzebuje 8 pełnych szklanek wody dziennie, zgodnie z zaleceniami lekarzy na całym świecie. Ta liczba wzrasta, gdy leżysz na słońcu. Dobrą wskazówką jest zabranie ze sobą na plażę kilku butelek wody. W ten sposób możesz trzymać butelkę w lodówce i nie musisz tracić cennej przestrzeni chłodniczej.

Dobra ochrona przed słońcem

dwie dziewczyny leżące na plaży na ręczniku plażowym z napojem w ręku

Chociaż wielu z nas pamięta o zabraniu kremu z filtrem, często robi to, gdy wieczorem wracamy do domu. Dziwimy się jednak, że nadal mamy lekkie oparzenia słoneczne. Z tego powodu upewnij się, że wiesz dokładnie, który filtr SPF (współczynnik ochrony przeciwsłonecznej) jest dla Ciebie odpowiedni.

parasol plażowy

Parasol plażowy z bocznym kloszem i składanymi krzesłami z chłodnym pudełkiem na piasku

Wskazane jest zacienienie się przed słońcem, aby móc się opalać, aby móc robić sobie przerwy od upału i ekspozycji na promieniowanie UV. Dopasowany parasol to również doskonały sposób, aby chronić Twoje dzieci i siebie przed niebezpiecznym światłem słonecznym. Mało tego, sama plaża może wyglądać dość surowo, nie tylko słońce świeci od góry do dołu, ale także odbija się od piasku.

Gwizdać

Ratownik ratownik w czerwonym stroju kąpielowym z gwizdkiem w ręku siedzący na plaży

Biorąc pod uwagę rekordową liczbę osób spodziewanych w miejscach wakacyjnych, spodziewaj się, że po plażach będzie przechadzać się grupa dzieci bez opieki. Świetnym sposobem na śledzenie swoich pociech jest zabranie ze sobą gwizdka. Naucz swoją rodzinę „gwizdka rodzinnego”, a w mgnieniu oka będziesz mieć ich ponownie przy sobie.

Bardzo duży koc

bardzo duży koc na plażę z arbuzem

Na plażę zawsze warto zabrać ze sobą duży koc. W ten sposób ręczniki plażowe można wykorzystać do wyschnięcia i nie musisz martwić się o mokry, lepki piasek. Koce są zwykle cięższe niż ręczniki i łatwiej jest utrzymać koc na podłodze.

Umyć wodę i dodatkowe ubrania

boso na plaży siedząc na drewnianym krześle obok plażowych sandałów w piasku

Zostaw dzbanek z wodą w bagażniku, aby w końcu zmyć piaszczyste stopy przed wejściem do samochodu. Możesz na przykład użyć do tego pudru dla niemowląt. Po prostu wytrzyj go w brudne nogi lub stopy, a piasek w magiczny sposób odpadnie. Ile razy wracałeś do samochodu, kiedy musiałeś zmoknąć na wpół? Dzięki szybkiej zmianie ubrań w bagażniku i parze sportowych szortów i t-shirtów istnieje szybki i łatwy sposób na rozwiązanie tego problemu.

Muzyka i słuchawki

młoda kobieta relaksuje się i medytuje na plaży ze słuchawkami pod słońcem

Świetnym sposobem na zagłuszenie swoich nieznośnych sąsiadów na plaży jest pomocna mała towarzyszka znana jako radio. Niezależnie od tego, czy jest to iPod stereo, wodoodporny głośnik bezprzewodowy, czy klasyczny mały telefon komórkowy ze słuchawkami, muzyka poprawi nastrój podczas całego pobytu na plaży. Pamiętaj jednak, aby szanować innych wczasowiczów.

Więcej rozrywki na plaży?

więcej rozrywki na letnich wakacjach z odpowiednimi rzeczami na plażę

Zabierz ze sobą piłki do piłki nożnej, piłki do bocce, frisbee i inne zajęcia, którymi może cieszyć się cała rodzina. Rodzina, która bawi się razem, pozostaje razem. Nawet w tym przypadku pamiętaj o szacunku dla sąsiadów na plaży. Książka lub czasopismo, a może nawet książka informacyjna o tym, jakie są muszle, może być również świetną rozrywką na plaży. Jeśli chcesz tylko odpocząć, najlepiej zabrać ze sobą lekkie materiały do ​​czytania.

Lornetka i apteczka

kobieta z lornetką na plaży o zachodzie słońca

Często zdarzają się chwile, kiedy jesteś na plaży i patrzysz na ocean. Nagle widzisz coś ciekawego i ktoś pyta, co to może być i wskazuje na mały punkt w oddali. Jak fajnie by było, gdyby można było użyć do tego lornetki. W takim przypadku z pewnością można sobie poradzić z niedrogim urządzeniem. Zawsze najlepiej zabrać ze sobą małą apteczkę do samochodu lub na plażę. Zdziwisz się, jak praktyczne może to być, jeśli skaleczysz się palcem np. o szklankę, puszkę lub małż.

Sandały plażowe lub klapki

klapki i czapka w jasnych kolorach wykonane z naturalnych materiałów na piasku przed morzem

Japonki mają kluczowe znaczenie dla przejścia od gorącego piasku do niezbyt gorącego piasku podczas wędrówki w kierunku tej wodnej przepaści. Przynieś je, a nie pożałujesz. Nigdy nie jest fajnie zdejmować buty, a potem zakładać je z powrotem piaszczystymi, mokrymi stopami.

okulary słoneczne

okulary przeciwsłoneczne i książki jako przedmioty na plażę do rozrywki pod parasolem ze słomy

Teraz może się to wydawać oczywiste, ale dla tych, którzy nie noszą regularnie okularów przeciwsłonecznych, możesz zapomnieć o tym poręcznym małym przedmiocie. Więc następnym razem, gdy pójdziesz na plażę, zrób listę, sprawdź ją dwa razy i przeżyj swój dzień na plaży tak, jakby był ostatnim. Zarezerwuj więc swoje ulubione miejsce na słońcu, nie zapominając o tym ważnym akcesorium. Być może zapakujesz też ze sobą odpowiednią książkę.

Więcej wskazówek na temat atrakcji na plaży?

kobieta w okularach przeciwsłonecznych i strojach plażowych stoi przed samochodem na plaży

Więc twój ogólny plan powinien wyglądać tak: Lekkie i przewiewne ubrania powinny dominować w twoim wyborze strojów plażowych. Jeśli chcesz czuć się komfortowo, zrezygnuj z wyblakłych i postrzępionych t-shirtów i zamiast tego wybierz letni wygląd, który jest wypolerowany, a nie pucołowaty. I chociaż możesz chcieć skupić się na dotarciu do celu, zastanów się, jak przetransportować mokre i piaszczyste przedmioty do domu. Nie ma nic gorszego niż walizka pełna piasku.

dziecko na kocyku na plażę z okularami przeciwsłonecznymi, piciem i klapkami

Więc co jest najważniejsze? Możesz nienawidzić kupowania go, ale żadne wakacje na plaży nie są kompletne bez stroju kąpielowego. Kup więcej niż jeden, aby zawsze móc nosić coś suchego i zabrać ze sobą w bagażu podręcznym. Zabierz ze sobą klapki, sandały, buty do wody lub płócienne buty, a także buty do tenisa na stopy, w zależności od tego, na której plaży się znajdujesz. Lekkie buty idealnie nadają się do pakowania. Wybierz siateczkową lub nylonową torbę plażową z charakterystycznym wzorem. Ułatwi Ci to wypatrzenie torby wśród tłumów. Upewnij się również, że torba ma wewnętrzne kieszenie, najlepiej wodoodporne. To lepsze miejsce do ukrycia kosztowności i małych urządzeń elektronicznych, takich jak telefon komórkowy. Mówiąc o gadżetach, upewnij się również, że są wodoodporne lub mają pokrowce ochronne. Miękka, izolowana torba na napoje i przekąski jest łatwiejsza do przenoszenia niż nieporęczna lodówka turystyczna.

dziecko w masce i kolorowym stroju kąpielowym w morzu uśmiecha się

Zapakuj kilka jednorazowych chusteczek do szybkiego czyszczenia. Plastikowe torby wielokrotnego użytku mogą stać się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi jako rzeczy na plażę. Użyj go, aby przynieść zakupy na plażę i mokre stroje kąpielowe i ręczniki w drodze do domu. Kolejną „tajną bronią” na plażę jest odpowiedni sprzęt. Jeśli nosisz okulary korekcyjne i szukasz kolorowych rybek, zainwestuj w dobrą maskę. Posiadanie własnej maski może również pomóc w zapobieganiu chorobom zakaźnym. Niektórzy ludzie często doświadczają paskudnych chorób, które dostają od skażonych fajek lub masek.

Zapakuj inne akcesoria plażowe do bagażu

zabawki na plażę w piasku dzieci

Bezpieczeństwo przede wszystkim: bez względu na to, jak dobrze się czuje, słońce nie zawsze jest naszym przyjacielem. Dlatego lepiej załadować do torby lepszy filtr przeciwsłoneczny, składający się z produktu pielęgnacyjnego, który można często nakładać. Podczas nakładania balsamu nie zapomnij o nałożeniu balsamu do ust. Noś okulary przeciwsłoneczne w połączeniu z czapką plażową, aby zapewnić optymalne okrycie głowy. Pamiętaj, aby przestrzegać przepisów obowiązujących w miejscu docelowym, ponieważ niektóre miejsca zabraniają stosowania szkodliwych i niszczących koralowce chemicznych filtrów przeciwsłonecznych. Zamiast tego kupuj bezpieczne produkty i kosmetyki.

niebiesko-czerwono-biała na siatkówce na piasku do gry na plaży

Bycie na plaży to pretekst do relaksu. Unikaj przynoszenia zbyt dusznych lub teksturowanych ubrań. Jeśli zatrzymujesz się w hotelu, upewnij się z odpowiednim wyprzedzeniem, że ręczniki i inne udogodnienia plażowe są wliczone w cenę. Wiele apartamentów wakacyjnych ma również własne wyposażenie, takie jak krzesła kempingowe, więc nie musisz przynosić własnego. Z odpowiednimi akcesoriami w kieszeni będziesz gotowy na zatankowanie kilku promieni i złapanie fali lub dwóch. Postępuj zgodnie z tą przydatną listą, aby spakować idealną torbę plażową z niezbędnymi rzeczami na plażę i jak najlepiej wykorzystać każdy ulotny, skąpany w słońcu dzień.