Podróże i wakacje

Luksusowy jacht EVO 43 HT posiada pokład słoneczny o powierzchni 25 m²

EVO 43 HT luksusowy jacht jadalnia pokład słoneczny

Koncepcja niezwykłego EVO 43 HT została zaprezentowana po raz pierwszy w lipcu 2017 roku. Dla wszystkich fanów żeglarstwa mamy dobrą wiadomość – ekskluzywnie wyposażony jacht już debiutuje na różnych wystawach na całym świecie. Łódź o długości 13 metrów łączy w sobie elegancki styl z dużą mocą i technicznym wyrafinowaniem.

EVO 43 HT luksusowy pokład rozkładany na jacht

Najbardziej uderzającym elementem jest taras słoneczny, który w mniej niż 30 sekund zamienia się w część wypoczynkową o powierzchni 25 m², która może pomieścić do 12 osób. Unikalną funkcją „Xtension” można sterować za pomocą aplikacji na tablecie i smartfonie.

EVO 43 HT luksusowy jacht rozkładany pokład słoneczny

Konfiguracja tarasu jest również bardzo elastyczna. Obejmuje to łatwo przesuwalne poduszki do siedzenia, wbudowane leżaki, rozkładany stół i rozkładane leżaki. Jacht posiada również dużą platformę rufową, której schodki ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z łodzi i nadal jest używany jako drabinka kąpielowa, wieża do skoków i wyciąg do skuterów wodnych.

EVO 43 HT luksusowe leżaki na pokładzie jachtu

Luksusowy jacht EVO 43 HT został zaprojektowany przez Valerio Rivellini ze Studio Rivellini i charakteryzuje się prostym dziobem i wysokimi częściami nad wodą, które harmonijnie biegną w kierunku rufy. Z przodu znajduje się kotwica, którą można rozłożyć i złożyć w hydraulicznie sterowanej szafce. Kokpit jest wyposażony w przednią szybę w kształcie klina o długości 8 mm wykonaną z hartowanego szkła oraz zakrzywioną deskę rozdzielczą wykonaną z drewna lub karbonu.

EVO 43 HT luksusowa przednia szyba w kokpicie jachtu

Pokład i kabiny wewnętrzne wykonane są z drewna tekowego. Tworzy to proste i jednocześnie dopracowane środowisko. Luksusowy jacht posiada dwuosobową sypialnię z miejscem do przechowywania i garderobą, łazienkę z prysznicem oraz pokój, który można przekształcić z jadalni w kolejną dwuosobową kabinę.

Luksusowy jacht EVO 43 HT wewnątrz kanapy kabiny

Wyposażony w technologię automatyki domowej, tzn. większość funkcji jest sterowana za pomocą smartfonów i tabletów, jacht zapewnia czysty luksus poprzez doskonałe osiągi. Dwa silniki Volvo Penta IPS 600 zapewniają łącznie 870 koni mechanicznych, prędkość 38 węzłów i zasięg 300 mil. Sama łódź wykonana jest z włókna szklanego wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu kadłub jest wydajny, a jednocześnie mocny. Bezpieczeństwo jest zwiększone dzięki alarmom ostrzegawczym i trzem różnym ładowarkom akumulatorów na pokładzie w przypadku, gdy potrzebne jest zasilanie awaryjne.

EVO 43 HT luksusowy jacht sypialnia łóżko telewizor

Dalsze cechy techniczne luksusowego jachtu EVO 43 HT:

– Długość 13,04 m²

– Szerokość 4,25 m

– Waga 12.000 kg

– Pojemność zbiornika 1000 l

– Pojemność zbiornika na wodę 400 lt

EVO 43 HT luksusowy pokład rozkładany na jacht

Prędkość luksusowego jachtu EVO 43 HT

EVO 43 HT luksusowy jacht czarno-biały wariant

Zaprojektowane przez Studio Rivellini, Producent: Jachty EVO