Podróże i wakacje

6 pomysłów na kreatywne zaaranżowanie zdjęć z wakacji

Pomysły, jak umieścić zdjęcia z wakacji w centrum uwagi

Robimy zdjęcia, aby uchwycić chwile, które chcemy zapamiętać. Powstaje wiele wspomnień fotograficznych, zwłaszcza na wakacjach, które nie zasługują na to, by zniknąć na twardym dysku. Ponieważ piękne obrazy mogą również służyć jako dekoracja na domowych ścianach. Od fotomagnesów, przez fotokolaże, po fotozasłony – pokażemy Ci kilka kreatywnych sposobów, w jakie możesz zaprezentować swoje najpiękniejsze zdjęcia z wakacji w mieszkaniu. Zrób więcej swoich wspomnień!

Rób zdjęcia z wakacji w albumie z wycinkami

Pomysły na wakacyjne zdjęcia album do scrapbookingu zrób sam

Albumy z wycinkami opowiadają historię podróży w sposób, w jaki nigdy nie poradzi sobie z tradycyjnym albumem fotograficznym. Oprócz zdjęć jest miejsce na bilety, znaczki, banknoty, broszury, karty, muszle i inne pamiątki. Wszystko, co zebrałeś podczas podróży. Fajnie jest zaprojektować okładkę i wnętrze albumu podróżniczego według własnych pomysłów. Baw się układem i warstwami swoich elementów i dodawaj dodatkowe szczegóły, takie jak naklejki, znaczki, taśma washi, karteczki samoprzylepne itp. Nawiasem mówiąc, istnieją różne skoordynowane zestawy do scrapbookingu na temat podróży, które oszczędzają czas podczas zakupów i scrapbookingu. Scrapbooking to podróż dla wyobraźni!

Umieść zdjęcia z wakacji na ścianie

Odkładaj zdjęcia z wakacji, drukuj zdjęcia w optyce Polaroid na sznurku

Upiększ ściany w swoim domu własnymi zdjęciami. Zamiast tradycyjnie oprawionych w galerię ścienną, Twoje ulubione zdjęcia mogą być również prezentowane inaczej, na przykład przywiązane do sznurka z ozdobnymi spinaczami do bielizny. Idealne do tego są zdjęcia polaroidowe z szeroką, białą ramką. Możesz również użyć schowka, aby zmienić zdjęcie w bardzo indywidualny element dekoracyjny. W ten sposób dostosowujesz rozmiar zdjęcia, aby było tylko nieznacznie mniejsze niż w schowku.

Połącz wiele małych zdjęć jako kolaż

Połącz zdjęcia z wakacji jako kolaż i powieś jako plakat wielkoformatowy

Zamiast zawieszać wiele małych zdjęć pojedynczo, utwórz duży kolaż zdjęć i wydrukuj go i oprawij w wielkoformatowy plakat. Aby uzyskać harmonijny ogólny obraz, dopasuj do siebie kolory zdjęć lub zdecyduj się na motyw, taki jak letni błękit, naturalna zieleń lub romantyczna miłość.

Wydrukuj najpiękniejsze zdjęcie z wakacji na zasłonie

Zasuwane zasłony z motywem morza, aby zawsze pamiętać o ostatnich wakacjach

Możliwości techniczne znacznie się rozwinęły w ciągu ostatnich kilku lat, więc nie ma problemu z wydrukowaniem ulubionych zdjęć na prawie każdym materiale. A drukowane zasłony przesuwne na przykład z własnym zdjęciem to doskonały pomysł na indywidualną aranżację pokoju. Jeśli chodzi o druk zdjęć wielkoformatowych, generalnie obowiązuje zasada: „Im wyższa rozdzielczość obrazu, tym lepszy wynik wydruku”. Natomiast w przypadku zasłon fotograficznych aparaty cyfrowe o rozdzielczości 5 megapikseli już dają bardzo dobre wyniki. Domyślnym wymaganiem drukowania jest rozdzielczość zdjęć 300 dpi. H. 300 pikseli na cal. Jeśli nadal nie masz pewności, czy wybrane zdjęcie jest odpowiednie dla wybranego modelu zasłony, możesz skontaktować się z kompetentnymi specjalistami w sprawie wydrukowanej ochrony prywatności i ochrony przed słońcem i uzyskać poradę. W tej galerii zdjęć znajdziesz ekscytujące przykłady tego wyjątkowego rodzaju prezentacji zdjęć.

Przypinanie zdjęć z podróży do mapy świata

Przypinaj zdjęcia z wakacji na mapie świata

Czy spełniłeś już swoje życiowe marzenie i odbyłeś podróż dookoła świata? Następnie możesz pokazać całą podróż w formie mapy świata na ścianie i wykorzystać zdjęcia do zaznaczenia miejsc, które już odwiedziłeś. Najlepiej dołączyć to do jednego Tablica korkowa z motywem mapy świata.

Stwórz własne magnesy fotograficzne

Pomysły na dekoracje do domu Zdjęcia z wakacji z magnesem na tablicy kredowej

Notatki, przypomnienia, listy rzeczy do zrobienia, pozdrowienia – magnetyczna tablica do notatek jest nie tylko przydatna, ale daje też wiele możliwości kreatywnego wyzwolenia się w domu. Za pomocą farby magnetycznej możesz malować szeroką gamę materiałów i powierzchni oraz łatwo tworzyć kreatywną przestrzeń w dowolnym miejscu. Aby zamienić zdjęcia z wakacji w wyjątkowe magnesy fotograficzne, wystarczy taśma magnetyczna. Obok kredą można napisać coś śmiesznego o wakacjach. Magnesy idealnie nadają się nie tylko na tablicę, ale również wspaniale przyciągają wzrok na Twojej lodówce.