Podłogi i płytki

Płytki o wyglądzie drewna – ciepła atmosfera w każdym pomieszczeniu

Płytki-na-ścianie-o wyglądzie drewna

Płytki o wyglądzie drewna to świetna rzecz. Wiele oferowanych kolorów i wzorów jest już nie do opanowania i nie tylko nadaje się do łazienek i korytarzy, ale może również ozdobić podłogę w innych pomieszczeniach. W pomieszczeniach są idealnym wyborem, jeśli masz ogrzewanie podłogowe. W porównaniu z drewnem lub dywanem mają wysoką przewodność cieplną.

Płytki w drewnie wyglądają naturalnie w łazience

Płytki ścienne o wyglądzie ciemnego drewna

Ale czy uważasz, że drewniana podłoga jest szykowna i nie możesz zdecydować się między dwiema wykładzinami podłogowymi? Wtedy jest dla Ciebie świetny kompromis i nazywa się to płytkami o wyglądzie drewna. Daje to cudowną atmosferę, jaką może zapewnić tylko drewniana podłoga, a także trwałość płytek. Te ostatnie mają również tę zaletę, że są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Nadają się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Więc może? Płytki o wyglądzie drewna Nadaj swojej łazience naturalny wygląd, a także tarasowi lub balkonowi, gdzie drewniana podłoga będzie ładnie wyglądała, ale nie wytrzymałaby tak długo ze względu na działanie pogody śniegu, deszczu i silnego słońca.

Płytki w drewnie wyglądają z różnymi niuansami

Płytki-z-wyglądem-drewna-w-sypialni

Podobnie jak parkiet, możesz wybrać płytki drewniane w różnych odcieniach kolorystycznych. Są ciemne płytki imitujące drewno tropikalne oraz jasne kolory, które tworzą przyjazną atmosferę. W stylu vintage bardzo odpowiednie są białe płytki o wyglądzie drewna, które imitują wzór drewna z szarymi niuansami.

Zalety płytek o wyglądzie drewna

Ściana-z-płytkami-ceramicznymi-wygląd-drewno

Podsumowując, można powiedzieć, że płytki mają więcej zalet niż inne wykładziny podłogowe. Ale jeśli nadal nie chcesz rezygnować z naturalnie pięknego wyglądu drewna, możesz go idealnie uzyskać dzięki nowoczesnym płytkom o wyglądzie drewna.

Różnorodność kolorów i niuansów

Panele-ścienne-wygląd-drewno

Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów nowoczesnych płytek w wyglądzie drewna chcielibyśmy zilustrować poniższą galerią. Przekonasz się tam, jak cudownie mogą wyglądać drewniane płytki w każdym pomieszczeniu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Czy to kuchnia, sypialnia czy pokój dziecięcy, łazienka, salon, korytarz czy taras – nie możesz się pomylić z tym wyborem.

Przytulne akcenty w łazience

z-drewnianymi-płytkami-łazienkowymi

Zaprojektuj salon w nowoczesny sposób

Płytki-podłoga-w-salonie

Kuchnia-układanie-płytek-ceramicznych

Płytki-w-salonie-wygląd-drewna