Podłogi i płytki

Nowoczesne mozaiki od Vetrovivo

Projekt mozaiki łazienkowej Vetrovivo

ten Kafelki mozaikowe nie są już tym, co wcześniej sobie wyobrażałeś. Należą nie tylko do wspaniałych łazienek z przeszłości, ale także do przyszłości aranżacji wnętrz. Jesteś zdecydowanie bardzo atrakcyjna. Zapomnij o tradycyjnych, nudnych kwadratowych kafelkach i daj się ponieść wyobraźni dzięki oryginalnym wzorom płytek Vetrovivo. Możesz je zaprojektować według własnych życzeń.

Płytki mozaikowe – kreatywne projektowanie

Płytki mozaikowe Vetrovivo w kolorze niebieskim szarym

Włoska firma Vetrovivo oferuje nam doskonały i pomysłowy projekt. Ta kreacja Kafelki mozaikowe ozdobione są polerowanymi intarsjami. Eleganckie motywy nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat i luksusowy wygląd.

Oryginalne okładziny ścienne lub podłogowe z mozaiką

Projekt ściany kuchennej z płytek Vetrovivo

Możesz wybierać spośród 15 różnych wzorów, 53 kolorów i łatwych opcji personalizacji. Płytki mozaikowe z Vetrovivo wyglądają tak samo dobrze w kuchni, jak w łazience. Ale jeśli chcesz zrobić coś nieoczekiwanego, aby zadziwić swoich gości, możesz użyć pięknych płytek do salonu, sypialni lub do przedpokoju. Czy to wewnątrz, czy na zewnątrz, w przestrzeni prywatnej czy publicznej, te błyszczące Kafelki mozaikowe wzbogacić każde miejsce.

Płytki mozaikowe – kwiatowy wzór w kolorze zielonym i niebieskim

zdobione luksusowe płytki łazienkowe

Eleganckie płytki ścienne 

Płytki podłogowe-dekoracja szklana Vetrovivo

Projekt płytek autorstwa Vetrovivo

pomysłowe płytki polerowane intarsje

Szara płytka z niebieskimi ozdobnymi wstawkami

płytki z niebieskimi elementami szklanymi