Podłogi i płytki

Montaż diod LED w płytkach – pomysły na oświetlenie pośrednie

LED w płytkach -oświetlenie pośrednie-łazienka-łazienka-czarno-biało-paulmann

Wnętrza i światy mieszkalne są projektowane w bardziej zredukowany i prosty sposób. „Mniej znaczy więcej” to złote motto, którym kierują się projektanci na całym świecie. Oświetlenie pośrednie zyskuje na popularności, ponieważ wygląda prosto, stylowo i dobrze rozplanowane. Światło jest kierowane lub umieszczane w wymaganych kierunkach i miejscach. LED w kafelkach do zabudowy to dobra alternatywa dla nowoczesnego wystroju łazienki lub przedpokoju.

Montaż diod LED w płytkach – nowy, atrakcyjny wariant oświetlenia pośredniego

LED w płytkach -oświetlenie pośrednie-łazienka-czarno-biało-kabina-wanna

GrooveLight to nazwa systemu oświetleniowego Paulmann, który zapewnia atrakcyjne i dyskretne oświetlenie pośrednie. Jest zintegrowany z podłogą lub ścianami między płytkami. Sam określasz odległość i liczbę lampek, a także gdzie dokładnie znajdują się te malutkie lampki.

Montaż diod LED w płytkach – oświetlenie pośrednie do łazienki lub przedpokoju od Paulmann

LED-płytki-oświetlenie-pośrednie-szary-antracyt-zintegrowane-zintegrowane

Są one również używane tylko jako akcenty obok często używanych miejsc w łazience, na przykład przy lustrze lub spłuczce toaletowej.

Zainstaluj LED w płytkach – zintegruj GrooveLight firmy Paulmann w fudze

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-łącznik-montaż-światła-czarne

System oświetlenia GrooveLight stosuje się w spoinie między płytkami, a następnie jak zwykle łączy się podłogę. Małe lampki są zbliżone rozmiarem do zapałek i można je zamontować w odległości do metra.

Zamontuj LED w płytkach i zintegruj z fugą – montaż

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-montaż-łącznik-instalacja-paulmann

Podstawowy zestaw efektownych lampek LED składa się z czterech małych lampek, które można rozbudować do 48. GrooveLight umożliwia przyjemne oświetlenie w łazience i wilgotnych pomieszczeniach dzięki ochronie przed wodą producenta.

Wstawianie diod LED w płytki – projekt Ti-Led firmy Keope, Włochy

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-łazienka-brąz-nowoczesny-design-wanna-wolnostojąca-keope

Włoski producent płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej i akcesoriów do pomieszczeń wilgotnych Ceramiche Keope prezentuje system oświetleniowy drugiej generacji. Charakteryzuje się wyraźnym światłem, wysoką wydajnością i żywotnością 50 000 godzin.

LED w płytkach do prostego oświetlenia pośredniego – system oświetlenia Ti-Led firmy Keope

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-szara-kuchnia-nowoczesna-lada-kuchnia

Diody LED w płytkach zatopionych w podłodze idealnie nadają się jako prowadzenie trasy lub specjalne akcenty w oświetleniu. Służą również jako lampki nocne w korytarzu lub klatce schodowej.

LED w płytkach dla przyjemnego oświetlenia łazienki

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-łazienka-brąz-ochra-umywalka-bidet-toaleta-wanna

Lampy LED charakteryzują się wysokim natężeniem światła przy niskim zużyciu energii, dlatego stały się bardzo popularne i preferowane. Dodatkowym atutem jest niewielki rozmiar poszczególnych elementów.

Integracja diod LED w kafelkach – atrakcyjne rozwiązanie do łazienki 

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-łazienkowe-wolnostojące-wanny-spoty-światło

Światła LED są również dostępne w różnych kolorach i odcieniach, takich jak chłodna lub ciepła biel, czerwień, niebieski, fioletowy, zielony i inne. Pozwala to zaprojektować pomieszczenie w bardzo indywidualny i zróżnicowany sposób.

LED w płytkach do kabiny prysznicowej 

led-płytki-oświetlenie pośrednie-łazienka-remont-prysznic-szklana-ściana-toaleta-odblaskowa-powierzchnia

Ciekawe rozwiązania oświetlenia pośredniego w kabinie prysznicowej za pomocą mini-spotów nadają łazience nowoczesny charakter. Ustaw akcenty i zaplanuj odpowiednie miejsca na światła. Uważaj, aby zbyt wiele świateł w ścianach i podłodze wyglądało na przesadzone.

Mają wbudowane diody LED w płytki, aby uzyskać stylowe oświetlenie podłogowe

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-zintegrowane-podłogi-podłogi-szare-zwykłe

Opuszczone miejsca w wykładzinie podłogowej są prowadzone do prostej ściany, która wskazuje kierunek ruchu. Ważne jest, aby zachować odpowiednią odległość między poszczególnymi światłami.

LED w płytkach – rozgwieżdżone niebo na podłodze w łazience 

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-łazienka-ciemna podłoga-nocne niebo

Niech podłoga w łazience lśni jak nocne niebo. Niech małe diody LED zostaną wbudowane w czarną lub ciemną wykładzinę podłogową i spójrz na nią wieczorem, gdy światło jest wyłączone.

Oświetlenie LED zintegrowane z płytkami do podłóg i ścian

LED-płytki-oświetlenie pośrednie-czarno-białe-światła-zintegrowane

Na podłodze można montować oprawy o różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Znajdź dokładnie odpowiednią rzecz do swoich warunków przestrzennych i pozwól swojej łazience „błyszczeć” w nowoczesny i atrakcyjny sposób!

LED w płytkach na podłodze do pośredniego oświetlenia korytarza

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-zintegrowane-podłogowe-spoty-odblaskowe

Jednostronne plamy i wykładzina podłogowa z odblaskową powierzchnią nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są również eleganckim rozwiązaniem do oświetlenia przedpokoju. Użyj kontrastów poprzez monochromatyczne kolory, a na pewno się nie pomylisz.

Zintegruj pasek LED poniżej między podłogą a ścianami 

led-płytki-oświetlenie-pośrednie-białe-taśmy-odblaskowe-korytarz

Dzięki subtelnemu i pośredniemu oświetleniu otaczająca powierzchnia jest zawsze szczególnie ważna. Wykładzina podłogowa o błyszczącym, odblaskowym wyglądzie sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się większe, ponieważ odbija światło i pochłania tylko jego niewielką część.

* Więcej informacji na temat linii produktów Paulmann tutaj

* Możesz znaleźć więcej informacji o linii produktów Keope i projekcie Ti-Led tutaj