Podłogi i płytki

Eleganckie mozaiki z kwiatowymi wzorami od Bisazza

elegancka mozaika czarno-biała dekoracja ścienna;

Elegancki Płytki mozaikowe z kwiatowymi wzorami od włoskiej firmy Bisazza to stylowy dodatek do nowoczesnej łazienki, salonu, foyer czy przestrzeni publicznych. Płytki szklane są zarówno ładne, jak i bardzo praktyczne.

Ciekawe pomysły na aranżację wnętrz – mozaiki z kwiatowymi wzorami

eleganckie różowe i czerwone szklane płytki ścienne

Jeśli chcesz zafascynować swoich gości, daj się ponieść Płytki mozaikowe z kwiatowymi wzorami podekscytuj się Bisazza. Bisazza została założona w 1956 roku w Alte Vicenza w północnych Włoszech i od tego czasu jest jedną z wiodących światowych marek produkujących mozaiki do dekoracji wnętrz i na zewnątrz. Głównym celem, tak jak poprzednio, była luksusowa i najwyższej jakości produkcja. Firma posiada oddziały w Los Angelis, Miami, Chicago, Barcelonie, Antwerpii, Mediolanie, Paryżu, Nowym Jorku.

Płytki mozaikowe z motywami kwiatowymi w bogatej palecie kolorystycznej

Płytki łazienkowe brązowo-białe Bisazza

Elegancka kolekcja Płytki mozaikowe z kwiatowymi wzorami jest dostępny w kilku kolorach – czarnym, niebieskim, brązowym, różowo-czerwonym, białym. Różne kombinacje kolorystyczne dają wiele możliwości ciekawego przeprojektowania wnętrz. Biel jest spokojna i wypolerowana, a czerń i biel wyglądają bardzo dramatycznie.

Stwórz jednolity wzór z mozaiką

Mozaika szklane płytki biało-fioletowe leżaki

Natura zawsze jest inspiracją dla artystów – projektantów, malarzy, muzyków. Wielcy Płytki mozaikowe z kwiatowymi wzorami z Bisazza są zawsze aktualne, bo same kwiaty są zawsze nowoczesne i szykowne.

Nowoczesne włoskie płytki mozaikowe Bisazza

biała niebieska ściana - wzór kwiatowy bisazza

Szykowne płytki z kwiatowymi wzorami

Eleganckie pomysły na projektowanie ścian z płytek